18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nacjonalista to nie nazista!!!

rrdzony • 2010-06-30, 13:48
odniesienie do komentarzy w temacie "Białe wiadomości":

Magik2501

2010-07-01, 00:18
Gdzie byli narodowcy jak nas najeżdżali?
A gdzie mieli być? W lesie, partyzantka - słyszeliście? Jak nie to polecam pcozytać o Związku Jaszczurczym, Uderzeniowych Batalionach Kadrowych, Narodowych Siłach Zbrojnych itp. AK pomijam, bo zakładam, że każdy zna tę formację.

AleToNieDoMnieTak

2010-07-01, 00:41
co do fotki w 1 komentarzu
fajny zestaw,spodnie wojskowe halowki :D

Miles87

2010-07-01, 00:41
ja bym was patryjoci -idioci na stosie palił

KurwaRomantyk

2010-07-01, 01:31
@Miles87 gdyby nie patrioci, to teraz by ciebie na świecie nie było, albo byłbyś jakimś obozie koncentracyjnym, tępa, zj***na, lewacka gnido.

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2010-07-01, 04:59 ]
Hej, nie pozwalaj sobie (vide punkt 4.5 regulaminu)

lg0r

2010-07-01, 01:40
ale wy się kochacie 3<

Wilku

2010-07-01, 01:43
i co?
gdyby nie "patrioci" hitlerowscy, którzy chcieli "dobra swojego narodu" nie było by ani I ani II WŚ... zastanówcie się kogo kopiujecie...
znając życie zjedziecie mnie, bo nie zgadzam się z Waszym zdaniem, nazwiecie lewakiem, itd, itp... każdy to w tym kraju zna,
a tu psiku(ta)s bo jestem demokratą i co teraz?
dla Was argumentem jest siła, a dla innych sensowne zdanie w rozmowie, ostatnie zdanie i już kończę, zastanówcie się jak zachowuje się inteligencja, która potrafi porozmawiać i uszanować zdanie każdego, a jak zachowuje się chłop z widłami, który tylko burczy i umie przypi*rdolić, kim jesteś?

KurwaRomantyk

2010-07-01, 01:45
"Gdzie byli narodowcy jak nas najeżdżali?" bronili Polski, w przeciwieństwie do lewaków, którzy ją sprzedawali.

Rh...........ox

2010-07-01, 01:45
Wilku napisał/a:

jestem demokratą i co teraz?



"Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego" - Winston Churchill

KurwaRomantyk

2010-07-01, 01:46
@Wilku Stalin był antypatriotą a mimo to wyrządził więcej zła, niż Hitler.

Wilku

2010-07-01, 01:53
k***aRomantyk napisał/a:

@Wilku Stalin był antypatriotą a mimo to wyrządził więcej zła, niż Hitler.


jasne, masz rację, ale czy ja go poparłem?
otóż nie, nie mówię że patriotyzm albo antypatriotyzm jest zły, ale trza zachować umiar, bo można się stać fanatykiem jak i Hitler, i Stalin, i Castro, i Hu Jintao, i Kim Dzong II, itp, itd

miedziak

2010-07-01, 01:57
kombajnbizon napisał/a:



a ja wszystkim co mam pod ręką, popieram łamanie kości lewusom

Obrazek



nie myl mnie z lewusem dobra? choć jestem leworęczny to ich nie popieram (chociaż mam do nich odrobinę większy szacunek niż do narodowców), dla mnie NS wiąże w sobie to co najgorsze z lewicy i prawicy z jednej strony socjalizm a z drugiej nietolerancja.

Asker

2010-07-01, 02:27
Magik2501 napisał/a:

Obrazek

Tak się kończy walka lewusów poza internetem.



O... Toruń.

mungo

2010-07-01, 02:37
Wszystko w nadmiarze jest szkodliwe, nadmierny nacjonalizm = Hitler, anty nacjonalizm (nie patriotyzm @k***aRomantyk) = Stalin.
Kazdy ustruj ma swoje dobre i zle strony wedlug mnie nazizm albo komunizm w zalozeniach (niebiore pod uwage jak to bylo wykone w zyciu) nie sa wcale takie zle :hitler: .
A tak BTW w szkolach powinni wprowadzic jakis taki taki przedmiot jak patriotyzm czy cos podobnego, ludziom powinno sie wpajac jakie takie poszanowanie panstwa. A nie tylko "co to za kraj wszystko zj***ne, nieprzyznaje sie ze jestem POLAKIEM" jest jedno lekarstwo :samoboj: zamiast tak pie**olic to trzeb sie wziac i np. pojsc zaglosowac a nie polowa ludzi to jebie i potem najbardziej narzeka ze jest im zle.
@Wilku
Czasem pasowalo by zajrzec to wikipedii albo cos,
Cytat:

Kim Dzong II

:D Kim Dzong drogi ??? :homer:

kozakmaly

2010-07-01, 02:59
A ja tam powiem tak, nacjonaliści mają bardzo poprawne idee ze względów oczywistych; Islam się rozrasta, Araby żyją w jak najskromniejszych warunkach w krajach zachodnich żeby zaoszczędzić pieniądze i w dodatku jak się wypowiedział jeden z ich całych "wyższych" że Islam nie zwycięży bronią lecz reprodukcją, co więcej wpraszają się do polityki wprowadzając prawa które im umożliwią dalsze rozwijanie swoich planów. Brzmi to jak teoria spiskowa? może i tak ale na dobra sprawę takie są fakty... nie podważalne fakty których nie unikniemy a Polska i Węgry to kraje które nie pozwoliły sobie na emigracje z bliskiego wschodu. Nie wierzycie to zobaczycie jak wasze wnuki lub prawnuki będą zmuszane do mówienia i uczenia się po Arabsku, mam szaleńcze myśli? 50% Francji to ludzie "czarni". resztę sobie dopiszcie sami.

tak btw, nie twierdze że są normalni i że w Polsce powinna powstać strefa zamknięta pod rządami komunistycznymi jednak pomyślcie racjonalnie czemu mamy mieć palone kościoły w Iraku a być wielce tolerancyjni dla Meczetów w Europie?
Dla mnie Arab na zachodzie jest CZYMŚ co powinno zostać u siebie i tak się mnożyć a nie wykorzystując nie poprawny system bazować na tolerancji białego i "wykopywać go z jego stołka" jak pasożyt!

alorkar

2010-07-01, 03:10
k***aRomantyk napisał/a:

@Wilku Stalin był antypatriotą a mimo to wyrządził więcej zła, niż Hitler.



taa antypatriotą. I stad wymyslil Wielką Wojne Ojczyźnianą. Mozna sznaowac i pdoziwac historie narodow, ale patriotyzm i nacjonalzim zawsze prowadza do zlego.