18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naczelny psychiatra

LICH0 • 2012-01-02, 18:20
"przy zbieraniu runa leśnego"










Nabs

2012-01-02, 20:01
Ogólnie dużo prawdy mówi. Zwłaszcza o pie**olonym konformistycznym bydle. j***nej szarej masie, która nie ma za gorsz własnego pomyślunku.

Wdr

2012-01-02, 20:40
ten człowiek otwarcie wam mówi o tym że wybaczcie ale większość z was jest stadem baranów które nie widza jak są prowadzone do ubojni zwana demokracją....człowiek otwarcie mówi o tym co go boli rozumiem go ponieważ patrząc na to ja "elity" r*chają nas ludzi każdego dnia w każdej dziedzinie życia człowiekowi odechciewa się spokojnego mówienia i pokojowego myślenia....kiedys nasi dziadkowie napie**alali Niemców bo widzieli wroga dziś wróg przeszedł ewolucję zasiada w ławach gdzie decyduje sie o tym czy jutro Twoi rodzice będą mieli za co żyć czy nie tego wroga jest trudno zobaczyc no bo jak walczyć z kimś kto oficjalnie nie strzela do Ciebie z karabinu nie nosi munduru obcych wojsk...Polska jest pięknym Krajem w którym żyją mądrzy ludzie jednak są zaślepieni propagandą która bije z bilbordów z radia z telewizji gazet nawet już w kościele jebie propagandą...trzeba tych ludzi obudzić z ich glinianych form aby wyszli na świat zawalczyli o lepszą przyszłość jeśli nie dla siebie to dla własnych wnuków dzieci ponieważ jesteśmy to winni nastepnym pokoleniom polaków aby mogli dumnie mówić że są Polakami aby Europa dostrzegła w nas silny nie podzielony skłucony naród....dzielą nas na tych złych tych z po tych z pis i ch*j wie czego jeszcze ponieważ dobrze ch*je wiedzą że jeśli nas poróżnią to przestaniemy mieć wolę życia w godności bo będziemy skupieni na walce z samymi sobą!! Czy Wy k***a potrzebujecie najazdu obcego Państwa aby się w końcu zjednoczyć przeciwko prawdziwemu wrogowi jakim jest władza w tym piięknym Kraju? Co powiesz swojemu wnukowi czy dziecku kiedy zapyta czemu nic nie robiliśmy kiedy można było jeszcze coś z tym wszystkim zrobić? Czemu k***a nasi dziadkowie i nie tylko oddawali życie dla tego Kraju? gdyby widzieli że ich walka poszła w ch*j to zapewne by kupili flasze i olali oddawanie życia skoro i tak to pójdzie na marne! Zamiast pie**olić co ja mogę zrobić to wstań i chwile pomyśl że masz k***a wpływ na to co się dzieje w tym kraju! Wystarczy wykorzystać to że internet jest wolny możemy jako Polacy założyć na FB profil który będzie zrzeszał ludzi którzy będą mili dosyć kłamstwa gdzie będziemy się skrzykiwać na wiece mamy tą siłę tylko zechciejmy jej uzyć nie przeciwko sobie a władzy

Hybris

2012-01-02, 22:21
Up
Szkoda że ten komentarz nic nie zmieni.

Shymeq

2012-01-03, 00:22
Facet ma dużo racji telewizja pierze w mózgach, wmawia wam to co che, bo jest upolityczniona. Każda jedna związana jakoś z którąś partią. Kreuje taka szarą masę, programy to co leci w TV, jest na poziome takiej szarej masy. Po co robić programy dla ludzi inteligentnych, robić coś ciekawego jak takie bydło nic z tego nie zrozumie.
Im głupsze społeczeństwo tym łatwiej nim manipulować. A tych co chcą coś zrobić dla tego kraju, a nie tylko żłopać kasę przy korycie z publicznych pieniędzy. Kreuje się na wariatów.

:-?

Sorien

2012-01-03, 02:29
Facet mówi o manipulacji przez telewizję, wspomina o głupocie społeczeństwa, i mediach które tak na wszystkich działają... Mówi o rzeczach, z których chyba każdy kto nie jest ignorantem zdaje sobie sprawę. I ma k***a rację!

Nie chcę żyć w społeczeństwie wychowującym się na ch*jowych programach w tv, w społeczeństwie któremu wmawia się, że mającym władzę zależy na naszym dobrobycie i robią wszystko co w ich mocy żeby każdemu żyło się lepiej. W społeczeństwie które z pokolenia na pokolenie będzie ogłupiane, wykorzystywane i prowadzone przez rządzących niczym wspomniane przez tego faceta bydło. I raczej nie jestem jedynym tutaj który tak myśli, prawda?
Pokolenie młodych i inteligentnych ludzi które decyduje się zostać w kraju jest praktycznie od razu na straconej pozycji, okradane przez masę niepotrzebnych podatków które tylko napędzają cały ten system.

