18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kozacka animacja

Pa...........an • 2012-02-11, 05:09
Tak będą wyglądały gry na konsolach nowej generacji :shock:





Pokazowy filmik powstał na najnowszej wersji silnika Unreal stworzonym przez Epic Games
(goście od Gears of War, Unreal Tournament ).

misiek0724

2012-02-11, 06:24
filmik spoko ale no rzesz kufa mać ten film ma z dobry rok.

tomkararek

2012-02-11, 06:38
co to k***a ma byc ja sie pytam korwa mac

Pa...........an

2012-02-11, 06:52
misiek0724 napisał/a:

filmik spoko ale no rzesz kufa mać ten film ma z dobry rok.



Tak, ale do dziś dnia miażdży jakością grafiki całą konkurencję.
Mimo że jest to pokazówka możliwości silnika Unreal Engine 3.975, to prezentuje poziom nadchodzącego wielkimi krokami UE4, a więc technologii opracowywanej z myślą o konsolach nowej generacji i pokazujący jak gry na tych konsolach będą wyglądać. :-D






tomkararek napisał/a:

co to k***a ma byc ja sie pytam korwa mac



Zabawne, że najbardziej hejterują kretyni, którzy sami nic nie wrzucili.



ktoslos

2012-02-11, 08:19
zajebista wstawka, i wez tu odróżnij rzeczywistość od fikcji

mikel1994

2012-02-11, 08:33
Dziewczynę se znajdź, pożytecznego coś zrób, do roboty się weź, albo poucz się na sprawdzian, a nie będziesz o grach k***a myślał.

dohc1

2012-02-11, 09:24
Remake pierwszego Max Payne'a na tym silniku musiałby miażdżyć jaja :D

mare30ks

2012-02-11, 10:28
wyglada przezajebiscie zeby tylko sie nie okazalo jak nieraz juz w przeszlosci ze filmik jest solidnie podkoloryzowany i z mozliwoscia enginu nie ma duzo wspolnego

Pa...........an

2012-02-11, 11:32
mikel1994 napisał/a:

Dziewczynę se znajdź, pożytecznego coś zrób, do roboty się weź, albo poucz się na sprawdzian, a nie będziesz o grach k***a myślał.



Właśnie sesję miałem - przed chwilą dosłownie na chatę wróciłem. I wiesz co ? Zaliczyłem.
Ale co ty, osiemnastolatek, możesz o tym wiedzieć...

Dziewczyna? Jest taka jedna, ale niestety będę musiał zmienić, bo nie ma ku*asa, gotować nie umie i do kuchni zaciągnąć się nie da.
Jest za to inteligentna i niebrzydka, co na tym portalu bywa uważane za wadę. :-P
A czy robię coś w tym swoim śmiesznym życiu pożytecznego? Nie, bo i po co. W robocie się opie**alam, na chacie głównie przed kompem siedzę i pocinam w jakiegoś erpega. I k***a dobrze mi z tym. Zajebiście nawet.

Skoro nieudolnie próbujesz mnie pouczać lub zebrać kilka wirtualnych piw na hejtowaniu gier i pozowaniu na wielce poważnego i dorosłego to może pochwalisz się tym co sam w życiu robisz (zakładam, że niewiele lub nic). :wypie**alajzaba:

Pa...........an

2012-02-11, 12:07
NaughtyBear napisał/a:

a kozacy gdzie :( ?


Tu: :-P

Roszp

2012-02-11, 12:22
Pokazówki zawsze wyglądają dobrze. Poczekamy na produkt finalny i dopiero proponuję zacząć psioczyć.

daveron

2012-02-11, 12:24
poczekamy zobaczymy...Gry na UE 3 mialy malo wspolnego z rzeczami prezentowanymi przed premiera, wszystko bylo ostro podrasowane.

Smiglo

2012-02-11, 12:25
Nie tak beda wygladaly gry, tylko tak beda wygladaly filmiki na silniku, na ktorym beda robione gry, ktore zreszta beda wygladaly ze 2x gorzej.;] Wszystkie prezentacje techow sa podciagane w stosunku do jakosci, jaka oferuja naprawde.

Earth

2012-02-11, 12:27
Czekam na PS4. Na przełomie 2013/2014 ma się ukazać, a przy moim trybie życia powinienem zacząć sobie już odkładać te 3-4 kafle :D