18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murenewsy

Maślanek • 2012-10-21, 14:44
2 filmiki od waszego ulubionego* Dem3000.
Cz. 1 "Zapadła się Świętokrzyska"

Cz. 2 "Przeszła Ustawa Antyaborcyjna "


* - Tak wiem że połowa z was go nienawidzi.

Sitwa8

2012-10-21, 16:43
Ja pie**ole, humor kolesia jest na poziomie żwirka i muchomorka. W pierwszym rozj***ło się coś co nie powinno się rozj***ć bo cały kraj wpie**olił kupę kasy w badania gruntu i budowę metra, bo wiadomo, stolica, powinna reprezentować kraj. Wypadało by, żeby miała metro z prawdziwego zdarzenia, a sp***olili po całości i stworzyli zagrożenie dla życia. O drugim nie warto pisać, zrobione na siłę, pewnie nawet nie ma na ten temat żadnego zdania.

wiktor4024

2012-10-21, 17:12
Stary, i tak znajdzie się masa pojebów uważająca, że to co kręci to dzieło z niesamowitym przekazem a jego geniusz zabija wszystko inne.

trane1

2012-10-21, 17:33
@up
Widac ze ktos nieogarnia przekazu. To nie ma byc tworcze czy ch*j wie jakie, to ma byc ch*jowe ale ma rozbawiac i zapewne niejednego to chociaz troche rozbawilo wiec film spelnil swoje zadanie

Sitwa8

2012-10-21, 17:40
@up, film nie ma rozbawiać, jakby ktoś wszedł na jego kanał to zobaczył filmiki umoralniające i dające jasny przekaz.

dth

2012-10-22, 01:04


tak mi się skojarzyło, sorry za jakość kiepską i francuskie napisy

ravp

2012-10-22, 03:57
Sitwa8

Te Twoim zdaniem "umoralniające" filmiki są robione całkowicie dla jaj. Obejrzyj sobie parę odcinków robionych "Na surowo" - widać, jak sam ma beke ze swoich tekstów. To, że nie wyczuwasz ironii, to akurat nie jest jego wina.

Chcesz mi powiedzieć, że np. odcinek zatytułowany "Dzieci" jest całkowicie zrobiony na poważnie? Że według niego zamknięcie dzieci w klatkach, żeby stworzyć rasę Hobbitów to jest dobry pomysł? No k***a, nie wydaje mi się.

Albo jesteś zwykłym hejterem albo twierdzisz, że te filmiki mają czegoś uczyć tylko dlatego, że są pod nazwą "Ogarnij się" i tak na prawdę żadnego nie oglądałeś.

dth

2012-10-22, 19:53
wow, dostałem piwo od Boga : O

bo...........ę

2012-10-23, 02:48
Jak ktoś oglądał inne jego filmiki lub zna go poza internetem to wie, że on już taki jest. Takie ma poczucie humoru, styl bycia, wysławiania się. Jest przy tym naturalny a to, że do was nie trafia przekaz lub (jak uważacie) jego brak to raczej nie jego wina. Tak wgl. część z was nie lubi go z zasady, że jest vlogerem i inni też nie lubią vlogerów (wszyscy nie lubią to i ja, strach się wychylić, bo jeszcze zlinczują), albo typowe polaczki robaczki zazdrośniaczki co nie lubią go z powodu jego zarobków z YT, są też tacy co hejtują dla zasady tak jak w 2 komentarzu.

Srasłkasz

2012-10-23, 14:04
Poza filmikami które są lepsze i gorsze, stworzył jeszcze masę dobrych komiksów, ale najłatwiej jest komuś pojechać za to co robi.

zderealizowany

2012-10-23, 14:05
Do spinającej się bandy kocich członków. "Murenewsy" to nie wiadomości, a filmiki Dema nie mają mieć przekazu, tylko śmieszyć.

samiec_alfa

2012-10-23, 14:06
za robienie takich filmików powinni jaja ucinać, a za umieszczanie ich w internecie eksterminacja całej rodziny tak aby nie było żadnego ryzyka, że te geny przetrwają :samoboj:

Burburbur

2012-10-23, 14:48
Ja pie**ole, co jest z wami ludzie. Filmy w necie koleś wrzuca dla beki a wy doszukujecie się głupoty, wypisujecie jakieś wywody na temat autora jaki jest jaki nie jest, ktoś coś znowu palnął co by mu trzeba było zrobić. Jesteście w internecie, takie filmy to norma, tyle lat a dalej jak dzieci nie znajdują się w środowisku. Jak szukacie czegoś głębszego to k***a do książek a nie na necie siedzicie.

A Dem jak zwykle po swojemu. Dla mnie średniak, miał lepsze produkcje.

wexors

2012-10-23, 14:55
dth napisał/a:

wow, dostałem piwo od Boga : O



czasami tu zagląda :P

a Ci idioci myślą ze jest w kościele