18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nacjonalista to nie nazista!!!

rrdzony • 2010-06-30, 13:48
odniesienie do komentarzy w temacie "Białe wiadomości":

chytrus69

2010-07-01, 03:54
pojęcia o niczym nie macie a zgrywacie wielkich antyfaszystów... prawda jest taka że 90% z was poza pier**leniem nic nie robi w ramach swoich poglądów...

zonk

2010-07-01, 08:18
k***aRomantyk napisał/a:

"Gdzie byli narodowcy jak nas najeżdżali?" bronili Polski, w przeciwieństwie do lewaków, którzy ją sprzedawali.


chłopie skończ pie**olić o lewakach itd. bo ani ja a ni ty nie mamy prawa się wypowiadać o tamtych czasach skoro nas nie było. A co do ciebie to nawet pewności nie można mieć czy aby na pewno masz 18 lat.

Ec...........on

2010-07-01, 09:00
Lewaki lewacy itp. Obrażacie ich bo k***a nauczyliście się słowa którego nie znaliście wcześniej i w kółko je powtarzacie nie znając jego sensu. WYpie**alAĆ do gimbusa :)

Pilgrim123

2010-07-01, 09:12
k***a każdy taki twardy i by łamał tego po drugiej stronie ile wlezie. Szkoda, że tylko przez monitor. Swoją drogą jak ktoś pisze j***ć narodowców, patriotów to na ch*j siedzi w Polsce?

loras

2010-07-01, 09:51
Tacy z was antynacjonaliści, a murzynów i arabusów to każdy z pałą chciałby po ulicy gonić. No ewentualnie z paralizatorem albo strzelać do nich z karabinu snajperskiego. pie**oleni hipokryci.

Hrabina Katarzyna

2010-07-01, 10:00
k***aRomantyk napisał/a:

@Wilku Stalin był antypatriotą a mimo to wyrządził więcej zła, niż Hitler.


hahaahaha :D k***a juz nie mogę czytac wypowiedz tych wszystkich debili.

prawda jest taka, że w dupie byliście i gówno widzieliście. większość z was nie widziala na oczy ani jednego prawdziwego naziola, juz nie mówię o tym, żeby z nim zamienić słowo.

myślę, że jakby ta te dzieci powstale ze świnskiej spremy, myślące, że jest cos takiego jak wyższość nad innymi przedstawiłaby wam swoje poglądy bezpośrednio to zaczelibyście wszyscy co do jednego srać po gaciach, bo okazałoby się, że myliliście się co do tego, że macie jakieś ideologiczne bądź życiowe pobudki, żeby ich wspierać.

pie**olicie tylko o czymś czego nie widzieliście, a jak naziolskie kurestwo napada na akademiki i bogu ducha winncyh ludzi (bo już nie mowię o antifie) to już was wszystkich nie ma, bo chowacie się we własnych dupach?

k***a, odważni patrioci... spoko, czekajcie sobie aż i WAS uznają za nigodnych stąpania po waszej wlasnej ziemi.

Ra...........og

2010-07-01, 10:08
Spokój k***a! Jeszcze jeden post typu "ch*ja sie znasz, co Ty wiesz o nazimzmie/faszyzmie/nacjonalizmie/komunizmie... etc" I zbanuje w p*zdu każdą taką osobe! Przekonujcie się na PW

Rh...........ox

2010-07-01, 10:15
Hrabina Katarzyna napisał/a:


myślę, że jakby ta te dzieci powstale ze świnskiej spremy, myślące, że jest cos takiego jak wyższość nad innymi przedstawiłaby wam swoje poglądy bezpośrednio to zaczelibyście wszyscy co do jednego srać po gaciach, bo okazałoby się, że myliliście się co do tego, że macie jakieś ideologiczne bądź życiowe pobudki, żeby ich wspierać.



Brak słów :homer:

miedziak

2010-07-01, 10:57
mungo napisał/a:

Wszystko w nadmiarze jest szkodliwe, nadmierny nacjonalizm = Hitler, anty nacjonalizm (nie patriotyzm @k***aRomantyk) = Stalin.




alorkar napisał/a:



taa antypatriotą. I stad wymyslil Wielką Wojne Ojczyźnianą. Mozna sznaowac i pdoziwac historie narodow, ale patriotyzm i nacjonalzim zawsze prowadza do zlego.



