18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

naczelny chlor sadola - PENER - podpalił doniczkę

Go...........ay • 2013-12-16, 11:26
Zapewne wszyscy znają Ruszofego chlora który jest moderatorem na tymże forum. Otóż tenże Pener wczoraj zatraciwszy się w swoim pijaństwie podpalił doniczkę w niewiadomym celu ( świadkowie donoszą, że chciał wysłać sygnały dymne pani z monopolowego w celu zamówienia kolejnej flachy z dostawą do domu) jednak jego plan spełzł na niczym, a sąsiedzi zaniepokojeni swądem palącego się plastiku wezwali staż pożarną ( byli przerażeni, że mogą stracić swojego w ch*j glamur sąsiada) tak więc ruszofy ostatecznie został uratowany zbiegli się jednak dziennikarze lokalnej prasy i fakt ten został na stałe podpięty do pijackich wpadek Penera - wpadki ruszofeego które są GLAMURRRRRRRRR. Tak samo jak jego Bumka i spalona DONICZKA :krejzi:

PENERKU nie pij tyle bo gasisz swoje fajki marki WEST tam gdzie nie potrzeba i stwarzasz zagrożenie dla inny ludzi.
:amused:

Dobrze, że tobie się nic nie stało :krejzi:

żeby nie było że jestem gołosłowny
Oto i artykuł

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,15142058,4_zastepy_strazakow_wezwane_do____tlacej_sie_doniczki.html#LokKrajTxt

Muscasa

2013-12-16, 11:27
i pomyśleć, że tego dnia się z nim szczypałam po sutach :homer:

~Vuko

2013-12-16, 11:39
Po odsiadce jego dupa nigdy nie będzie taka sama [*] :dead:

Go...........ay

2013-12-16, 11:56
@up chyba Pener + alkohol + zapałki = pożar :D

Mr.Drwalu

2013-12-16, 11:57
Nie wierzę, że to Pener. :jejeje: Prędzej uwierzę w to, żeś mordeczko xD :amused: chciał wypie**olić wegetariańską potrawę tylko, że zapomniałeś doniczki zdjąć z gazu, hue hue :szczerbaty:


Mizantrop

2013-12-16, 11:58
Gordon_Ramsay napisał/a:

@up chyba Pener + alkohol + zapałki = pożar :D



I tak długo się trzymał, ja przy jego stylu życia wyeliminowałbym się po tygodniu max dwóch :D

~Vuko

2013-12-16, 12:00
Kupmy mu zapas mydła i przewleczemy je na łańcuszkach, może to ocali jego dupala :amused:

Pleso93

2013-12-16, 12:04
Mr.Hardistic, czemu ta pani robi kupę w poczekalni ;__;

Edit: ale skubana ma sranie :szczerbaty:
Chyba jadła kolację u Gordona.

Moby_Dick

2013-12-16, 13:15
Vuko napisał/a:

Po odsiadce jego dupa nigdy nie będzie taka sama [*] :dead:


Dupa jak dupa, pytanie czy jego różowa wątroba składająca się ze 124% z ognistej wody wytrzyma te "pukanie" przy zrywaniu gwintu w dupie :amused: .

Pleso93

2013-12-16, 14:01
Dick napisał/a:


Dupa jak dupa, pytanie czy jego różowa wątroba składająca się ze 124% z ognistej wody wytrzyma te "pukanie" przy zrywaniu gwintu w dupie :amused: .



A Twoja dupa jak się trzyma, tam w Guantanamo? :->

Moby_Dick

2013-12-16, 14:04
Pleso93 napisał/a:



A Twoja dupa jak się trzyma, tam w Guantanamo? :->


Bajki, kazała Cie pozdrowić :ok:

polik95

2013-12-16, 15:06
Pener nie pij bo umrzesz :hitler: