18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wszelki wypadek...

Piotrek606 • 2014-08-11, 02:11
Nazbierałem grzybów w lesie.
Przyjechałem do domu i ugotowałem zupę.
Na wszelki wypadek wykąpałem się, ogoliłem, założyłem białą koszulę i czarne spodnie.
Teraz siedzę i jem...

TheByQ

2014-08-11, 04:03
@Daedra Się ni ch*ja na grzybach nie zna.

Magsurf

2014-08-11, 08:58
Pieluchę jeszcze załóż, po śmierci zwieracze puszczają.

nowynick

2014-08-11, 09:16
Up

a co mu za różnica jak będzie pachniał po śmierci?

Corradolicious

2014-08-11, 09:59
I jeszcze bańkę 5 litrów wody powinieneś wypić, bo strasznym sucharem zaj***łeś.

Jack Daniel's

2014-08-11, 10:04
nowynick, jakby mu nie zależało, to by się nie kąpał.

spiepszaj_dzbanie

2014-08-11, 10:10
I tak nie wyciągniesz kopyt zaraz po spożyciu.

lisus

2014-08-11, 10:13
Nie zbieraj tych z blaszkami, reszte podobno mozna jesc.

crossdressphyxia

2014-08-11, 10:20
@up.

Nie wszystkie, ale z grubsza powiem-powodzenia.

eligurf

2014-08-11, 10:46
@up
Tak, wszystkie z rurkami można jeść (poza hubami, no ale tego to nawet gimbus nie pogryzie). Teoretycznie można natknąć się na borowika szatańskiego, ale z tego co wiem to na razie nie był z Polski wykazany, a jego miano noszą gatunki pokrewne (np. borowik ponury). Po nich (zresztą podobnie jak po prawdziwym szatanie) to generalnie można się posrać i porzygać, szansa zgonu minimalna.

Uważać trzeba na goryczaka żółciowego, który nie jest trujący, ale tak gorzki, że może spieprzyć całą potrawę z dobrych grzybów. Podobny do borowika szlachetnego, ale po przekrojeniu trzeba polizać i od razu czuć gorzki smak.

Jack Daniel's

2014-08-11, 10:57
Gorzej, jak ktoś pomyli Kanię ze Sromotnikowym...

crossdressphyxia

2014-08-11, 11:08
Cytat:

@up
Tak, wszystkie z rurkami można jeść (poza hubami, no ale tego to nawet gimbus nie pogryzie). Teoretycznie można natknąć się na borowika szatańskiego, ale z tego co wiem to na razie nie był z Polski wykazany, a jego miano noszą gatunki pokrewne (np. borowik ponury). Po nich (zresztą podobnie jak po prawdziwym szatanie) to generalnie można się posrać i porzygać, szansa zgonu minimalna.

Uważać trzeba na goryczaka żółciowego, który nie jest trujący, ale tak gorzki, że może spieprzyć całą potrawę z dobrych grzybów. Podobny do borowika szlachetnego, ale po przekrojeniu trzeba polizać i od razu czuć gorzki smak.




Idąc tym tokiem myślenia, to można jeść nawet i sromotniki, wprawdzie się zejdzie, ale zjeść można.

Mówię o tym, że jeść można, ale albo się sp***oli danie goryczakiem, albo Cię przesra po żółtoporym....

Herhard

2014-08-11, 11:52
Kamerka ustawiona gdyby jednak grzybki zaszkodziły?

kacimierz

2014-08-11, 11:55
Trzeba być na prawdę zdolnym żeby w tym kraju śmiertelnie zatruć się grzybem. Raz, że grzybów które mogą zabić jest na prawdę mało a dwa, że mają na sobie wymalowany napis "nie jedz mnie" bo kto nie pozna muchomora sromotnikowego czy czerwonego.
Ja tam na grzybach się nie znam więc zbieram to co rozpoznam a zresztą zbierając grzyby z poduszka od spodu nawet jak się trafi na coś złego to można najwyżej sraczki dostać.
Nie wiem, może ludzie naj***ni wchodzą do lasu na grzyby i zbierają co popadnie a potem stara w domu zupę z tego gotuje.

Jebus_Chytrus

2014-08-11, 12:32
Ja to tylko te zbieram co mają te czerwone kapelusze i białe kropki, ch*j wie jak się to nazywa, ale dobre :D .