18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na siebie nie starczyło jej odwagi

discoteq • 2022-08-15, 22:33
Gdzieś na targu "Si Moom Mueng" w Pathum, niedaleko Bangkoku... ;)



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-08-18, 09:16 ]
ch*ja prawda

Kobieta powiedziała, że zabiła swojego chłopaka, ponieważ nie mogła już dłużej znosić jego dziwacznego seksu (np. analnego). 25-letnia Tharinya kilka razy postrzeliła swojego chłopaka w klatkę piersiową i brzuch.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-08-18, 09:15 ]
Bajeczka z analem wyssana z dupy:

https://thailand.postsen.com/live-style/32613/Female-cashier-shoots-dead-plastic-shop-The-vengeful-knot-was-scolded-Dare-for-sure.html

Zarejestrowany film na kamerach miejskiego monitoringu na którym widać jak mąż znęcanie się nad Tarinya Kiatniruj


marcino_zly

2022-08-15, 22:57
Gdzie Bangkok a gdzie Chiny uuu

PIs

2022-08-15, 23:01
Bangkok jest w Tajlandii tępaku :-D

Pijanystary

2022-08-15, 23:51
Czyli to że Azjatki są takie posłuszne i mają pikselowe c*pki, piszczą jak epileptyczki może być jedna wielka ściema. Chodz ch*j wie Tajlandia to jednak trochę inny azjatycki świat tam laski mają ku*asy. Tak wiele pytań które rodzą kolejne pytania

YelitoCienkie

2022-08-16, 01:03
Po zachowaniu zdziry stwierdzam, że to jednak ona jest dziwaczna i z nią coś jest nie tak. Najpierw odwaliła chłopa, potem chciała strzelić sobie w łeb, ale brakowało jej odwagi, a potem użalała się nad trupem. Świruska o zmiennych nastrojach, jak nie patrzeć.
Anal wyuzdanym seksem? Przecie to norma w XI wieku...
Bolec w pupci jest całkiem spoko, po uprzednim oczyszczeniu jelita grubego ze złogów kału. Polecam herbatkę z rumianku lub szałwii jako lewatywę. Na początek 2 wlewy po 1 litrze spokojnie wystarczą do oczyszczenia dupska ze śmierdzącego kloca. Uczucie lekkości i pustej kichy stolcowej jest odprężające. Naprawdę nie wiem, jak można tego nie lubić...

KuKuKa

2022-08-16, 01:17
YelitoCienkie napisał/a:

Po zachowaniu zdziry stwierdzam, że to jednak ona jest dziwaczna i z nią coś jest nie tak. Najpierw odwaliła chłopa, potem chciała strzelić sobie w łeb, ale brakowało jej odwagi, a potem użalała się nad trupem. Świruska o zmiennych nastrojach, jak nie patrzeć.
Anal wyuzdanym seksem? Przecie to norma w XI wieku...
Bolec w pupci jest całkiem spoko, po uprzednim oczyszczeniu jelita grubego ze złogów kału. Polecam herbatkę z rumianku lub szałwii jako lewatywę. Na początek 2 wlewy po 1 litrze spokojnie wystarczą do oczyszczenia dupska ze śmierdzącego kloca. Uczucie lekkości i pustej kichy stolcowej jest odprężające. Naprawdę nie wiem, jak można tego nie lubić...



No tak, nick zobowiązuje :amused:

35i

2022-08-16, 01:20
KapejloneK napisał/a:

Ale ona ma wielkie stopy.



Może kiedyś stała za blisko jezdni i załapała się na bliźniaki?

Verdi

2022-08-16, 01:32
I teraz skoro nie starczyło jej odwagi na siebie to kilka pestek w brzuch tak jak ona wyj***ła typowi i zostawić...

PabloSkills

2022-08-16, 01:50
Bardzo charakterna, zdesperowana, wyprowadzona z równowagi sucz.

Lee kochasz mnie? (Jeb!)
Ja ciebie bardzo Lee! (Jeb!)
Nikogo tak nigdy nie kochałam Lee! (Jeb!)

viali7

2022-08-16, 03:00
Kakao nie wytrzymalo presji.

djted

2022-08-16, 03:41
Prawie jak Romeo i Julia

jomjest

2022-08-16, 06:58
Teraz będzie poznawać w celi tajniki jeszcze dziwniejszego sexu. Się kobita zdziwi ile jeszcze ma dziurek ;-) :-)

Payan

2022-08-16, 07:52
@AnalAcrobat

Twoja świnia też nie wytrzymuje analu?