18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mycie kota w wannie

~Sunday • 2014-10-20, 07:12


Ścianki wysokie, więc ładnie wyszło. :amused:

Kuriki

2014-10-20, 10:44
Dawno temu pewien mędrzec rzekł; "koty to sk***ysyni matki natury". A ja się zgadzam. Po diabła trzymać kota w domu? No żeby zjeść to rozumiem ale k***a jak zwierzaka domowego? Człowiek się tym puchatym gównem opiekuje, a kot ma to w dupie i tak.

Właściciel umrze nagle to kot zacznie wpie**alać zwłoki. Właściciel chce go wykąpać bo się osrał, a kot go drapie. Właściciel sypie karmę pod nieodpowiednim kątem, a kot go w rękę upie**oli. I ogromna część kotów taka jest.

W dodatku czasem odpie**alają coś idiotycznego np wskakują na kanapę i zeskakują 20 razy pod rząd, a wyjaśnienie kogoś kto się (podobno) zna na kociej psychice jest takie, że "koty czasem robią coś głupiego i same nie wiedzą dlaczego". No ja pie**olę, to już lepiej lachona do domu przyciągnąć bo przynajmniej można por*chać.


:krejzi:

gremlin1982

2014-10-20, 10:49
Sierściucha do wora i na dno jeziora :D

lolcat

2014-10-20, 10:58
Nattsjel napisał/a:

Jakby ktoś mnie chciał wykąpać w takiej syfiatej wannie też bym sp***alała...



Pokaż cycki :doggy:

stefan szufla

2014-10-20, 11:07
Kotów się nie kąpie... te wredne sierściuchy same sobie liżą dupę. A każdy kto chce na siłę umyć kota jest po prostu debilem

Xx...........oJ

2014-10-20, 11:24
Psy > Koty :D

radeck00

2014-10-20, 11:31
raz by tak na mnie skoczył.. RAZ!!

Nattsjel

2014-10-20, 11:47
Mam 5 kotów.
Nie mówię, że to łatwe zwierzęta do wychowania a debilem jest ten, który twierdzi, że kot ma swoje drogi i nie należy mu przeszkadzać. Koty są bardziej terytorialne od psów i jeśli taki sk***ysyn nie dostanie lekcji, że ode mnie zależy czy będzie żreć czy nie to wtedy wlezie na łeb i nasra do butów. Najszybsza metoda wychowania kota jak robi coś niezgodnego z regułami naszego domu:
Jak narobi gdzieś poza kuwetą posprzątać to nim :D Nawet nie wiecie jak dobry kotek potrafi zmienić się we wściekłego obsranego szatana, który nie wie co ze sobą zrobić. Drugi raz cholerny sierściuch tego nie powtórzy, zapewniam was.
Poza tym teoria jest taka, że zwierze jest zdrowe psychicznie jeśli zna swoje miejsce. Tyczy się to i psów i kotów. Jeśli raz dostanie wyraźny znak, że nie ma co się stawiać prawdopodobnie mamy z głowy problemy. Podobnie jak z dziećmi... brak konsekwencji sprawi, że idąc z takim szczeniakiem do marketu wyjdziemy na skraju nerwicy bo on chciał coś dostać na co nie zasłużył.

las84500

2014-10-20, 12:07
Nattsjel napisał/a:

Mam 5 kotów.
Jak narobi gdzieś poza kuwetą posprzątać to nim :D Nawet nie wiecie jak dobry kotek potrafi zmienić się we wściekłego obsranego szatana, który nie wie co ze sobą zrobić. Drugi raz cholerny sierściuch tego nie powtórzy, zapewniam was.



True story choć wystarczy samo unurzanie japy. Wychowałem tak 3 koty. Każdy z nich załatwił się po za kuwetą tylko raz w życiu. Ku przerażeniu wszelkiej maści obrońców praw zwierząt i kocich behawiorystów, którzy twierdzą, że kot po za szokiem z powodu tej sytuacji tak nie zatrybi o co chodzi. A moje nie tylko nie mają traumy na mój widok a wręcz wciągają flagę na maszt z ogonów jak wracam do domu.

4x4offroad

2014-10-20, 18:16
hmmm... ja mojego kota oduczyłem inaczej,naszczał mi do nowych butów,baaaardzo się zdenerwowałem ;)

Nutzz

2014-10-20, 18:39
Też kiedyś miałem kota. Teraz mam czapkę.

Tonia

2014-10-20, 20:07
Pierwszy raz myłam kota po tym jak uciekł do komórki z węglem sąsiada. Zmienił kolor z białego na czarny.
Poza tym istnieje coś takiego jak szampon przeciw pchłom.
Rozbieranie się do mycia kota to największa głupota, trzeba się ubrać tak żeby nie wystawał żaden kawałek ciała :P

Rocky71

2014-10-20, 20:08
tragedia ... jedną ręką trzymasz futrzaka j***nego a drugą szorujesz - co w tym trudnego :wyj***ne:

5xm

2014-10-20, 21:06
"Jasiu wraca do domu cały podrapany: ręce, twarz, nogi... Mama się go pyta:
- Synku, co się stało?!
- Jechałem na rowerku i się wywróciłem.
- Ale przecież rowerek stoi w garażu i ma zepsute siodełko...
- No, ale to był rowerek pożyczony.
- I jak to się stało?
- Wjechałem na żwir i wpadłem w poślizg.
- Ale przecież dzisiaj rano widziałam, że wylali pod naszym blokiem
asfalt, tam nie ma żwiru!
- No tak, ale jak objeżdżałem to wpadłem w krzaki i się porysowałem.
- Kochanie przecież krzaki wycięli wczoraj wieczorem...
Na to Jasiu krzyczy:
- TO JEST MÓJ KOTEK I BĘDĘ GO r*chał KIEDY MI SIĘ SPODOBA!"

K2M1L

2014-10-21, 18:02
Nattsjel napisał/a:

Mam 5 kotów.
Nie mówię, że to łatwe zwierzęta do wychowania a debilem jest ten, który twierdzi, że kot ma swoje drogi i nie należy mu przeszkadzać. Koty są bardziej terytorialne od psów i jeśli taki sk***ysyn nie dostanie lekcji, że ode mnie zależy czy będzie żreć czy nie to wtedy wlezie na łeb i nasra do butów. Najszybsza metoda wychowania kota jak robi coś niezgodnego z regułami naszego domu:
Jak narobi gdzieś poza kuwetą posprzątać to nim :D Nawet nie wiecie jak dobry kotek potrafi zmienić się we wściekłego obsranego szatana, który nie wie co ze sobą zrobić. Drugi raz cholerny sierściuch tego nie powtórzy, zapewniam was.
Poza tym teoria jest taka, że zwierze jest zdrowe psychicznie jeśli zna swoje miejsce. Tyczy się to i psów i kotów. Jeśli raz dostanie wyraźny znak, że nie ma co się stawiać prawdopodobnie mamy z głowy problemy. Podobnie jak z dziećmi... brak konsekwencji sprawi, że idąc z takim szczeniakiem do marketu wyjdziemy na skraju nerwicy bo on chciał coś dostać na co nie zasłużył.



Powiem to w ten sposób. Koty to gówno, które powinno się bić, katować, zabijać w najróżniejsze drastyczne sposoby. Uwielbiam patrzeć jak kot płonie.

Pozdrawiam, prawdziwy sadol.

pieces13

2014-10-21, 20:17
Nattsjel napisał/a:

Jakby ktoś mnie chciał wykąpać w takiej syfiatej wannie też bym sp***alała...



Ja cię wykąpię w czystej!! :doggy: