18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na zakręcie

PepsiQ • 2012-08-19, 18:46
Troszke go zarzuciło...


Jozekban

2012-08-20, 20:03
Nie doznał jakiś większych obrażeń ?

hajen

2012-08-20, 20:04
tak sie konczy odejmowanie gazu w zakrecie ;] nie piszcie nic o shimmy. trzymal by plynnie gaz to by dal rade, ale zamknal przepustnice

BrunerOvned

2012-08-20, 20:06
henson napisał/a:

01:01 Biedakowi browary się w plecaku roztrzaskały


Obawiam się że słowo "bukłak" kojarzysz tylko z baniakiem piwa, a plecak to ziomek z dobrym dojściem (zagadka?).

wazer12

2012-08-20, 20:08
@hajen

Czasem wręcz bawi mnie poziom czytania ze zrozumieniem niektórych ludzi :] Czy któryś z nas pisał że koles na filmiku złapał shimmy? Odpowiadaliśmy koledze PeZeT do czego służy amor skrętu. A po za tym jakby gość na filmie odjął gazu to by go od razu postawiło, a on najpierw stracił przyczepnośc na tył (czyli prawdo podobnie przygazówka za duza) a potem odjął jak sie wystraszył i podbiło go do góry...

oumn

2012-08-20, 20:32
widac ze swierzak, trzymal gas, ba po glosie smiem twierdzic ze nawet delikatnie przyspieszal i jak go ciagnac zaczelo zamiast puscic gaz i w cipe dac hamula na tyl to spanikowal i ma baranka :)

Anyway, dla hejterow ze dawca. Na rowerze tez sie tak wyjebiesz jak ci na zakrecie tyl piasku zlapie :)


~Conscribo

2012-08-20, 20:37
Wszyscy pie**olicie. Ewidentnie słychać, że mu w kolektorze strzeliło co jest efektem źle wyregulowanej mieszanki a każdy kto ma LPG wie, że jak strzeli to jest chwilowy zanik mocy i stąd taki efekt.



Ja pie**olę, znowu będziecie się 30 stron napinać o gówno jakieś :roll:

wazer12

2012-08-20, 20:38
@oumn

Cytat:

trzymal gas,

:facepalm:

Jazdy na motocyklu uczyłeś się chyba tak samo jak ortografii :shock:

Johny B

2012-08-20, 21:12
aż mu piwo w plecaku się potłukło ;)

andreez91

2012-08-20, 21:35
k***a nie jeżdżę na motocyklach ale idiotyzmem wydaje mi sie dodawanie gazu podczas gdy koła mają mniejszy kontakt z podłożem co innego wyścigi co innego ulica ludzie mnie zadziwiają na torze sprcjalen opony i nawierzchnia inna k***a motocyklista od siedmiu boleści a podstawowych praw natury ni rozumie, ale cóż głupi to sobie porysował maszynkę !

szarymouse

2012-08-20, 21:55
Ten zakręt na samym początku przypomina mi to miejsce gdzie koleś srał na ulicy :mrgreen:

riczardson

2012-08-20, 21:55
andreez91 napisał/a:

k***a nie jeżdżę na motocyklach ale idiotyzmem wydaje mi sie dodawanie gazu podczas gdy koła mają mniejszy kontakt z podłożem co innego wyścigi co innego ulica ludzie mnie zadziwiają na torze sprcjalen opony i nawierzchnia inna k***a motocyklista od siedmiu boleści a podstawowych praw natury ni rozumie, ale cóż głupi to sobie porysował maszynkę !



Gościu... Wsiądź na motocykl i wejdź w zakręt tak jak na filmiku... Obstawiam, że na sto procent byś zaliczył paciaka, a jeśli nie to z prędkością żółwia pokonałbyś zakręt na "kwadratowo"

Proximate

2012-08-20, 22:19
Jak zobaczyłem kolesia w 0:28 w prowizorycznym turbanie, myślałem, że zaraz krzyknie "Allah Akbar" i będzie fajny finał, zawiodłem się :(

LaChupacabra

2012-08-20, 22:25
dumad napisał/a:

bo przytarł tak kolanem że poczuł i odbił kierownicą i taki efekt :D
ale nie spuszczał z gazu na zakręcie :D



miodowar napisał/a:

W pewnym momencie za mocno przyśpieszył i tylne koło straciło przyczepność.




Highside - jest to upadek, wywrotka, w czasie któej motocylista przelatuje ponad motocyklem. Do tego typu upadku dochodzi, gdy podczas poślizgu tylnego koła motocyklista nagle odpuści tylny hamulec i koło odzyskuje przyczepnośc.

Żródło: Motocykl-online.pl

floop93

2012-08-20, 22:31
@andreez91 sądząc po ilości maszyn i fakcie, że ktoś to nagrywał można wnioskować, że znaleźli sobie ciekawy odcinek i postanowili pośmigać (kto lepiej, szybciej czy efektowniej pokona zakręty) czyli de facto to samo co robisz na torze a już na pewno to nie była codzienna jazda po bułeczki do sklepu...

slawekfmx

2012-08-21, 00:28
tłumik nie dyskretnie wyj***ny w górę jak w Ciągniku