18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyno ładuje babkę...

Lu...........i2 • 2024-03-13, 19:33
Tak będziesz traktowany jak nie odłożysz na emeryturę



Zordonek

2024-03-13, 19:47
emerytura od prywaciarza

Baronessa

2024-03-13, 20:31
Wesołe jest życie staruszka.... Żyję już dobre 35 lat i z własnego doświadczenia i obserwacji wiem, że gdzie byś nie dogorywał, starość jest zawsze przej***na i smutna. Starymi truchłami to nawet własne dzieci wychowywane z miłością nie chcą się opiekować, tylko oddają do domów opieki takich jak ten, a w najlepszym wypadku stare dziady zdychają we własnym domu z głodu i obsrane, bo żadne z trójki dzieci nie chce zrezygnować z pracy i zająć się własnym rodzicem, a na pielęgniarkę też szkoda wydać hajs.

U mnie w rodzinie akurat sami zajmowaliśmy się dziadkami. Miałem tę "przyjemność" opiekowania się trójką z nich. To był k***a dramat. Babka chorowała na miażdżycę i była bardzo nerwowa i agresywna. Opie**alała wszystkich domowników i wyzywała od ch*jów. Dziadko z kolei był leżący i trzeba było cały czas nad nim skakać. To srać, to szczać, to pić, jeść i rzygać i tak przez kilka miesięcy. Sama śmierć star*cha też jest bardzo przygnębiająca. Przez kilka dni przed zgonem leży w agonii i sra pod siebie kilka razy dziennie. Smród zmarłego trupa czuć w domu jeszcze przez 3-4 miesiące przy dobrym wietrzeniu.

psotny_fiutek

2024-03-13, 20:33
No i gdzie jest teraz ten @pytolsky czy jak mu tam, co sie srał dziś że ruskie/kaukazy biją dwóch murzynów pod klubem i wyzywał Nas wszystkich od ''polaczków ''?

Dlaczego nie grzmi on i reszta Sadolowego lewactwa na tą murzynke ? !!!! No dawać lewaki, nie krepujcie się !

Cisza ?

Bo to właśnie są podwójne standardy moralne lewactwa, białego opluć, zwyzywać, zgnębić a jak to samo robi czarny to u nich cisza...!

Ha tfu !

DupaJasiu123

2024-03-13, 20:41
Baronessa napisał/a:

Wesołe jest życie staruszka.... Żyję już dobre 35 lat i z własnego doświadczenia i obserwacji wiem, że gdzie byś nie dogorywał, starość jest zawsze przej***na i smutna. Starymi truchłami to nawet własne dzieci wychowywane z miłością nie chcą się opiekować, tylko oddają do domów opieki takich jak ten, a w najlepszym wypadku stare dziady zdychają we własnym domu z głodu i obsrane, bo żadne z trójki dzieci nie chce zrezygnować z pracy i zająć się własnym rodzicem, a na pielęgniarkę też szkoda wydać hajs.
U mnie w rodzinie akurat sami zajmowaliśmy się dziadkami. Miałem tę "przyjemność" opiekowania się trójką z nich. To był k***a dramat. Babka chorowała na miażdżycę i była bardzo nerwowa i agresywna. Opie**alała wszystkich domowników i wyzywała od ch*jów. Dziadko z kolei był leżący i trzeba było cały czas nad nim skakać. To srać, to szczać, to pić, jeść i rzygać i tak przez kilka miesięcy. Sama śmierć star*cha też jest bardzo przygnębiająca. Przez kilka dni przed zgonem leży w agonii i sra pod siebie kilka razy dziennie. Smród zmarłego trupa czuć w domu jeszcze przez 3-4 miesiące przy dobrym wietrzeniu.



No właśnie... Ile razy miałeś dość? Ile razy (może) zachowałeś się jak ta baba na filmie? Zawsze w takich nagraniach pokazany jest efekt, nigdy przyczyna. Wiadomo że się tak nie powinno robić, ale w którymś momencie każdemu hamulce puszczają.

majeńka

2024-03-13, 20:44
@Baronessa: święta racja. Gdyby prawo było sensowniejsze i to umożliwiało, sama dałabym zgodę na eutanację w przypadku kiedy umysł przestałby mi działać.

Mózg działa ale ciało w stanie takim że tylko oczami mogę ruszać? Chcę żyć! I jest całkiem fajna technologia, taki np dasher czyli program który daje klawiaturę na podstawie śledzenia oczu — i nie jak debilne klawiatury ekranowe tylko coś co pozwala na pisanie mniej więcej tak szybko jak dobry klepacz na fizycznej klawiaturze. Itd.

