18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

naczelny chlor sadola - PENER - podpalił doniczkę

Go...........ay • 2013-12-16, 11:26
Zapewne wszyscy znają Ruszofego chlora który jest moderatorem na tymże forum. Otóż tenże Pener wczoraj zatraciwszy się w swoim pijaństwie podpalił doniczkę w niewiadomym celu ( świadkowie donoszą, że chciał wysłać sygnały dymne pani z monopolowego w celu zamówienia kolejnej flachy z dostawą do domu) jednak jego plan spełzł na niczym, a sąsiedzi zaniepokojeni swądem palącego się plastiku wezwali staż pożarną ( byli przerażeni, że mogą stracić swojego w ch*j glamur sąsiada) tak więc ruszofy ostatecznie został uratowany zbiegli się jednak dziennikarze lokalnej prasy i fakt ten został na stałe podpięty do pijackich wpadek Penera - wpadki ruszofeego które są GLAMURRRRRRRRR. Tak samo jak jego Bumka i spalona DONICZKA :krejzi:

PENERKU nie pij tyle bo gasisz swoje fajki marki WEST tam gdzie nie potrzeba i stwarzasz zagrożenie dla inny ludzi.
:amused:

Dobrze, że tobie się nic nie stało :krejzi:

żeby nie było że jestem gołosłowny
Oto i artykuł

http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,15142058,4_zastepy_strazakow_wezwane_do____tlacej_sie_doniczki.html#LokKrajTxt

Sushy

2013-12-16, 15:34
Będzie sadolowa zrzuta dla Penera, na zapas mydła w płynie i stalowe majty :krejzi:

Moby_Dick

2013-12-16, 16:01
Drodzy użytkownicy.
Z przyczyn zaistniałych proszę nie pisać do Penera pewuszek, ponieważ ma szlaban do końca roku od mamy na internet i nie będzie mógł ich przeczytać, a po nowym roku będzie miał już pewnie wyrok. Adresu do zakładu karnego jeszcze nie znamy, więc wasze kartki świąteczne i listy miłosne mogą dojść z opóźnieniem. Ale nie martwcie się, na bank wszystkie przeczyta - bo będzie miał w ch*j czasu. Osobiście postara się między stosunkami odpisywać do was. Jak tylko poznamy adres zakładu, to zostanie wam podany.

Pan Kot

2013-12-16, 16:17
pener pener ty stary rowerze!!!!!

artur_sz13

2013-12-16, 16:28
[quote="fafaszysta"]A Bong pewnie był strażakiem :hitler: [/quote

BongMan jest bardziejniezwykły niż Bóg bo Bóg jest tylko w 3 osobach a Bongman to wszędzie był i wszystko robił...

Znając życie to wyniknie że on podpalił, zadzwonił jako sąsiad po straż i jako strazak ugasił :)

polik95

2013-12-16, 16:34
Ciekawe czy to nie fejk :amused:

Pener

2013-12-16, 16:36
:wtf: co to za brednie? gordon ty łysa prukwo!

~Imperator

2013-12-16, 16:38
No to będzie miał lipę jak pójdzie siedzieć z Kudłatym... :hitler: :lol:

MichaU

2013-12-16, 17:12
O ch*j chodzi? :wtf:

~Vuko

2013-12-16, 18:04
Radysh napisał/a:

Żałosne.


Pocieszę Cię, że są gorsze rzeczy na świecie. Na przykład idź do łazienki i zobacz w lustro.

The.prophecy

2013-12-16, 19:01
Wytrzeźwiej albo naucz się stawać przynajmniej przecinki. Bo o zdaniach złożonych to chyba pojęcia nie masz...

GKC

2013-12-16, 19:03
The.prophecy napisał/a:

Wytrzeźwiej albo naucz się stawać przynajmniej przecinki. Bo o zdaniach złożonych to chyba pojęcia nie masz...



Hipokryzjo, na imię ci "The.prophecy".

Muscasa

2013-12-16, 20:06
Pener napisał/a:

:wtf: co to za brednie? gordon ty łysa prukwo!


z tego miejsca pragne zaznaczyc ze to ja jeste autorka wstepu bo Gorda lysa pala nie umial nic tfurczrgo napisac xD

KebabRemover

2013-12-16, 20:20
Podoba mi się to że pod artykułem widnieje jeden komentarz, że Sadol już wie, bez żadnych gówien typu "tko z sadola? xddd ja XDD ja też xc".
Klasa.