Uwielbiam czytać kwiatki waszego umysłu. To że walkę z rzeszą nazwał wielką wojną ojczyźnianą to akurat prosty zabieg propagandowy(bo w końcu jak miał to nazwać? kolejną nieudaną próbom zdominowania świata?). Szkoda, że w całej tej dyskusji się jeszcze patriotom dostało, bo wrzuciliście ich do jednego wora z nacjonalistami.

generalnie na zakończenie dodam

Człapi

2010-07-01, 11:51
Piwo za żarówkę- fajna dyskusja by była gdyby nie to że się błotem obrzucacie i i jak dzieci sie napierdzielacie-
A swoimi wywodami kreujecie mądre twierdzenia- nie udawajcie inteligentnych ;-)
Nie możecie poprostu nimy być?

Infamis

2010-07-01, 15:57
Magik2501 napisał/a:

Falanga, która upadła? Falanga to symbol matołku, wprowadził go Zygmunt II August jako symbol floty kaperskiej.


Zygmun August by Cię śmiechem zabił. Jedyne co z terminem "falanga" mógł mieć wspólnego, to na lekcji historii. Której najwyraźniej nie odrobiły oszołomy, bo by skumali, że kiepskie jest odwołanie do czegoś, co jeszcze przed naszą erą zdeklasowały legiony. :-)
Magik2501 napisał/a:

Gdzie byli narodowcy jak nas najeżdżali?
A gdzie mieli być? W lesie, partyzantka - słyszeliście? Jak nie to polecam pcozytać o Związku Jaszczurczym, Uderzeniowych Batalionach Kadrowych, Narodowych Siłach Zbrojnych itp. AK pomijam, bo zakładam, że każdy zna tę formację.


Hehe, a może sam doczytasz co szef Uderzeniowych Batalionach Kadrowych (a wcześniej Falangi) robił za PRLu?

Prometheus_Coprophagus

2010-07-02, 02:51
Srać mi się ze śmiechu chce, kiedy widzę bądź słyszę obrońców Falangi i UBK. A że wasz idol, Piasecki, po wojnie świetnie się bawił za PZPR-owskie pieniądze i siał dywersję w PAX-ie jak tylko się dało, co ważniejsze informacje przekazując swoim nowym, czerwonym kolegom - tego już nie mówicie głośno? Na waszym miejscu wstydziłbym się przynależeć do organizacji podtrzymującej tradycję nadanej przez takiego śmiecia nazwy.
Pozdrawiam.

tolklu

2010-07-02, 10:02
a ja popełnię poważny OT i powiem, że koncepcja wrzutka bardzo fajna, ale wykonanie już mniej:] Oczywiście za tak zacne przesłanie browar się należy.

btw. ja tam wyznaje idee J.Chrystusa i mam na was wszystkich wyj***ne, bo nas jest najwięcej! Przynajmniej na tym polskim padole.
Ciekawe gdzie byście teraz byli gdyby nie cud na Wisłą?!

Infamis

2010-07-02, 13:21
Żaden cud tylko dobrze przeprowadzona operacja wojskowa. "Cud" wymyślili endecy żeby zdyskredytować sukces polskiego żołnierza, bo niewygodnie dla nich dowodził nim akurat stary pepeesowiec.

Maciek93PL

2010-07-02, 20:56
penisariusz napisał/a:


co ty jebiesz?!

chyba z czechami i francją ci się pomyliło



Dokładnie ten debil chce wmówić ludziom że Polacy nie stawiali oporu. Polska była dla niemców najtrudniejszym przeciwnikiem. Ich wojska szybko słabły i ponosiły olbrzymie straty aż na pomoc przybył drugi agresor ze wschodu ( żydokomuniści ) i wtedy było :jezdziec: a potem katyń,smoleńsk miednoje i inne :dead:

Stop lewusom !