18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na blokadzie drogi Chochołow potrącenie

silwerbalk • 2023-12-24, 16:40
Protestujący Ukraińcy zablokowali samochód osobowy... Niestety bariera językowa nie pozwoliła na dogadanie się z kierowcą po czym ten słusznie ruszył potrącając parchy ....


Przyczajonykangur

2023-12-28, 10:48
Kidl3r, Ty ukraiński trollu wina jest i była po stronie Ukraińców. Naucz się pisać po polsku. Jedyne piwa które wystawiasz są pod tematami związanymi z Ukraińcami. Ch*j Ci z żope i na imię!

Link do artykułu z relacją, kierowcy.https://kresy.pl/wydarzenia/polski-kierowca-przerwal-blokade-ukraincow-bezpieczenstwo-mojej-rodziny-bylo-zagrozone/

Przypominam że trzy filary ukraińskiej gospodarki to piczu, paszczu, żopa.

darek1234

2023-12-28, 18:31
mit2 napisał/a:

Ale ty masz naj***ne pod beretem...
I jak ja mam się do tego bełkotu niby odnieść? Co to ma wspólnego z tym co wcześniej napisałem?
Jebie od ciebie hipokryzją. Każdego kacapa (słusznie), wrzucasz do jednego wora, ale jak ktoś napie**ala (też słusznie) na banderowców to ci się tryb białorycerza odpala i z pianą na pysku lecisz bronić swoich " wschodnich braci".
Rzucasz "onucami" na lewo i prawo, podważasz narodowość - aż się człowiek zastanawia, czy to ty przypadkiem nie jesteś płatnym, chocholim trollem. Jak w przysłowiu: złodziej zawsze najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja".



Łatwo się odnieść do tego co napisałem, nic prostszego. Jest coś takiego jak historia, który uczy, że kacap zawsze był dla Polaków bandytą i to trwa już wieki, kacapy myślą inaczej, wiadomo... Jest też coś takiego jak historia aktualna i sprzyjanie tym, którzy walczą za nasze bezpieczeństwo, ale kacapy... (jak wyżej)

neo001 napisał/a:

Dobrze żeś się sprzedał bandero żeś nie Polak tylko śmieć!
I tu znowu banderowiec zasrany siedzący u nas obraża Polaków!
Nie znasz, a się wypowiadasz uadlińcu. Zakoduj do tego pustego łba upadlińcy nigdy nie będą nam braćmi, a tacy jak ty powinni bronić swojej upadlinki i nie udzielać się na polskich stronach.



Widzisz, już wiem jak funkcjonuje twój mózg - przeczytasz coś, ale nie pojmiesz. Później tylko z tego powodu napie**alasz z nienawiścią. Ale tak ma każdy głupi kacap

mit2

2023-12-28, 19:46
darek1234 napisał/a:

Łatwo się odnieść do tego co napisałem, nic prostszego.


Gówno prawda.
Zrobiłeś sobie debilny, podlany szambem hipokryzji tematyczny skok w bok, nijak mający się do tego co napisałem. W moim poście który zacytowałeś, nie było nic o ukrach jako całości, tylko o grupie widzianej na nagraniu.

darek1234 napisał/a:

Jest coś takiego jak historia, który uczy, że kacap zawsze był dla Polaków bandytą i to trwa już wieki, kacapy myślą inaczej, wiadomo


Aha. Bo ukry to nasi przyjaciele, jak cholera :lol:
Zamachy terrorystyczne, polityczne morderstwa, Wołyń i okolice, pacyfikowanie powstania warszawskiego, SS Galizien, a wcześniej powstania kozackie.
Ukry i kacapy to ten sam typ zj***nej, mongolskiej dziczy.

darek1234 napisał/a:

Jest też coś takiego jak historia aktualna i sprzyjanie tym, którzy walczą za nasze bezpieczeństwo,


Ukry nie walczą za nasze bezpieczeństwo, tylko wyłącznie za swoje. Skończcie ukrofile pie**olić w kółko to samo.
Rosja nie zaatakuje NATO, bo nie miałaby żadnych szans na wygraną. Skoro kacapy nie potrafią zając skorumpowanej, biednej ukrainy, jakim k***a cudem mieliby zagrozić militarnie zjednoczonym siłom zachodniej Europy, Turcji i USA?

Przejrzałem pobieżnie twoje wysrywy i albo jesteś ukrem, albo masz babę z upadlinu, albo ktoś ci k***a płaci. Nikt normalny w tak krótkim czasie nie wyplułby z siebie takiej ilości monotematycznych postów.

Kidl3r

2023-12-29, 00:49
Przyczajonykangur napisał/a:

Kidl3r, Ty ukraiński trollu wina jest i była po stronie Ukraińców. Naucz się pisać po polsku. Jedyne piwa które wystawiasz są pod tematami związanymi z Ukraińcami. Ch*j Ci z żope i na imię!
Link do artykułu z relacją, kierowcy.https://kresy.pl/wydarzenia/polski-kierowca-przerwal-blokade-ukraincow-bezpieczenstwo-mojej-rodziny-bylo-zagrozone/
Przypominam że trzy filary ukraińskiej gospodarki to piczu, paszczu, żopa.



