18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murenewsy

Maślanek • 2012-10-21, 14:44
2 filmiki od waszego ulubionego* Dem3000.
Cz. 1 "Zapadła się Świętokrzyska"

Cz. 2 "Przeszła Ustawa Antyaborcyjna "


* - Tak wiem że połowa z was go nienawidzi.

Snejku

2012-10-23, 15:04
@Sitwa8

Ten kto myśli, że jego "przekaz" jest na poważnie gratuluję inteligencji ;)

Te...........ja

2012-10-23, 15:41
Jak dla mnie drugi filmik ma wysoki poziom intelektualny w swojej prostocie. Nie znam autora, nie muszę wiedzieć co tworzy normalnie, ale dialog muren jest wyjątkowo ciekawie skonstruowany pod kątem przedstawiania różnic światopoglądowych i wykazaniu zagrożeń banałem wynikających z radykalizmu. To nie ma być moralizatorskie, geniusze. To ma zestawiać kontrastowość postrzegania zjawisk. Autor zestawił zorientowaną, pozornie cieplejszą, bardziej uczuciową i wrażliwą osobowość o poglądach konserwatywnych i humanitarnych z postacią o nastawieniu ignoranta, prześmiewcy, i karykatury człowieka współczesnego, który wyraża poglądy niezapoznawszy się nawet ze stanem obecnym tematu i ignoruje podstawowe zasady etyki europejsko-humanitarno-chrześcijańskiej kierując się autorskim wzorcem w kwestii moralności z przesytem racjonalizmu. Tematykę społeczną tu autor podzielił na aborcję i eutanazję i zamiast zgłębiać ich rzeczywistą naturę pod różnymi kątami i trudność i wykazać słuszność chociaż fragmentów argumentów dwóch frontów, które zajmują głos publiczny w ww. problematyce (powiedzmy lewacko-liberalnego i prawicowo- konserwatywnego) zbanalizował całość, wyśmiewając oba stanowiska i obie postacie poprzez włączenie wątku gry i zrównania emocji postaci o niej dyskutujących z ekspansją ich wcześniejszych uczuć odnośnie spraw dużej wagi, bagatelizacja ta raz na zawsze "chłodzi" odbiorce, który uświadamia sobie głupotę rozmówców i ich racji (a jeszcze przed chwilą ze swoimi poglądami opowiadał się za jakąś stroną w tej debacie). Na koniec mamy zastosowanie przez postacie logiki gry do logiki rzeczywistości. Ładna ironia. To nie jest filmik dla jaj zrobiony przez idiotę, to nie filmik moralizujący. To dość błyskotliwy dialog. Tyle.

pollydolly

2012-10-23, 16:18
Nie mogę wyrobić z niesamowicie spokojnego głosu tego po lewej :mrgreen:

duumek20

2012-10-23, 16:25
Sitwa8 jest debilem

nieja

2012-10-23, 17:06
Śmiem twierdzić, że nie połowa a przynajmniej 3/4te.

immikofreako

2012-10-23, 18:12
z czego tu sie smiac? ten kolo jest nudnyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Sitwa8

2012-10-23, 23:44
Mimo wrzut i tak twierdze, że filmiki są ch*jowe i autor takoż.

@duumek20 za to ty jesteś zajebisty za mnie i za siebie, wlazłeś nazwałeś mnie debilem i tyle. Szczyt inteligencji.