18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanin w Danii

MaestroRCS • 2012-10-30, 11:13
Oto jak sie zachowują nasi pokojowo nastawieni przyjaciele z Bliskiego Wschodu. Wymagany angielski na poziomi prymitywnym.



Szkoda babinki troche, bo nic nie zawiniła raczej...

rusofil

2012-10-30, 18:09
Ja pie**olę. Nie mam nic do Żydów, Ruskich, Niemców, Rumunów, Cyganów, Hindusów etc. (bo to ludzie jak wszyscy inni), ale jak widzę muzułmańców to mi się nóż w kieszeni otwiera. Ludzie pie**olą, że to co się o nich mówi, że oni tak naprawdę są zwyczajni, normalni, że to tylko propaganda iż to dzikusy, a tak naprawdę gówno wiedzą. Muzułmańce to bydło, dzicz i hołota, na pewno większość tych ludzi to niebezpieczne gówna. Cywilizowane kraje powinny wypie**olić to łajno w p*zdu, bo jak na razie to islamizacja Europy ma się dobrze. Koleś powinien zostać wyj***ny z pociągu na najbliższej stacji i koniec dyskusji. Nienawidzę jak takie nic nie warte gówno rzuca się do ludzi bez powodu. Jedyna zaleta polskiej ksenofobii jest taka, że u nas dostałby po ryju i by się skończyło pajacowanie. Naprawdę, strasznie nienawidzę tych debili i z jednej strony szkoda mi tych wszystkich cywilizowanych państw, które zezwoliły na napływ tego badziewia.

sa...........os

2012-11-01, 06:49
Jubybrd napisał/a:

ciesze się że Polsce nie ma tolerancji i takich sytuacji raczej nie ma bo gdyby to było u nas to gościu po takich tekstach do starszej Pani albo w ogóle do jakiej kolwiek kobiety został by zbutowany i wyj***ny z busa w trybie natychmiastowym...



taa, na pewno, w Polsce to większość ludzi odwróciła by głowę i udawała że nic nie widzi taką mamy znieczulice w kraju niestety...

dback

2012-11-01, 08:56
pakicito napisał/a:

2xup
ja nie bronie brudasa, tylko lece po kimś kto uwielbia jezusa



Weź pie**olnij się w łeb. Wyleciałeś z tym k***a mac jezusem jak jakiś debil jakby to coś miało wspólnego z tematem. Byś tępy pajacu dostał nagrode.

Lordzik92

2012-11-01, 10:34
Co tu duzo mowic ale to wina lewackich politykow, ktorzy sami sprowadzaja nie wiadomo skad tych ludzi. Jeszcze te rozne pomoce i misje do Afryki... Obroncy Europy spod Wiednia przewracaja sie w grobach. W Europie za 100 lat biali ludzie beda dyskryminowani! I to w imie czego? Tolerancji dla NICH, nie dla nas.

MaestroRCS

2012-11-01, 11:08
Lordzik, obyś nie miał racji- ja naprawdę wolę wierzyć, że Europejczycy się przebudzą i pogognią nierobów tam gdzie ich miejsce. Już widać pewne oznaki ze strony polityków w Angli: jeden z ministrów zaproponował, że jeśli obywatelie Indii i tamtych okolic nie zarabiają wystarczająco wiele, by móc utrzymać rodzinę, to nie może swojej rodzinki sprowadzić do Angli. Od razu oczywiście odezwały się wszelakie organizacje broniące ciapatych, że to rasizm itp., na co minister odpowiedział bezcennym:

"Jeśli nie jesteś w stanie sam utrzymać swojej rodziny, to nie oczekuj że brytyjski podatnik zrobi to za ciebie" :D

Tak więc jest nadzieja :)

doryjan

2012-11-01, 11:11
moim zdaniem k***a każdy kogo rodzina jest od +10 pokoleń w europie powinien mieć prawo (całkowite) do jebnięcia w mordę każdą taką mendę muslimską lub innych k***a murzynów i resztę tej dziczy która się tutaj zjeżdża i pie**oli o swoich prawach zachowując się jak j***na świnia. hough

Rafal1757

2012-11-01, 11:23
i ma jeszcze czelność wyzywać rodowitych obywateli od psów. Ciesze się, że mieszkam w Polsce, gdzie za takie zachowanie ten brudas dostał by w p*zdę od razu.

Kóba

2012-11-01, 12:59
Adi przybądź z pomocą :!:

irish

2012-11-01, 13:31
za pare lat wszyscy sie skapną do czego to doprowadziło, wyciągną breivika z pierdla i ogłoszą go generałem armii antymuzułmańskiej :hitler:

krzych02

2012-11-01, 13:56
Dania to dziwny kraj, wyobrażam sobie jak by to u nas wyglądało. Albo w ogóle by ludzie zachowali się jak p*zdy i wlepili wzrok w widok za oknem, albo po pierwszych kilku zdaniach ten brudas leżał by szukając zębów i pewnie roweru ;-)

R41NM4N

2012-11-01, 14:02
@krzych02
A wszyscy w autobusie by wstali bijąc brawa...

Kine

2012-11-01, 14:03
Aż sie zrobiłem dumny ze swojego łysego łba :oops:

elda1987

2012-11-01, 15:26
widziałam w łodzkim tramwaju, jak taki arab dostał piąchopirynę na poprawę nastroju za to, że popchnął jakąś dziewczynę i coś tam po swojemu powiedział. Nie mowcie wiec ze taka znieczulica panuje w Polsce. U nas sie odwrocą jak biały się buldoczy, gdy buldoczy sie czarny, ciapaty lub inny żółty, to raczej w pysk zarobią.

GYVER

2012-11-01, 15:36
Do pieca go ch*ja

czerwo64

2012-11-01, 15:41
wszytskim co tak zajebiscie bronia muzlumanow i krytykuja katoli to radze najpierw wyjechac do panstwa gdzie mozna ich spotkac ja siedze ponad 2 lata DE i juz mam dosc sk***ysynow, polacy co prawda robia wioche, glownie jak sie najebia, ale te sk***ysyny sie panosza jak swiete krowy, oraz musze powiedziec ze jestem dumny, bo k***y ciapate boja jedynie sie nas i ruskich, niemcy im w droge nie wchodza, wpie**alaja sie ze swoja kultura, ja na budowie pracuje z 2 niemcami i turasem j***nym to przylazi k***a jedna wylacza mojego boomboxa gdzie leci nie moja muza tylko radio niemieckie, wlacza sobie k***a komorke ze swoimi folkowymi modlami i drze p*zde do tego prqacujac, przypadek z filmu to nie wyjatek maja j***ni czelnosc pie**olenia werbalnie badz tez nie innym ze ich kultura i swiatopoglad jest najlepszy... sorry za nieskaldnosc i przeklenstwa ale sie wk***ilem przy tym swiecie...