18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na prawdę kozacja animacja

As...........ds • 2012-02-15, 23:10
Przyznaję, Unreal jest bardzo dobry ( http://www.sadistic.pl/kozacka-animacja-vt103357.htm ), ale IMO to Dunia od Ubisoftu tworzy grafikę, która zasługuje na miano tej z przyszłej generacji konsol.



Gdyby nie ten kurewski dubstep pod koniec na prawdę byłoby idealnie.

Corey_09

2012-02-16, 17:51
Może będzie ciekawszy od FarCry 2 bo tam to czasem można było się zanudzić.

As...........ds

2012-02-16, 21:53


Cytat:

Jesli jakis cep uwierzył ze to bedzie grafika w grze to pozdro.


Cytat:

Jak ktoś jara się grafiką z prerenderowanych filmików i ma nadzieję, że choćby cień tego zobaczy w grze, to powinien zmienić pieluchę i wrócić do klepania kółko-krzyżyków na swoim padzie w stareńkim xboxie a nie robić za recenzenta technologicznego.


Cytat:

Echhh.... Z filmikami to ty se możesz wyskoczyć... Gameplay to zupełnie inna para kaloszy. Kolejny cholerny gimbus podniecający prerenderowanym filmikiem.



Pokaż mi gdzie napisałem, że to jest grafika generowana na żywo przez grę. Czy myślisz, że ostatnie 5 lat leżałem gdzieś w jaskini? No krew mnie k***a zalewa jak widzę takie pie**olenie. Żywotność PS3 jako aktualnej platformy jest szacowana ponoć na 10 lat. 2007 + 10 = (o ja pie**ole) 2017. Czyli mamy jeszcze trochę czasu do potencjalnej następnej generacji. O PC i jego możliwościach nie wspominając.
Chciałem pokazać inną technologię w opozycji do wcześniejszego tematu o Unrealu.

A jeśli już chodzi o technologię i silnik gry to:
Cytat:

Far Cry 3 będzie napędzany przez CryEngine 3, po trzecie pie**olnij baranka w ścianę to może przejdzie Ci ochota na umieszczanie durnych postów


Szczerze myślałem, że jebnę. WIKI

Lesiuu123

2012-02-16, 22:12
soqu1 napisał/a:

@ Lesiuu123

No k***a, pierwszy twój wpis i od razu troll. Po ch*j się rejestrujesz?



Wybacz proszę, odetnę sobie internet i to się nigdy nie powtórzy. To że go poprawiłem w dosadny sposób to jest od razu trolling?

viktorx

2012-02-16, 22:46
Wy ładnie jesteście sp***oleni na głowę. W temacie jest jak byk napisane, że to ANIMACJA, a autor to podkreśla cały czas, ale wy się musicie wpie**olić i go pojechać, że jest ch*jowy bo myśli, że tak gra wygląda? JA pie**olE.

I tak jak patrze to większość z was ch*ja wie na temat gier i wyglądacie jak gimbusy, które grają w CS'a, ewentualnie CoDa i myślą, że wiedzą już wszystko w temacie.

Lesiuu123

2012-02-16, 22:54
viktorx napisał/a:

Wy ładnie jesteście sp***oleni na głowę. W temacie jest jak byk napisane, że to ANIMACJA, a autor to podkreśla cały czas, ale wy się musicie wpie**olić i go pojechać, że jest ch*jowy bo myśli, że tak gra wygląda? JA pie**olE.

I tak jak patrze to większość z was ch*ja wie na temat gier i wyglądacie jak gimbusy, które grają w CS'a, ewentualnie CoDa i myślą, że wiedzą już wszystko w temacie.




O kolejny inteligenty, którego słownictwo ogranicza się do wyzwisk. Przeczytaj sobie wszystkie wypowiedzi, dopiero później krytykuj. Spotkałeś nas że wiesz jak wyglądamy i masz jakieś kompleksy na temat swojego wyglądu, że jeździsz po innych?

Ha...........64

2012-02-17, 13:11
Gdy widze grafike toooo Kupie sobie gre i przy okazji nowy komputer tak za 5 lat jak zarobie.

Ne...........es

2012-02-17, 15:14
a ja sie zaloze ze gra bedzie gowniana. ubisoft to najwieksze k***a p*zdy, jak zrobili assassins creed revelations to pokazali trailera i gameplaya i okazalo sie kompletnie co innego. far cry 2 to tez byl kompletny smiec. teraz tez tak bedzie, pokazuja ze niby jaka grafa zajebista a i tak wyjdzie z tego gowno bo bedzie nie dopracowane

TheByQ

2012-02-18, 10:18
Tak patrze na to, myślę sobie "ki ch*j to jest? Far Cry 2.2?" Nagle wyskakuje napis Far Cry 3. Jestem k***a prorokiem.