Jestem obiektywny. Tego Ci brakuje więc gówno znaczysz

Antypoks

2023-12-30, 02:03
tfujdiler napisał/a:

Że niby tak wg ciebie pisze się poprawnie RZymianach, nie o tych Rzymian chodzi tylko o żymian żymian, ale ty kórwa podstaw nie kumasz a chcesz kogoś wyjaśniać cymbale zaj***ny.



Jak coś ty k***a downie j***ny U się pisze ty k***a pało j***na

Przepraszam, musiałem

ellsworth

2023-12-30, 16:44
andrzejrobert75 napisał/a:

Nie wiesz o kogo chodzi,tak nazywa się izraelitòw,wtedy algorytmy( jeszcze) nie blokują.
Nie wiesz o kogo chodzi,tak nazywa się izraelitòw,wtedy algorytmy( jeszcze) nie blokują.
Niedługo cyrk( wajna) się skończy.



żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi, żydzi
Co się blokuje? ch*j ci się dupie blokuje, nic innego!

darek1234

2023-12-30, 20:13
mit2 napisał/a:

powstania kozackie



A skąd się wzięły?

mit2 napisał/a:

Rosja nie zaatakuje NATO, bo nie miałaby żadnych szans na wygraną



A nie wiesz, że geopolityka się zmienia? Wiesz kto dawał kredyty Hitlerowi, z kim współpracowało IBM, jak naprawdę wyglądała wojna hiszpańska i wiele innych rzeczy? Przyjmijmy, że Ukraina walczy za siebie, przegra, mamy kacapów za rzeką, w USA kryzys i ocieplenie stosunków z ruSSkimi... Kacapy napadły Ukrainę (zdaję sobie sprawę kto odegrał rolę w ukraińskiej rewolucji, choćby po inwestycjach w moim mieście znacznie przed nią), ktoś palcem kiwnął? Kto palcem kiwnął po napaści niemieckich bandytów na Polskę? Jak wiesz to powiedz, sam jestem ciekaw. Nie przeglądam "twoich wysrywów", nie jest to moją potrzebą, a jak robisz profil społecznościowy to nie mój problem. ale wiesz... historię własnego kraju warto poznać, więcej niż odrobinę

mit2

2023-12-31, 21:52
darek1234 napisał/a:

A skąd się wzięły?


A reszta zdania? Nieładnie wybierać sobie ze zdania tylko te rzeczy, do których łatwo się odnieść ;-)
Co do powstań. Jak sam pewnie wiesz, było wiele czynników. Z jednej strony szlachta ich trochę za mocno dociskała, z drugiej się dzikusom nie spodobało ukrócenie bandyckich wypraw nad Morze Czarne. Tak czy siak, wyszło im to na dobre :lol:

darek1234 napisał/a:

A nie wiesz, że geopolityka się zmienia? Wiesz kto dawał kredyty Hitlerowi, z kim współpracowało IBM, jak naprawdę wyglądała wojna hiszpańska i wiele innych rzeczy?


Wyobraź sobie, że wiem. I ch*ja to zmienia w perspektywie niedalekiej przyszłości.

darek1234 napisał/a:

Przyjmijmy, że Ukraina walczy za siebie, przegra, mamy kacapów za rzeką, w USA kryzys i ocieplenie stosunków z ruSSkimi...


Przecież my mamy granicę z kacapami. Mamy też granicę z Białorusią, jakbyś nie wiedział. Od wyrwania się spod ruskiego buta minęło już trochę czasu i jakoś nas nie zaatakowali. Dziwne, nie?

darek1234 napisał/a:

Kacapy napadły Ukrainę (zdaję sobie sprawę kto odegrał rolę w ukraińskiej rewolucji, choćby po inwestycjach w moim mieście znacznie przed nią), ktoś palcem kiwnął? Kto palcem kiwnął po napaści niemieckich bandytów na Polskę?


Jesteśmy w NATO. Stacjonują w naszym kraju sojusznicze wojska, zobowiązane do podjęcia interwencji w razie ataku na wschodnią granicę sojuszu. Skoro uważasz się za tak obeznanego z geopolityką i historią regionu, powinieneś wiedzieć że dziś sytuacja jest inna od tej z lat 30tych i prawdopodobieństwo, że sojusznicy nas oleją jest bliskie zeru.

darek1234 napisał/a:

Nie przeglądam "twoich wysrywów", nie jest to moją potrzebą, a jak robisz profil społecznościowy to nie mój problem. ale wiesz... historię własnego kraju warto poznać, więcej niż odrobinę


Ależ ja doskonale wiem, że ty historię banderlandu masz wykutą na pamięć :lol:

Tobie nie trzeba robić żadnych profili. Wystarczy zajrzeć tu: https://www.sadistic.pl/uzytkownik/darek1234,892355 , żeby zobaczyć że zrobiłeś sobie konto na sadolu w jednym, konkretnym celu. I ja akurat j***nia ruskich nie mam zamiaru krytykować, bo to podludzie - z tym, że ukry się od nich nie różnią.