18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpany student zadźgał swoją matkę i odciął sobie penisa

Darkstep • 2014-01-12, 19:27
Miesiąc temu, 19-letni student zadźgał swoją matkę nożem, po czym odciął sobie penisa. Efektem tego, było zażycie syntetycznego narkotyku "mefedron", który w tamtych stronach, nazywają "Meow Meow". Policja znalazła studenta, zwisającego z okna.



19-letniego studenta i jego 46-letnią matkę, zawieźli do pobliskiego szpitala, ich zdrowiu nic nie zagraża, a penis studenta został zszyty. W sumie to nie wiem, czy kiedykolwiek nim jeszcze por*cha. :krejzi:

Bliska rodzina z Haywards Heath - West Sussex, powiedziała że chłopak jest normalny i kochany i niefortunnie dragi naj***ły mu we łbie.

Niestety nie ma żadnych zdjęć, ale łapcie porobionego kotka.

Źródło: KLIK!



grandevil

2014-01-13, 16:37
up@
Nie wytrzymał presji psychicznej i musiał coś wziąć no ;

strzelec_

2014-01-13, 17:51
Tak k***a, jak zwykle...
Nie debil zawinił tylko mefedron/marihuana/grzyby/alkohol - niepotrzebne skreślić.

Pącki

2014-01-13, 18:31
ulifont napisał/a:

mefedron fajna rzecz, ale i gówno jakich mało, więc na chwilę obecną j***ć narkomanów w każdej postaci, no chyba, że ćpają życie


Albo sport 8-)

DisLike

2014-01-13, 19:18
Zabili ją i uciekła :D

burex666

2014-01-13, 21:01
Wiadomość jako wiadomość dość ciekawa,ale wysłowić to sie ni ch*j nie potrafisz. Albo gimbazar,albo nie udało sie nawet tam dotrzeć... Wiem wiem, pewnie umysł ścisły

The.prophecy

2014-01-13, 22:41
Darkstep napisał/a:

a penis studenta został zszyty.



To odciął czy rozciął? Bo to ta sama wielka różnica jak między przyszyć a zszyć.


maturalne opowieści napisał/a:

Roland wziął swoje zwłoki i zaniósł na górę


guziecguziec

2014-01-13, 23:08
Piwko za porobionego kota:)

blizzarder

2014-01-14, 00:26
Boze... tak bardzo nie umiec pisac.

Cytat:

Efektem tego, było zażycie syntetycznego narkotyku "mefedron"



Znaczy to tyle, ze w wyniku zadzgania matki nozem siegnal po narkotyk. Czyli najpierw zazdzgal i odcial penisa, a pozniej zazyl narkotyk.

No wlasnie... zadzgal... Zadzgac oznacza usmiercic, dzgac tak dlugo, az ofiara wyzionie ducha. On ja co najwyzej dzgnal.

I jeszczego to tlumaczenie. Ratujesz sie jakims smiesznym: "Nie napisalem zadzgal na smierc". Rownie dobrze mozesz sie tlumaczyc: "Nie napisalem spadac w dol". A czy mozna k***a spadac w gore? Mozg boli.

KingLord

2014-01-14, 01:03
Mefedron nie zmienia spostrzeżenie świata, tak jak na przykład po kwasach. Widzisz i myslisz dokladnie tak samo jak na trzezwo, tylko ze jest przyjemniej. Więc mefedron i debilizm nie mają ze soba nic wspolnego.

Pącki

2014-01-14, 13:48
@up
To nie prześpij 3 nocki na mefedronie to zobaczymy czy dalej będziesz widział i słyszał to samo :lol:

Elandar

2014-01-15, 00:19
masaq napisał/a:



a na co innego miał ją zadźgać ? :shock:



Na darmo.

Co do mefedronu, nieźle jebie, okrutnie wręcz (coś w stylu koksu) pocisz się i nawijasz cały czas, ale mimo tragicznych zjazdów nie ma takich odpałów, poza tym po samym tekście widać, że był robiony przez prof. S. Jonalistę

saf62

2015-12-29, 22:26
Aby odpier&alać takie akcje to trzeba być w ciagu, wtedy masz schizy i jesteś faktycznie zdolny do takich rzeczy