18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na siebie nie starczyło jej odwagi

discoteq • 2022-08-15, 22:33
Gdzieś na targu "Si Moom Mueng" w Pathum, niedaleko Bangkoku... ;)



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-08-18, 09:16 ]
ch*ja prawda

Kobieta powiedziała, że zabiła swojego chłopaka, ponieważ nie mogła już dłużej znosić jego dziwacznego seksu (np. analnego). 25-letnia Tharinya kilka razy postrzeliła swojego chłopaka w klatkę piersiową i brzuch.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-08-18, 09:15 ]
Bajeczka z analem wyssana z dupy:

https://thailand.postsen.com/live-style/32613/Female-cashier-shoots-dead-plastic-shop-The-vengeful-knot-was-scolded-Dare-for-sure.html

Zarejestrowany film na kamerach miejskiego monitoringu na którym widać jak mąż znęcanie się nad Tarinya Kiatniruj


Barnellini

2022-08-17, 02:22
Marcin360360 napisał/a:

Anal to norma w 21 wieku? Ty Wisz ze nie każda kobieta jest glupia oraz nie każdy mężczyzna jest gejem? Ja rozumie ze u ciebie w środowisku wszyscy się kochacie ale my Polacy w Polsce jestesmy w miarę normalni.



O ch*j. Jaki troll. "Jesteśmy w miarę normalni" LOL.

W miarę normalne to jest zerżnąć żonę czasami w tyłeczek. Jak uprzednio słusznie napisali przedmówcy- po uprzednim stosownym przygotowaniu. Ty jesteś zwykłą purytańską cipą ale może Ci przejdzie jak dorośniesz :D



Bobiczek napisał/a:

wieku...
Bolec w pupci jest całkiem spoko, po uprzednim oczyszczeniu jelita grubego ze złogów kału. Polecam herbatkę z rumianku lub szałwii jako lewatywę. Na początek 2 wlewy po 1 litrze spokojnie wystarczą do oczyszczenia dupska ze śmierdzącego kloca. Uczucie lekkości i pustej kichy stolcowej jest odprężające. Naprawdę nie wiem, jak można tego nie lubić...
Ale pieprzysz, najlepszy jest czopek, z tą lewatywą to się umęczysz..



Zdecydowanie lepsza lewatywa bo jednocześnie płucze/myje...

Herhard napisał/a:

Czyżby z dupy do japy to była przesada?



... i wtedy to już nie przesada :D

NoweKonto

2022-08-17, 07:00
YelitoCienkie napisał/a:

Po zachowaniu zdziry stwierdzam, że to jednak ona jest dziwaczna i z nią coś jest nie tak. Najpierw odwaliła chłopa, potem chciała strzelić sobie w łeb, ale brakowało jej odwagi, a potem użalała się nad trupem. Świruska o zmiennych nastrojach, jak nie patrzeć.
Anal wyuzdanym seksem? Przecie to norma w XI wieku...
Bolec w pupci jest całkiem spoko, po uprzednim oczyszczeniu jelita grubego ze złogów kału. Polecam herbatkę z rumianku lub szałwii jako lewatywę. Na początek 2 wlewy po 1 litrze spokojnie wystarczą do oczyszczenia dupska ze śmierdzącego kloca. Uczucie lekkości i pustej kichy stolcowej jest odprężające. Naprawdę nie wiem, jak można tego nie lubić...



Ksiedzem powinienies zostac

:-)

Ps...........86

2022-08-17, 11:39
ostatnie namaszczenie shaolin

discoteq

2022-08-19, 01:10
Angel napisał/a:

Bajeczka z analem wyssana z dupy:


W tym momencie, kiedy post był dodawany, było takie info a nie inne...
Po kolejne, nie był jej mężem, tylko chłopakiem... ;)