18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myśli policjantów na marszu.

premium122 • 2013-11-13, 21:52
Chyba zakosiłem to z joemonstera jako pierwszy tutaj.


Trzyszcz

2013-11-14, 00:19
Chodziło o to, że jako naród potrafimy tylko ginąć za Polskę, ale w czasie pokoju ŻYĆ tak, żeby działać dla dobra kraju to już nie bardzo (tak nie bardzo, że aż jakiś koleś w czasie pokoju chciałby zginąć...).

seko

2013-11-14, 00:55
Miłość do ojczyzny to czyny a nie slogany. Patriotyzm nie polego na ginięciu czy zabijaniu w imię ojczyzny (chyba, że to konieczne), polega na dbaniu o rozwój, dobrobyt i dobry wizerunek własnego kraju.

Niszczenie własnej stolicy czy atak na obca ambasadę to działanie na szkodę kraju a nie patriotyzm. Stop nazywania debilizmu patriotyzmem.

premium122

2013-11-14, 00:59
Zarammoth napisał/a:

Czyli policja miała się odwrócić i pomóc atakować ambasadę? Nie wiem jak wam, ale mnie nie potrzebna jest wojna. Chyba, że marzy wam się eksterminacja lub kolejna długa niewola.



Ty serio wierzysz , ze wojny wypowiada sie z takich powodow?
Wojna to nie bójka pod sklepem bo ktoś sie krzywo patrzyl..
Kazda wojna jest przemyslana , zaplanowana ( z jednej strony zawsze , bywa ze z dwoch) i ma przyniesc wymierne korzysci.
Gdyby bylo inaczej to usa , uk musieliby wypowiedziec wojne juz polowie swiata za ich spalone/wysadzone ambasady.

TelewiZorro

2013-11-14, 05:41
@premium122: a JM zaj***ł to z nawalony.com. Ciekawe czy JM płaci autorom, bo śmiem wątpić. A wstawianie na swoją stronę dzieł innych ludzi i namawianie naiwnych do wykupienia konta (LOL) to potrafią bardzo dobrze.

mhrocznakaszana

2013-11-14, 09:04
Zecwe*enie na tej stronie sięga zenitu, takie patriotyczne i chwalebne gesty jak oddanie swojego życia za ojczyznę jest potępiane, czyli idąc tokiem rozumowania lewaka, nasi dziadkowie to byli idioci bo oddali swoje życie byśmy mogli teraz wypisywać takie głupoty.

No cóż przyjdą ciapaci i po prostu nas wyrżną bo dla nich oddanie swojego życia za allaha jest właśnie najgodniejszą śmiercią i dla tego my nie mamy z nimi szans.

pisage

2013-11-14, 09:53
eh...
widzę, że logiczne myślenie to umiejętność zanikająca. Nie można zakładać, że się odda życie i odbędzie się to z korzyścią dla ojczyzny. Śmierć może być co najwyżej następstwem heroicznych czynów, a nie celem samym w sobie.

POW667

2013-11-14, 10:00
jaras0303 napisał/a:

Obawiam się o przyszłość tego kraju, a jednocześnie czuję się bezsilny. Chciałbym oddać kiedyś może życie za ojczyznę ale nie wiem czy będzie taka możliwość. A wolałbym umrzeć od ruskiej kuli w lesie niż od chińskich konserwantów na raka.



Oddawanie życia za ojczyznę jest jak wysadzanie się w metrze za Allaha. Żołnierz żywy jest bardziej wartościowy od martwego, a życie oddają tylko ci, którzy wiedzą, że i tak po poddaniu się zginą od strzału w potylicę.

Paniczyk

2013-11-14, 10:15
Przecież właśnie chodzi o to, że policja nie chroniła ambasady dlatego mieli okazje do rozpie**olu...
:homer:

Werewolv

2013-11-14, 13:52
Niesamowite ile tu komuszego nasienia, albo debilizm zwyczajny.

darnok112

2014-11-14, 10:32
bloodwar napisał/a:

Żeby atakować AMBASADĘ trzeba być DEBILEM a nie "patriotą", nawet w czasie II WŚ w czasie Kampanii Wrześniowej Polska miała otwartą ambasadę w Niemczech ba! Niemcy mieli ambasadę w Rosji, Japonia miała w USA i to przez całą II WŚ, nawet kiedy zadawali wielkie straty Aliantom, w czasie Pearl Harbour czy Stalingradu i naród był wzburzony, gotów zamordować każdego jednego Niemca czy Japończyka w polu widzenia ale wtedy też nikt się nie odważył podnieść ręki na ambasadorów i ich pracowników!




napisała baba siedząca w holandii...