18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muflon vs Tetris Microphone Masters walka 3

Polnischefuhrer • 2011-12-27, 20:31
co tu mówić ta bitwa to legenda

Cossmos

2011-12-29, 16:26
Joł, joł, wpie**alaj wafle... k***o.

Talth92

2011-12-29, 16:26
p*zdy jarają się tym, ale mówią 'napisze wyzywający komentarz i dostane piwo, o!'
szkoda, że to działa...

Killen44

2011-12-29, 16:28
Nie lubię Freestylu. Jedyne walki, które mogę oglądać to te, w których występuje Gospel...Jego filmiki były już kilka razy na Sadolu.

solteck

2011-12-29, 16:29
jakie to żałosne
ten z prawej ma głos jak jakiś 12-latek

Sefir

2011-12-29, 16:31
Ten Muflon jest slaby glos ma jak by nie mogl. Zreszta podobny do Peji tylko k***a k***a...

Dem

2011-12-29, 16:37
Ale ten Muflon jest ch*jowy.

kietong

2011-12-29, 16:40
Bardzo nie lubię tej kultury, choć nie chciałbym ich obrażać, bo być może po prostu jej nie rozumiem. Ale jakoś nie kręcą mnie niedopracowane, wymuszone rymy i gdy ciuchy i wizerunek są ważniejsze niż muzyka, którą się robi. I wydaje mi się, że ich "podziemny styl" to zwykła zasłona, a tak po prostu nikt ich nie chce słuchać, bo są słabi i potrafią nawijać albo tylko o sobie, albo o kulturze której są częścią, a co za tym idzie nie mają tak na prawdę zbyt wiele do przekazania (choć sami chcą być postrzegani jak najbardziej odlegle od tego, co piszę). A słowa "joł" i "ziomuś" zostały wymyślone tylko po to, żeby wypełniać brak treści w bicie. Ale lepsze to niż Żurom...

alfo98

2011-12-29, 16:41
większego gówna to ja nie słyszałem

Din

2011-12-29, 17:01
Banda młotków i jakiś baran myślą, że są czarni.

roqy

2011-12-29, 17:20
maaciekk napisał/a:

co tu mówić ta bitwa to legenda


Chyba u Ciebie na wsi.

PsychoBoyJack

2011-12-29, 17:22

en...........37

2011-12-29, 17:23
Wytłumaczy mi ktoś o co tutaj chodzi? Wymyślanie tekstów w rzeczywistym czasie no ok, ciężko cokolwiek sensownego ułożyć ale nie widzę żadnej różnicy czy to typy z osiedla czy jakieś niby wielkie głowy rapu. Jeden spokojniej jedzie, drugi drze mordę.
Tak samo z utworami hip hopowymi, wytłumaczy mi ktoś o co chodzi? Bo wszyscy nawijają o jednym, a jedne drugiego miesza z błotem, a tak na prawde to wszystko się różni tylko bitem i tym jak ktoś tam zrobi mastering pod takiego Eldo.

Po Magiku jakoś ciężko interpretuje się te teksty, albo są tak płytkie albo są ultra głębokie z przekazem podgrobowym w bicie, a jak chcecie prawdziwego freestylu to zapraszam do UK na 140bpm'owe bity.

petervonwolfen

2011-12-29, 17:33
Czy tylko ja jestem zażenowany jak to słyszę?
Rymowanki na poziomie przedszkolaków z częstochowskimi rymami - to jest muzyka?

Byle p*zda która skleci kilka słów z koślawymi rymami i przesłaniem typu"mieszkam w bloku ale mi k***a źle" uważa się za gwiazdę muzyki niekomercyjnej. Druga trochę bardziej rozgarnięta p*zda ukradnie kilka sampli z jakiejś prawdziwej muzyki i jest przebój dla przygłuchych nastolatków w wieku dojrzewania.

Nigdy nie będziecie czarni. I gibanie się jak pie**olony rezus tego nie zmieni. Do lekcji k***a!

thewhitestar

2011-12-29, 18:39
Większej ch*jni dawno tu nie widziałem. Dotrwałem do połowy. :homer:

A do wrzucającego zacytuje najczęściej powtarzane słowa "joł", "k***a", "ziomuś", "wypie**alaj".