18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muflon vs Tetris Microphone Masters walka 3

Polnischefuhrer • 2011-12-27, 20:31
co tu mówić ta bitwa to legenda

petervonwolfen

2011-12-29, 22:33
frayer napisał/a:

@petervonwolfen
typ ma rację, gówno wiesz i pie**olisz bzdury. Po cholerę się w ogóle wypowiadasz? Jak nie interesujesz się hip-hopem i nic o tym nie wiesz to wypie**alaj, a nie kieruj się tym co mówią w TVN-ie o Peji i innych ciotach.



Wszyscy wielbiciele tej muzy to koprofile? Następny o gównie. :mrgreen:



Wypowiadam się po to żebyś się wk***ił. Joł :lol:

Specjalnie dla Ciebie:


KetchupLudojad

2011-12-29, 22:37
Stary, doj***łeś argumentem. Ja ci odpowiem, że ropa drożeje.

petervonwolfen

2011-12-30, 00:25
KetchupLudojad napisał/a:

Stary, doj***łeś argumentem. Ja ci odpowiem, że ropa drożeje.




A jak można dyskutować z argumentem "wypie**alaj" ? To apropos
muzyki marginesu :mrgreen:

Wyraziłem swoje zdanie i tyle. Przeczytaj to co napisałem wyżej jeszcze raz.
Wrzucanie na forum publiczne filmików ze swoimi idolami zawsze kończy się komentarzami. Niekoniecznie pochlebnymi.

Spodziewasz się że w Polsce mieszkają tylko wielbiciele hip hopu? To strona dla wielbicieli hip hopu?

A jeśli chodzi o "ziomala" frayer , napiszę tak żeby zrozumiał:

Ni ch*ja nie interesują mnie te matoły. Lubię muzykę ale nie muszę przy niej walić konia i szczekać na tych którym się ona nie podoba.

Zresztą mam ciekawsze zajęcia - patrz stopka 8-)

makasa20

2011-12-30, 01:08
maaciekk napisał/a:

co tu mówić ta bitwa to legenda



masz tutaj kolego prawdziwy freestyle ! OSTR

obstawpojare

2011-12-30, 01:38
@petervonwolfen
Nikt nie szczeka tu na tych, którym się ta muzyka nie podoba. To ty szczekasz na tych, którym się podoba.

chuper

2011-12-30, 10:58
Babciu (Tetris) dlaczego masz takie wielkie oczy?
Dobre

Frequq

2011-12-30, 12:06
jak widze takie cos to nasuwa mi sie jedno pytanie: "Dokąd ta ewolucja zmierza?" -.-

zulugul

2011-12-30, 22:27
@ener737
Cytat:

Wywalić beat, wywalić mastering i już 80% społeczności przestanie tego słuchać.


A kto słuchałby popu bez podkładu albo techna, metalu, rocka, blues'a, jazzu czy każdego innego gatunku muzycznego?

Piszecie że muzyka bez przekazu? spróbujcie sami wymyślać rymy na poczekaniu z głębokim przekazem, lub przesłuchacie nową płyte Tetrisa czyli "tego drugiego" i powiedzcie że nie ma tam żadnego przekazu i nawija tylko o jednym.

Mówicie że to muzyka murzynów? może i tak ale w porównaniu do disco-polo, popu, techna, dub-step'u czy innych tego typu jest muzyką wyższych lotów.

sadistic.pl to nie strona na takie filmiki? szczerze mówiąc minimum połowa filmików które tu się znajdują powinna zostać usunięta.

Voy90

2011-12-31, 00:20
Na początku pozdrawiam wszystkich hejterów ;] Nie rozumiem ludzi którzy piszą że ten flow to lipa... Zastanawiam się czy Wy byście dali radę, nie gadać byle co ale rozkmińcie na przykład 00:41 dają kartkę z tematem i oni muszą na biegu wymyślać gadkę więc k***a niech mi ktoś powie że jest to jest ch*jowe itp. Hejtujcie dalej dawać dawać... tyle potrafią co niektórzy... tylko tyle...

pi...........ka

2012-01-01, 15:17
najczesciej uzywane slowo w tym przedstawieniu odziwo nie jest k***a lub pie**ole tylko "jak" zauwazycie ze przez caly czas oni cos do czegos porównuja :) strasznie h*jowa opcja

ogolnie ja bym tak nie potrafil za to props ale hejt dla muflona sama jego ksywa to autodiss