Ciało w pełni zdrowe ale mózg uległ demencji? Nie ma sensu utrzymywać takiego "człowieka" przy życiu.

mesjans

2024-03-13, 20:54
Zordonek napisał/a:

emerytura od prywaciarza



Znaczy co? że tak wygląda życie z niskiej emerytury czy jak? Obadaj ile wynoszą niskie emerytury potem obadaj średnie i zobacz ile wynosi koszt stałego pobytu w domu starców, dojdzie do ciebie że żeby tam być trzeba mieć niezłą emeryturkę. Więc większości to nie grozi, raczej samotne zdychanie w smrodzie chyba że ktoś nie dbał o zdrowie i wykitował za wczasu kiedy jeszcze potrafił sobie umyć dupę.

shoe5maker

2024-03-13, 21:29
DupaJasiu123 napisał/a:

No właśnie... Ile razy miałeś dość? Ile razy (może) zachowałeś się jak ta baba na filmie? Zawsze w takich nagraniach pokazany jest efekt, nigdy przyczyna. Wiadomo że się tak nie powinno robić, ale w którymś momencie każdemu hamulce puszczają.



Jeżeli tylko tyle że miotnęła babką bo ta miała focha to tam ch*j, gorzej jak ją za to w jakikolwiek sposób by napie**alała.

Will70

2024-03-13, 22:53
Baronessa napisał/a:

Smród zmarłego trupa czuć w domu jeszcze przez 3-4 miesiące przy dobrym wietrzeniu.



A to są też żywe trupy?

labamba333

2024-03-13, 23:00
Zawsze trzymać na czarną godzinę 500mg morfiny. Jak już będzie bardzo smutno dajesz wnusiowi 10zeta za pomoc w znalezieniu żyły i idziesz w kierunku białego światełka jeszcze świetnie się przy tym bawiąć ;)

pss. a wnusio dostaje 15lat

420710247365

2024-03-13, 23:05
labamba333 napisał/a:

Zawsze trzymać na czarną godzinę 500mg morfiny. Jak już będzie bardzo smutno dajesz wnusiowi 10zeta za pomoc w znalezieniu żyły i idziesz w kierunku białego światełka jeszcze świetnie się przy tym bawiąć
pss. a wnusio dostaje 15lat



Wcale nie będzie świetnej zabawy. Śmierć przez przedawkowanie trzeba sobie dobrze zaplanować zawczasu i trochę więcej w to zainwestować żeby nie była wstrętna i nieprzyjemna.

tarcer123

2024-03-13, 23:09
Dlatego jestem zwolennikiem eutanazji. Człowiek ma prawo do godnej śmierci.

4Lokalny2Chłopaczek0

2024-03-13, 23:10
-Cześć babciu to ja Michauuuł XD
-Kto?
-No to ja Twój wnuczek
-Aaaa Cześć wnusiu co się stało?
-Babcia jest problem Moja dziewczyna rodzi w Czechach i potrzebna jest gotówka na wykupienie dziecka. XD
-No wiesz wnusiu ja to taka biedna myszka jestem. No a ile tam trzeba piniożków?
- Babciu jak nie masz kasy to już nieważne. Wezmę kredyt na 15 lat i trudno
-A wnusiu a ile potrzebujesz??
-Szkoda gadać... 60-80 tyś zł
-Dobra idę do banku i Ci wypłacę i czekaj na <xyz> przystanku :DDD
Stonks kurła. XD


Mewa27

2024-03-13, 23:12
Strategiczne chwyty :roll:

TwójCzarnyPan

2024-03-13, 23:24
Baronessa napisał/a:

Wesołe jest życie staruszka.... Żyję już dobre 35 lat i z własnego doświadczenia i obserwacji wiem, że gdzie byś nie dogorywał, starość jest zawsze przej***na i smutna. Starymi truchłami to nawet własne dzieci wychowywane z miłością nie chcą się opiekować, tylko oddają do domów opieki takich jak ten, a w najlepszym wypadku stare dziady zdychają we własnym domu z głodu i obsrane, bo żadne z trójki dzieci nie chce zrezygnować z pracy i zająć się własnym rodzicem, a na pielęgniarkę też szkoda wydać hajs.
U mnie w rodzinie akurat sami zajmowaliśmy się dziadkami. Miałem tę "przyjemność" opiekowania się trójką z nich. To był k***a dramat. Babka chorowała na miażdżycę i była bardzo nerwowa i agresywna. Opie**alała wszystkich domowników i wyzywała od ch*jów. Dziadko z kolei był leżący i trzeba było cały czas nad nim skakać. To srać, to szczać, to pić, jeść i rzygać i tak przez kilka miesięcy. Sama śmierć star*cha też jest bardzo przygnębiająca. Przez kilka dni przed zgonem leży w agonii i sra pod siebie kilka razy dziennie. Smród zmarłego trupa czuć w domu jeszcze przez 3-4 miesiące przy dobrym wietrzeniu.


Masz rację. Starość plus demencja to masakra. Taki uroczy staruszek nie tylko wali pod siebie i nie jarzy kim jest, ale bywa nieprzewidywalny i agresywny. Opieka nad takim to praca 24h, 7 dni w tygodniu i jeszcze potrzebna jest anielska cierpliwość.
A tutaj kobieta po prostu usadziła babkę najłagodniej jak mogła. Nie ma się do czego przyczepić, nawet jej nie uderzyła.
Mam nadzieję, że nie dożyję takiego stanu i pie**olnę na jakiś zawał albo wylew.