18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanka pobita na woli przez 32latka

szaman1991 • 2017-09-09, 19:16
Muzułmanka zaatakowana w Warszawie"powiedział, że mahomed to pedofil"

„Jakiś mężczyzna zaatakował dziewczynę, która była muzułmanką. Zaatakował fizycznie” – relacjonuje naoczny świadek.
Kamil B. bo tak został zidentyfikowany przez policję napastnik, tłumaczy, że czuł się śledzony przez kobietę. Wcześniej miał złośliwie powiedzieć, że „Mahomet jest pedofilem” i tym samym specjalnie sprowokować wyznawczynię Allaha.
Szybko doszło do ataku, który opisał świadek. Kamil B. pchnął kobietę w burce, a gdy upadła, zaczął ją kopać. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia, zostawiając pokrzywdzoną samą.
„Jestem Żydem. Szedłem w czwartek rano do synagogi. Usłyszałem krzyki. Podbiegłem i widziałem, jak mężczyzna kopie po nogach leżącą na trawniku kobietę w tradycyjnym stroju muzułmańskim. Obok stały jeszcze dwie kobiety, które były razem z nim” – opowiada świadek zdarzenia.
„On zaczął się tłumaczyć, że muzułmanka śledziła go. Okazało się, że kobieta szła za nim, bo mijając ją, mężczyzna rzucił w jej kierunku, że Mahomet był pedofilem. Być może chciała zrobić mu zdjęcie i przekazać policji” – dodaje.
Gromadzony materiał dowodowy trafił do Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola w celu określenia kwalifikacji czynu i podjęcia dalszego postępowania.

-j***ny żyd też sie znalazł :idzwch*j:

Jo...........23

2017-09-09, 22:37
ePeeL napisał/a:

Do pierdla gnoja i ch*j ;) Muzułmanin, żyd, chińczyk czy inny człowiek, który zostaje pobity powinien jak najszybciej zgłosić to na psiarnie i od razu gnoja kasować. Żarty żartami, ale lać kogoś tylko dlatego, że jest innego wyznania...



Islam to nie wyznanie, ani religia.
Islam to kompletny ustrój społeczno-polityczno-religijny-kulinarno- etc.etc., który podporządkowuje sobie WSZYSTKIE dziedziny życia.
Kobieta w muzułmańskim stroju (nie w stroju perskim, afgańskim, sudańskim, saudyjskim itd, itd) pokazuje CI, że przestrzega prawa szariatu.
A według niego- używając skrótu myślowego- należy wszystkich chrześcijan, ateistów i pogan wyrżnąć.
I ona to mówi swoim ubiorem!
Założę się, że ta muzułmanka chciała dowiedzieć się, gdzie facet mieszka i donieść mężowi/kolegom, aby złożyli mu wizytę.

Czy miałbyś takie dylematy, gdyby facet w Polsce obił banderowca w stroju oun/upa?
Albo niemca w stroju gestapowca lub esesmana? Chyba nie.
A muzułmanie mają na rękach krew dużo większej ilości ludzi niż niemcy i upowcy razem wzięci

sezamkowyRozpierdol

2017-09-09, 22:40
Nie za bardzo rozumiem dlaczego ten cały raban z pobiciem?
Jaka to różnica, czy pobije ją jakiś seba na ulicy czy właściciel/"mąż" za to, że jej się prześcieradło na ulicy podwinęło?

ePeeL

2017-09-10, 00:13
Jod123 napisał/a:


Czy miałbyś takie dylematy, gdyby facet w Polsce obił banderowca w stroju oun/upa?
Albo niemca w stroju gestapowca lub esesmana? Chyba nie.
A muzułmanie mają na rękach krew dużo większej ilości ludzi niż niemcy i upowcy razem wzięci



Tak, miałbym, bo każdy człowiek to człowiek i samemu wymierzając samosąd zniżamy się do poziomu tych małp z Afryki ;) Można kogoś nie lubić, ale raczej bijąc kogoś po pysku za sam fakt bycia innego wyznania religijnego, kulturowego czy też k***a ch*j wie jakiego... Taa, trzeba mieć straszne kompleksy.

Hyberius

2017-09-10, 01:25
Szła za nim kobieta ubrana jak ninja to co się dziwić że się zdenerwował, bo kto wie co tam się może kryć pod tymi szmatami.

bad1980

2017-09-10, 05:09
przeciez byl pedo bo aisza miala 6 wiosen to jak to inaczej nazwac co

Maxi96

2017-09-10, 08:24
Oni jeszcze nie ogarniają że Polacy to nie Niemcy czy Francuzi? Że jak spluniesz to ci odda?


Coś mi się wydaje że takich sytuacji będzie coraz więcej.

Wiewór

2017-09-10, 10:21
Ale mahomet był pedofilem więc o co chciała go oskarżyć?

KillerLaugh

2017-09-10, 10:35
A ten naoczny świadek donosiciel, Żyd powinien spalić się ze wstydu!

merh

2017-09-10, 12:39
To jest zydowski sposob na propagande. 'Jestem zydem i pomoglem muzulmance' czyli 'wszystkiemu winni katolicy,przede wszystkim Polacy' w wolnym tlumaczeniu tego gówna. Ten szmatlawiec powinien byc zakazany jako antypolski.

łutłutłut

2017-09-10, 15:52
Żyd świadkiem w sprawie pobicia muzulmanki przez katolika :D

ePeeL

2017-09-10, 17:24
merh napisał/a:

To jest zydowski sposob na propagande. 'Jestem zydem i pomoglem muzulmance' czyli 'wszystkiemu winni katolicy,przede wszystkim Polacy' w wolnym tlumaczeniu tego gówna. Ten szmatlawiec powinien byc zakazany jako antypolski.



Tyle, że to kwestia interpretacji i to na prawdę wnikliwej. Średnia IQ czytelników GW jest mniejsza niż 40, więc raczej nie potrafią dojść do tak głębokich wniosków. Musiałby napisać to wprost, żeby to załapali.

ginx2666

2017-09-10, 18:06
Nie no, elegancko! pie**olnięta (bo trzeba być nieźle niedoj***nym żeby jako kobieta wyznawać islam) dostała oklep, żydek publicznie przyznał się do przynależności do kultu odgryzanych stulejek, żydowskie media nie wiedzą czy bronić ickowatego pasożyta, czy propagować tolerancję ciapatych... Nic tylko jeść popcorn.

Januszznarnii

2017-09-10, 20:38
Tak mi naszło na myśl kilka dni temu odnośnie tego, że imigranci nie chcą siedzieć w Polsce bo słaby social... gdyby tak te 500+ było pod przykrywką (być może z pomocą UE) wprowadzone właśnie dla nich, dla ich wielodzietnych rodzin to byłby to iście czarny scenariusz, trochę nie na temat ale przyznam, że budzi to we mnie obawę nie na żarty, co wy na taką całkiem realną teorię?