18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muai thai demonstration

~tip.top • 2011-03-02, 15:04
lata ćwiczeń nie poszły na marne :P


BongMan

2011-03-02, 15:39
Fail k***a... To niech j***na mądrala co tak napisała spróbuje kopnąć tak jak on. Przy pierwszym kopnięciu zesrał by się w gacie i skończył ze złamanym piszczelem tak jak to dziecko od "lau kinga".

donwasyle

2011-03-02, 16:44
jak to się nazywa ten cios?
low kick shit? :D

wubepe

2011-03-02, 16:52
złe drewno dobrali to tej sztuczki..

bulla

2011-03-02, 17:48
myslalem ze polamie sobie pate i ch*j nawet kija nie polamal :/

Harry Pojeb

2011-03-02, 19:33
gumy nie da sie złamać...

rufus0911

2011-03-02, 19:40
low king w ch*j...
czy tylko ja widze ze Rocky z tyłu ma damskie cycki ?? chyba musze sfapowac....

ma...........ol

2011-03-02, 19:43
młoda niewysuszona brzózka?

golden8426

2011-03-02, 20:05
powie mi wreszcie ktos kyndy i dzie sie na te marne

Mizantrop

2011-03-02, 20:08
a oglądałem z taką nadzieją, że zawinie mu się noga dookoła tego kija ; / zawiodłem się

darksun

2011-03-02, 20:14
a tu lipa! koledzy zrobili mu psikusa i drewno zamienili na kauczuk :D

TTszpan

2011-03-02, 20:49
dla napinaczy których życie to tylko klawiatura i fapowanie
bądź w połowie tak dobry albo choć trochę dorównaj ludziom z pasja
a już nie wspomnę spotkać się z ludźmi którzy tworzą ów kulturę (andre mannaart ze szkoły mejiro gym) to zobaczysz co to znaczy poezja kopać piszczelem i walić lewy prosty z łokciem

dQrw10nYk0k5

2011-03-02, 21:16
@up
Co nie zmienia faktu, że liczyłem na otwarte złamanie.

TTszpan

2011-03-02, 21:53
@up
... w sumie ja również ;)

mikel1994

2011-03-02, 23:10
A teraz do autora i gimbusiarni którzy wygrywają na szkolnych "solówkach" dzięki "podstawowym lou kingom" wypowie się zawodnik: przedewszystkim nie wiem co gość na filmiku chciał odpie**olić... Filmik jest prawdopodobnie nagrany dla jaj, bo nawet na pokazach muay boran nikt nie stoi w tak ch*jowej pozycji. Po drugie, jakby chciał się napiąć, to by kopał low kicka, a nie jakiegoś ch*jowego soccer kicka w elastyczne drewno. I kolejna sprawa dla tych, którzy myślą że tajowie są przech*jami w kopnięciach - nie ma czegoś takiego jak twarde piszczele. W walce się tego po prostu nie czuje, dlatego można napie**alać low kicki na pełnej piździe. Ćwiczenia tajów na drzewach nie jest mitem, a bynajmniej nie powinno to być rozumiane w ten sposób, jak rozumieją to europejczycy. Otóż jak dobrze pamiętam, to oni napie**alają w bananowce, które są mniej więcej takie, jak twardy worek bokserski i wcale nie niszczą sobie przy tym piszczeli. Niektórzy nie czują bólu? Oczywiście... Ja mam pasmo górskie na piszczelach od kopania po wystających łokciach, kolanach i biodrach bez ochraniaczy i w niektórych miejscach prawie w ogóle nie czuję bólu. To nie jest kwestia utwardzenia, a stępienia nerwów występujących na przedniej części piszczela (pamiętacie z biologii? Neurony się nie odbudowują, ani nie dobudowują, jedynie we wczesnych latach życia jest możliwość przemiany komórki neurogleju w komórkę nerwową), przez co traci się... Nie czucie, a odczuwanie bólu w piszczelu (znów biologia - receptory czuciowe leżą płycej na powierzchni skóry niż receptory bólowe, które są bardziej wrażliwe na mocny nacisk. Jeżeli czujesz ból, to komórka czuciowa się dostosowuje i siłą przechodzi na receptor bólowy). Jest jeszcze jedno prawo pewnego lekarza, które głosi, że odbudowująca się kość zarasta o wiele gęściej (tak w dużym uproszczeniu), co jest prawdą, ale trzeba by zmiażdżyć sporą część piszczela i poczekać aż się odbuduje, Trenowanie sztuk walk powoduje jedynie powstawania "narośli" i niejako "dziur" w pewnych miejscach na piszczelach, które są cholernie bolesne przez jakiś czas.

Dziękuję, dobranoc.