18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanka pobita na woli przez 32latka

szaman1991 • 2017-09-09, 19:16
Muzułmanka zaatakowana w Warszawie"powiedział, że mahomed to pedofil"

„Jakiś mężczyzna zaatakował dziewczynę, która była muzułmanką. Zaatakował fizycznie” – relacjonuje naoczny świadek.
Kamil B. bo tak został zidentyfikowany przez policję napastnik, tłumaczy, że czuł się śledzony przez kobietę. Wcześniej miał złośliwie powiedzieć, że „Mahomet jest pedofilem” i tym samym specjalnie sprowokować wyznawczynię Allaha.
Szybko doszło do ataku, który opisał świadek. Kamil B. pchnął kobietę w burce, a gdy upadła, zaczął ją kopać. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia, zostawiając pokrzywdzoną samą.
„Jestem Żydem. Szedłem w czwartek rano do synagogi. Usłyszałem krzyki. Podbiegłem i widziałem, jak mężczyzna kopie po nogach leżącą na trawniku kobietę w tradycyjnym stroju muzułmańskim. Obok stały jeszcze dwie kobiety, które były razem z nim” – opowiada świadek zdarzenia.
„On zaczął się tłumaczyć, że muzułmanka śledziła go. Okazało się, że kobieta szła za nim, bo mijając ją, mężczyzna rzucił w jej kierunku, że Mahomet był pedofilem. Być może chciała zrobić mu zdjęcie i przekazać policji” – dodaje.
Gromadzony materiał dowodowy trafił do Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola w celu określenia kwalifikacji czynu i podjęcia dalszego postępowania.

-j***ny żyd też sie znalazł :idzwch*j:

TB303

2017-09-09, 19:23
Nie widzę w tym nic złego. Religia islamska nakazuje bicie kobiet, więc można to uznać za wyraz szacunku do jej religii :amused:

~Velture

2017-09-09, 19:29
Źródło wyborcza.... ok.
No a to, że mahamet był pedofilem to jest jasno zapisane w ich książeczce z bajkami gdzie dopuszczał seks udowy z małymi dziewczynkami i miał 7 letnie żony. Więc technicznie seba się nie pomylił.
No ale i tak szkoda, że zrobił kolejny stereotyp z polaka i zaraz się zleci armia zjebów sadolowych pie**oląc to, tamto, siamto, sramto.

Tomikchomik1

2017-09-09, 19:36
Ale przecież mahomet był pedofilem, więc nie rozumiem w czym problem.

Ma...........ke

2017-09-09, 19:45
szaman1991 napisał/a:

Muzułmanka pobita na woli przez 32latka


No tak najważniejsze że muzułmanka...
Cytat:


-j***ny żyd też sie znalazł :idzwch*j:


spoiler

szaman1991

2017-09-09, 20:09
@velture poluzuj galoty, bo źródło to fejsbuk a dokladnie polskaracja com. Nie rozumiem twojego nastawienia w komentarzach zawsze masz ból dupy, może ktoś ci wierci dupsko i wylewasz flustracje w internecie. Jaki stereotyp polaka niby stworzylem? Podalem tylko fakt, to ty wszędzie doszukujesz sie drugiego dna, masz sprasowany łeb paranoiku j***ny.

Marty79

2017-09-09, 20:15
Niech ona zrobi sobie zdjęcie i zaniesie na policję

Whitey

2017-09-09, 20:31
Tego tylko tam brakowało

andyq

2017-09-09, 20:43
nie ma co się rozpisywać...


ar...........21

2017-09-09, 21:02
Velture napisał/a:

zaraz się zleci armia zjebów sadolowych pie**oląc to, tamto, siamto, sramto.



Jaśniepan uważa się za lepszego od innych :roll:

ePeeL

2017-09-09, 21:09
Do pierdla gnoja i ch*j ;) Muzułmanin, żyd, chińczyk czy inny człowiek, który zostaje pobity powinien jak najszybciej zgłosić to na psiarnie i od razu gnoja kasować. Żarty żartami, ale lać kogoś tylko dlatego, że jest innego wyznania... to prawie jak na zachodzie. A jednak polaki uważają się za lepszych :D

~Velture

2017-09-09, 21:17
szaman1991 napisał/a:

@velture poluzuj galoty, bo źródło to fejsbuk a dokladnie polskaracja com. Nie rozumiem twojego nastawienia w komentarzach zawsze masz ból dupy, może ktoś ci wierci dupsko i wylewasz flustracje w internecie. Jaki stereotyp polaka niby stworzylem? Podalem tylko fakt, to ty wszędzie doszukujesz sie drugiego dna, masz sprasowany łeb paranoiku j***ny.


Źródło to wyborcza. Wpisz sobie kawałek tekstu w gógla i wyskoczy ci.
To, że ktoś to wkleił na pejsika to po prostu wklejenie na pejsika.
Pozdro, poćwicz.

remi1982

2017-09-09, 22:03
Idę o zakład, że zaraz się zjawi loaloa i zacznie buldupić jaki ciemnogród :D

mygyry

2017-09-09, 22:17
Gdybym zaczął łazić w kominiarce po ulicy to zaraz by się ktoś doj***ł, ale jak jakieś babsko popie**ala w worku po ziemniakach to jest ok...

żmij

2017-09-09, 22:20
@up
Mały pedał ciotaciota rozpoczął naukę w szkole ponadpodstawowej. Powróci w czasie przerwy świątecznej.