W kraju w którym ulice zalewa głupota, ludzie inteligentni powinni się zjednoczyć. Metodą małych kroczków, powoli zbierać razem. W tym kraju jednostki nic nie znaczą, wszyscy rządzący i urzędy zdają sobie z tego sprawę...

Powinniśmy się zebrać, początkowo w internecie- bo tak najłatwiej, najszybciej. Nawet jeśli ostatecznie nic nie zmienimy, to w grupie zawsze będzie łatwiej. Nie robiąc nic, sami stajemy się szarą masą.
Chętnie poznam Wasze opinie- tutaj lub na pw.

Pozdrawiam wszystkich którzy przeczytali, a szczególnie tych myślących podobnie.

Dee_Loc

2012-01-03, 21:07
Czy to jest Naczelny Psychiatra z Paltalka? No to k***a słuchajcie go dalej. pie**oli farmazony o manipulacji (ma rację) ale sam siedzi na paltoku 24h/dobę, 7 dni w tygodniu od momentu powstania tego komunikatora (dobre 10 lat będzie) i tyle samo w internecie. Siedzi dzień w dzień i pie**oli. Do hipokryzji się nie przyzna bo sam jest tym tępym cielakiem, o których mówił...

lelek7

2012-01-03, 21:17
@Wdr widzę, że pisanie kropek masz już opanowane więc poćwicz jeszcze trochę z przecinkami i będzie cacy. Masz tu kilka na dobry początek ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Gszysztow

2012-01-03, 21:18
Najfajniejsze w manipulacji jest to, że prawdy już nie ma. Skoro nie ma prawdy do nie ma punktu zaczepienia i się gubimy. I wtedy przeważnie wypie**alam po jakieś % albo oglądać kolorowy chłam w necie. Dochodzę do sadistica, odpalam te filmiki, przeżywam chwilę refleksji i kładę ch*ja- tragedia.

ijo_ijo

2012-01-03, 21:43
przynajmniej nikt mu nie powie, że jest chory psychicznie

kroto

2012-01-03, 22:20
W pierwszej części, jakbym siebie samego słyszał, nie licząc przekleństw, których raczej nie stosuję na co dzień.

kietong

2012-01-03, 22:26
A ja mam w ch*ju. Mam tak wyj***ne w te dysputy i wywody, że posłuchałem tego 10 sekund, a komentarzy nie czytam. Mam własne problemy i nie chce mi się przejmować rzeczami, na które nic nie poradzę. Tak tylko pozwoliłem sobie napisać swoje zdanie na ten temat...

scartx

2012-01-03, 22:46
Postawie piwko, dla tych co dali najdłuższe komentarze, ale za ch*j mi sie czytać tego wszystkiego nie chce :)

maderfakermen

2012-01-03, 23:03
I oto kolejny pok***ieniec pokroju testovirona. siedzi k***a w usa, to niech pie**oli te swoje mądrości do tych swoich hamerykanów "jak tam im jest teraz cudownie". polaczek zaj***ny za dychę. a parówki po 1$ wpie**ala kundel.


Narsereg

2012-01-03, 23:38
@wdr
Tak wiem, Nasi dziadkowie, nie walczyli o tak Polskę, rząd jest be, wszyscy jesteśmy barny, wszyscy owinęli nas sobie dookoła palca, obce mocarstwa, mikrowojny gospodarcze itp gówna. Ot Typowa zlep anarchistycznego bełkotu, z którego nic nie wynika. Oczywiście, żaden autor takich netowych orędzi nie wskaże tej mistycznej grupy trzymającej władzę. Nie ma żadnego dowodu na poparcie jakiejkolwiek sensacji zawartej w takim orędziu. Zostaje czysty populizm.

W ramach wyzwania niech no, który piewca dymania nas szarych myszek przez wszystkie organa władzy poda jakąś alternatywę. Niech zapoda jakąś wizją, pomysłem na świat, po tych wszelakich puczach i odsunięciu złej władzy od władzy, wyzwoleniu mas itp. Co dal na bogów?

Osobiście proponuje ruszyć tyłki i przejść się do najbliższego pupu, gdy nie masz pracy, tudzież może jakiś kurs, który da szanse na awans jeśli jakąś pracę masz. Bo gdy widzę kolejne "rzesze" wzburzonego ludu wykrzykujące hasła, których nie rozumieją, by zwalić winę za własne spieprzone życie na jakiegoś mitycznego żyda zasiadającego w wydumanym światowym rządzie czy innym debilizmie, to tracę wiarę w ludzką rasę.