18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni w Paryzu

posepny1 • 2013-10-12, 12:20
Dzisiaj rano dziewczyna ogladala w TV program "Orzel czy reszka" gdzie para ukraincow(!?) jezdzi po swiecie i zwiedza rozne miasta.
W dzisiejszym odcinku zwiedzali Paryz i oto ciekawy fragment ktory wychwycilem:


Nagrywane Nokia Galaxy 3310 ale najwazniejsze slychac

posepny1

2013-10-12, 16:53
żułw napisał/a:

nagrywane penisem twojej dziefczyny chyba


Twoja stara nigdy nie byla moja dziewczyna

RockyWood

2013-10-13, 00:08
dla przeciętnej młodej Polki murzyn to i tak nr 1 do zaliczenia w pierwszej kolejności po wyjeździe 'na saksy'

@xqvz

Podczas pobytu w UK poznałem wiele kobiet, z różnych krajów i niestety ale legendy o Polkach to prawda.
I tam właśnie ostatni raz uwierzyłem pewnej młodej kobiecie w takie "nie lubię ciapatych i murzynów", która po pewnym czasie hajtnęła się z brudasem bo z nim wpadła. To chyba taka nasza narodowa tradycja że wpadka = ślub. Brudas pochodził z Bangladeszu i wyglądał na rasowego czarnego ciapatego z ryjem małpy 1:1. Wtedy nie pracował - żył z zasiłków. Oczywiście nie modlił się w kościele tylko 3x dziennie bujał się do allaha.

Nie wiem czy nadal są razem - powiedziałem k***ie że jest zwykłą polską k***ą i lepiej żeby do Polski nie wracała - od tamtego tekstu nic o niej mi nie wiadomo. Mam nadzieję że dostała HIV'a gratis i gość upie**oli jej łeb jak nie będzie chciała mu stóp lizać.

hajtkol

2013-10-13, 02:10
Przecież nie ma takiego telefonu kłamczuszku! :D

posepny1

2013-10-13, 12:42
hajtkol napisał/a:

Przecież nie ma takiego telefonu kłamczuszku! :D


Jak to nie ma ?

max666

2013-10-13, 22:43
nie ma cyckow nie ma piwa