18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadludzki trening! Zrobisz tak?

sooortiero • 2014-12-19, 17:53
Podsumowanie 2014 roku w moim wykonaniu, zapraszam do cwiczenia street workoutu! Malo znany sport, choc i tak juz sie bardzo szybko rozwija. Jesli sie chce mozna zrobic sylwetke i sile bez silowni, moze kogos zmotywuje do dzialania, przypominam ze warto pozdro :) Zapraszam oczywiscie do subskrypcji i komentowania ;)

elektro-nik

2014-12-20, 11:05
sam już nie wiem czy to kwejk czy sadistic. fajnie k***a, ćwicz sobie, łam ręce, kręgosłup i dopiero wrzucaj filmiki a nie zbieranie subów, lajków czy innego ch*jostwa

merh

2014-12-20, 11:15
Jeden woli szynkę,a drugi kaszankę.

maciejo833

2014-12-20, 11:41
Idea może i dobra tylko zabierają się za to ludzie nie mający w ogóle pojęcia o wykonywaniu tych ćwiczeń. Większość osób które znam już po roku narzekają na barki i uszkodzenia stawów. Prawda jest taka że spora część osób sobie raczej tym zaszkodzi niż pomoże.

Vahn

2014-12-20, 12:22
Jak wygląda sprawa stawów przy takich ćwiczeniach?

ayawaya

2014-12-20, 12:45
takija napisał/a:



To Ty jesteś popie**olony. Kto go zniechęca? Przeczytałeś temat czy od razu wpie**oliłeś post, robiąc z siebie obrońce liczącego na kilka piwek?

Gardzę tymi piwkami ;) wez je sobie jak w mojej wypowiedzi widzisz tylko piwka, za to Ty chyba nie czytałeś postów pana PANxxxBDSM i kalium. Każdy ma swoje zdanie nie każdemu sie musi podobać, ale "ch*j ci w dupe" raczej nie zacheca

H2S04

2014-12-20, 13:10
StaryWiarus napisał/a:

@H2S04
BongMan uczciwie pracuje na kutrze, więc nie nadaje się Herkulesa a na Posejdona.



On się nawet na Posejdona nie nadaje :D To władca krabów... Poza tym mi o jego kraba chodziło :)

pemb

2014-12-20, 13:22
Tak z ciekawości ile masz wzrostu i ile ważysz? Wg mnie masz mało bf i mało ważysz, więc bardzo silny być nie musisz bardziej tu chodzi o wytrzymałość, mam rację?

jessjess

2014-12-20, 13:29
myha napisał/a:

dla początkujących polecam książkę "Paul Wade Trener - Skazany na trening zaprawa więzienna" nie jest to o street workout ale o kalistenice. Świetna żeby zacząć ćwiczyć, z kompletnie rozpisanymi systemami treningowymi z ciężarem własnego ciała.


Bardzo dobra książka, wg niej doszedłem do pompki na jednej ręce i przysiadu na jednej nodze.
W "Skazanym..." były jeszcze ćwiczenia na nogi i plecy, ale na filmiku widzimy, że kura1997 te części ciała olewa, a szkoda. Wszyscy się jarają tym street workoutem ale robią tylko górę. Dowolny filmik w tym temacie na jewtubie pokazuje, że jakiś nigga buja się na drążku, ale ma na sobie długie spodnie.
Ja jestem fanem kettli, ćwiczę z nimi prawie codziennie, ale zdaje sobie sprawę, że trening z ketlami ma swoje braki i uzupełniam go pompkami na 1R i podciągnięciami na drązku, póki co na 2R.
Zatem apel do Pana Kury1997: rób nogi, bo będziesz wyglądał jak kura.

takija

2014-12-20, 13:41
ayawaya napisał/a:

Gardzę tymi piwkami ;) wez je sobie jak w mojej wypowiedzi widzisz tylko piwka, za to Ty chyba nie czytałeś postów pana PANxxxBDSM i kalium. Każdy ma swoje zdanie nie każdemu sie musi podobać, ale "ch*j ci w dupe" raczej nie zacheca



Od kiedy te dwie osoby to są wszyscy?.... Kalium to ma na ogół ból dupy o wszystko.

PolujeNoca

2014-12-20, 13:51
od nowego roku bede cwiczyc

T-Will

2014-12-20, 15:09
Ale na siłownię to byś się przeszedl, chociażby nogi porobić.
Poza tym polecam Ci połączyć kalistenikę z treningiem z ciężarami.

leon0xxx

2014-12-20, 15:41
Co wy chcecie promuje zdrowy styl życia, coś robi a nie tylko siedzi w internetach.
Sam trenuję i naprawdę warto, warto poczuć się dzięki temu kimś.
Można soundtrack prosić ?

sooortiero

2014-12-20, 18:01
Z gory dziekuje wszystkim za hejty jestescie wspaniali :D nawet nie wiecie jak motywujecie ;) oczywiscie dobre slowa rowniez motywuja :) Odnosnie jakich kolwiek pytan pod filmikiem czy prywatnych tak jak pisalem piszcie na moj fanpage : kura - handstand, street workout bo tu nie jestem w stanie odpowiadac na wszystko.

halles

2014-12-20, 18:15
k***a typie wez juz skoncz obkrecisz sie 3 razy wokol trzepaka i pie**olenie o zyciowym sukcesie, motywacji i wielkich sportowych wynikach


pomyslotym

2014-12-20, 18:19
k***A, aż mnie bolą mięśnie od samego patrzenia. SZACUN !