18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Musztarda po obiedzie

fleischmann • 2011-02-16, 18:43
Witam wszystkich Sadystów. Chciałbym podzielić się z Wami wszystkimi pewną historią, która wydarzyła się naprawdę, około września 2009 roku, podczas obozu naukowego w Złotoryi na Dolnym Śląsku. Oto ona:

Ostatniej nocy obozu my, studenci i studentki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, wpadliśmy na pomysł zagrania "w butelkę". Osoba wytypowana przez gwint, musiała spełnić wyzwanie, postawione im przez osobę kręcącą ową butelką. Zabawa, jak zabawa, stara jak świat. Pech zechciał wykrzywić do mnie swój ryj w okolicach trzeciej kolejki. Otrzymałem za zadanie udać się do lodówki, wspólnej dla całego ośrodka, w którym, oprócz nas, mieszkali jeszcze jacyś inni ludzie, wziąć z niej musztardę i oddać do niej swoje wielmożne nasienie. Oczywiście, jako że skonsumowany wcześniej alkohol, na stałe zagościł za sterem mojego umysłu, udawszy się do toalety, wykonałem zadanie bez żadnego problemu (może poza pewnymi niedogodnościami fantazyjno-technicznymi, podczas dokonywania owej czynności), dodając poza tym od siebie opiłki paznokci. Już po wszystkim wróciłem na miejsce naszego wspólnego posiedzenia, zameldowałem wykonanie zadania. Pośmialiśmy się, poobrzydzaliśmy i wróciliśmy do dalszej gry. I wszystko skończyłoby się zwyczajnie, gdyby nie obrazek, który ukazał mi się, gdy szedłem do toalety, tym razem w celach tradycyjnych: przy jednym ze stołów zwyczajowy rodzinny posiłek, dzieci, na oko w wieku około lat 4 i 7, zajadają ze smakiem kanapki z serem, szynką i MUSZTARDĄ, przyrządzone przez uczynnego tatusia, który, w momencie gdy szedłem do ubikacji, akurat pouczał swoje dzieciaki: "Dzieci, pamiętajcie, żeby po kolacji umyć ząbki". A dzieci odpowiedziały grzecznie chórem: "Pamiętamy, tatusiu", a na ich ustach różnobarwnie mieniła się musztarda delikatesowa, marki na P.

Pozdrawiam i życzę smacznego.

KaOeNDeI

2011-06-03, 16:57
chłopie... napisałbyś to w 2 zdaniach.. ale nie.. musiałem na siłe robić z siebie polityka..

Velvelvanel

2011-06-03, 17:08
ha ha ha ha. Dobre musztarda, najbardziej mnie rozj***ł kawałek o złotoryju haha.
Nie a tak serio to zaoszczędzisz na tosterze jak będziesz takie historie opowiadać potencjalnym tostom.
Wytłumacz mi jak nasienie może być wielmożne?? Widać że koleś o nicku Koniu ma racje co do studentów agiehu


Poza tym uważam, że Żydów należy eksterminować!!

edge

2011-06-03, 21:21
Velvelvanel napisał/a:

Poza tym uważam, że Żydów należy eksterminować!!



Ja bym powiedział utylizować, eksterminacja to słowo godne tylko niemców. Eksterminowanie niemców jak to wspaniale brzmi.


StaraPawla napisał/a:

k***a, akurat jadłem....



Sperme czy musztarde?

andamarius

2011-06-03, 21:25
hehe w Złotoryi w tym czasie byli studenci z kulturoznawstwa :P . Wiedziałem, że coś jest nie tak jak przeczytałem AGH -> obóz. Może i historia prawdziwa, co nie zmienia faktu, że jak ktoś wybiera uczelnię techniczną do studiowania kierunku humanistycznego, to raczej nie dziwne, że wpada na takie pomysły.

MdoN

2011-06-04, 09:17
było już

ja...........ko

2011-06-04, 11:30
jaka uczelnia takie historie