18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin w Danii

MaestroRCS • 2012-10-30, 11:13
Oto jak sie zachowują nasi pokojowo nastawieni przyjaciele z Bliskiego Wschodu. Wymagany angielski na poziomi prymitywnym.



Szkoda babinki troche, bo nic nie zawiniła raczej...

djoshin

2012-10-30, 11:24
plomba na ryj 4 buty w żebra i stuli pysk islamskie mścierwo kozojebca a tak wogóle allach gotuje jezusowi herbate a machomet podaje kapcie

koliberk

2012-10-30, 11:35
no pewnie ze nic nie zawiniła, przecież mozołki to pojeby sa !

Sanbi

2012-10-30, 11:41
Byłem w Danni Sporo czasu i moge powiedzieć że to jest chamski kraj,dziewczyny urody niemieckiej (częsciej widać kobiety zachlane niż chlopaków)

pakicito

2012-10-30, 11:46
Cytat:

plomba na ryj 4 buty w żebra i stuli pysk islamskie mścierwo kozojebca a tak wogóle allach gotuje jezusowi herbate a machomet podaje kapcie


oho nie ma co startować do ciebie, jezusowy bojówkarzu

adik799

2012-10-30, 11:54
@up
Co tu mam ten stary cieśla do tego tematu, że go wspominasz. Obrońca brudasów się znalazł. Na moje to wszystkim "obcokrajowcom", którzy się tak zachowują trzeba wj***ć. Przyjedzie Ci ciapaty i jeszcze swoje rządy będzie zaprowadzał w cudzym państwie. To są największe sk***ysyny jakie chodzą po ziemi. na początku wszystko ładnie pięknie, my tylko przyjechaliśmy na trochę, jesteśmy bardzo tolerancyjni, nie będziemy Wam przeszkadzać, to wasze państwo, będziemy w porządku. A im ich więcej to się nawet obowiązującego języka nie uczą i zaczynają tworzyć swoje państwo w państwie.
Podsumowując, nie chce ich tutaj i niech wypie**alają. Sram na poprawność polityczną, a internet to jedno z niewielu miejsc gdzie jeszcze można wyrazić swoje zdanie, bo na ulicy to Cię zamkną w imię obrony tolerancji.

djoshin

2012-10-30, 12:05
@pakicio jestem uczulony na ludzką krzywdę ;) a w szczególności jak ktoś sie dopie**ala do bogu ducha winnych starszych osób

pakicito

2012-10-30, 12:13
2xup
ja nie bronie brudasa, tylko lece po kimś kto uwielbia jezusa

irish

2012-10-30, 12:32
europa sama strzeliła sobie w stope, robiąc jakieś prawa dzięki którym ciapatemu nie można dać w ryj, bo rasizm. na szczescie w polsce nikt sie nie pie**oli, niewazne czy ciapaty czy smołowaty, jak nie umiesz sie zachować to wypie**alaj. a skoro dunczycy to cieńkie wafle, niech sie męczą z akbarami.

Moreq

2012-10-30, 12:35
@pakicitio

Ważne że masz cel w życiu i konsekwentnie go realizujesz.

lapps

2012-10-30, 13:41
@maestrorcs
z tego co slyszalem polacy na emigracji to taki sam problem co te brudasy. najgorsze dno zawsze ciagnie tam gdzie jest latwiej, a ze te kraje im stwarzaja mozliwosci to tych mozliwosci naduzywaja. a te pare porzadnych osob co przyleci razem z nimi nie wyrobi opinii wszystkim.

MaestroRCS

2012-10-30, 14:07
lapps napisał/a:

@maestrorcs
z tego co slyszalem polacy na emigracji to taki sam problem co te brudasy. najgorsze dno zawsze ciagnie tam gdzie jest latwiej, a ze te kraje im stwarzaja mozliwosci to tych mozliwosci naduzywaja. a te pare porzadnych osob co przyleci razem z nimi nie wyrobi opinii wszystkim.



Mieszkam w Angli, i powiem Ci, że masz sporo racji. Może nie jesteśmy tacy dzicy i nieokrzesani jak oni, ale większość Polaków w Uk nie rezprezentuje sobą niestety zbyt dużego poziomu :/

kufel01

2012-10-30, 14:45
Mieszkałem i pracowałem w Danii i musze wam powiedzieć że to piękny kraj z bardzo uprzejmym i tolerancyjnym społeczeństwem. Żyje się tam bardzo lekko praktycznie bez stresu! i jak widze taką k***e ciapatą co jeszcze starszą kobiete zaczepia to mam ochote wyj***ć ten cały zaj***ny islamski syf tam skąd przylazł ! Ja rozumiem naj***ć sie i coś rozj***ć zdarza się , albo mieszkać w 18 osób na melinie ale k***a próbować swoje poryte poglądy wprowadzać w krajach cywilizowanych jeszcze w taki bezczelny sposób??zero szacunku do takich ludzi ... zero

maciupeq

2012-10-30, 16:28
Masz całą masę podobnie pokojowych katolików w swoim kraju, zacznij od swojego podwórka

Jubybrd

2012-10-30, 17:14
ciesze się że Polsce nie ma tolerancji i takich sytuacji raczej nie ma bo gdyby to było u nas to gościu po takich tekstach do starszej Pani albo w ogóle do jakiej kolwiek kobiety został by zbutowany i wyj***ny z busa w trybie natychmiastowym...