18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadludzki trening! Zrobisz tak?

sooortiero • 2014-12-19, 17:53
Podsumowanie 2014 roku w moim wykonaniu, zapraszam do cwiczenia street workoutu! Malo znany sport, choc i tak juz sie bardzo szybko rozwija. Jesli sie chce mozna zrobic sylwetke i sile bez silowni, moze kogos zmotywuje do dzialania, przypominam ze warto pozdro :) Zapraszam oczywiscie do subskrypcji i komentowania ;)

te...........or

2014-12-19, 18:11
O żesz... idę ćwiczyć ;)

NieWiemZeWiem

2014-12-19, 18:14
jakieś filmy dla początkujących. Siłę mam ale tą siłową czyli przerzucanie żelastwa. Utraciłem moją dawną sprawność i chcę do niej powrócić. Filmiki jak zacząć dawaj

sooortiero

2014-12-19, 18:17
Piszcie do mnie na fanpage - kura handstand, street workout odpowiem bez problemu bo tutaj niestety mam limity na posty czasowe i nie dam rady odpowiedziec kazdemu wiec piszcie i udostepniajcie niech ludzie poznaja Street Workout ! :)

maksymilian45

2014-12-19, 18:32
ch*j w dupę wszystkim którzy się zlecą i będą pisać że znowu to samo, że już było, po ch*j się reklamujesz i po ch*j ćwiczysz.

Stawiam soczyste piwo. Sam ćwiczę na siłce od lat kilku ale takich wygibasów nie jestem w stanie zrobić. Jak osiągnę upragnioną sylwetkę zajmę się rozwijaniem pod kątem street workoutu ;)

Piona.


Z dala wyczuwam ból dupy który jeszcze dziś tutaj zawita. Olej ich ciepłym moczem i ćwicz dalej!

Przydałaby się inna muza :-P

PA...........SM

2014-12-19, 18:35
Autorze tematu, ch*j ci w dupę nygusie!!! Złap się za uczciwą robotę, trzmielu kolorowy, a nie świruj pawiana!!!

Usztafik

2014-12-19, 18:49
Soczyste piwo chłopie. Ktoś kto miał styczność z jakąkolwiek formą ćwiczeń fizycznych potrafi to docenić. Trzymaj formę, ćwicz dalej i motywuj innych!

Arachmit

2014-12-19, 19:34
Zrobiłbym. Ale mi się nie chce... . :kawa:

garota

2014-12-19, 19:59
Hehehe ale te nogi...

lapps

2014-12-19, 20:25
cwicz akrobatyke, wmawiaj innym, ze to "street workout" bo brzmi gangstersko... :brawo2:

sooortiero

2014-12-19, 20:35
Street Workout posiada elementy z roznych dyscyplin -> Akrobatyka, Gimnastyka, Break Dance, Typowe Powtorzenia oraz wymyslone cwiczenia z wlasna masa ciala. Sama akrobatyka chociaz pewnie gimnastyke miales na mysli to co innego, cwiczysz pod okiem trenera i jest kladziony typowy nacisk na technike tu jest styl wolny kazdy moze robic co innego i inaczej, wazne zeby byla sila i wykorzystywanie otoczenia ;) POZDRO

To tak jak na freerun bys powiedzial akrobatyka sportowa ;)

Hrabia Drapula

2014-12-19, 22:14
za ćwiczenia krata piwa,za muzykę wiadro piwa ,ciepłego i wygazowaneg

Luqas95

2014-12-19, 22:22
namów jakąs koleżanke i zamieśc filmik ze wspólnymi ćwiczeniami wtedy licznik piw poszedłyb mocniej w góre, a jak znajdziesz szwarną koleżanke to może i 3 zerowy będzie wysoki wynik

dzarul

2014-12-19, 22:57
NieWiemZeWiem napisał/a:

jakieś filmy dla początkujących. Siłę mam ale tą siłową czyli przerzucanie żelastwa. Utraciłem moją dawną sprawność i chcę do niej powrócić. Filmiki jak zacząć dawaj


Człowieku Ty to się naucz poprawnie pisać!!!

Aulerius

2014-12-20, 03:09
Piwko za formę i DUM DUM w soundtracku :D