18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mr Freeman

ko...........67 • 2010-02-14, 20:31
Sam robiłem napisy ale sciągałem z YT więc jeśli błąd to nie do mnie, pozostałe party dodam później bo pierwszy raz robiłem filmik z własnymi napisami i żeby to skleić też trzeba było popatrzeć za programami..
Tak czy inaczej miłego oglądania, a jak ktoś zna lepszy sposób niż ręczne dodawanie napisów to pm me..


Ra...........og

2010-02-14, 20:38
Mr Freeman jest wyj***ny 8-) I ten odcinek w ch*j pasuje do koemntarzy na sadisticu...

sensi

2010-02-14, 20:52
wreszcie ktoś złożył do kupy i powiedział to, co większość z nas, często nieświadomie, roztrząsa w myślach.

AdiX

2010-02-14, 21:11
Dobry mózgojeb, daje do myślenia.

Everal

2010-02-14, 21:27
I tak nic się nie zmieni, niestety, bardzo dobre, bardzo!

Kurczaq

2010-02-14, 21:32
No nie powiem, nie powiem, pokrywa się z niektórymi moimi zachowaniami i myślę że nie tylko moimi. Dzięki koniu że chciało Ci się to ręcznie robić.

W

2010-02-14, 21:50
dobrze mówi. i?
może to będzie podejście pasywne, ale wg mnie rzesza oglądających tego typu twórczośc dzieli się na trzy grupy: tych, którzy obejrzą i nic do nich nie dotrze; tych, którzy podzielają zdanie i nie potrzebują motywacji aby nie dać sobą sterować oraz osoby doskonale zdające sobie ze wszystkiego sprawę z realistycznym podejściem, że żyjemy w świecie, w którym są też inni ludzie i trzeba się liczyć z narzucanymi przez nich sposobami zachowania (analogia do części 0 freemana) i że nie zawsze opłaca/jest wygodnie się wybijać. no i kolejna grupa, osoby, o których mr freeman mówi. które w ogóle nie obejrzą tego, bo to gówno i już było.
więc sam freeman też nic nie zmienia, a jedynie ukazuje problem odbiorcom, dla których jest on oczywisty lub po prostu nie jest problemem.

ko...........67

2010-02-14, 22:05
W napisał/a:

dobrze mówi. i?



~W, a myślisz że po co ludzie oglądają hałsa ? (te pierwsze sezony)
By usłyszeć pare mądrych zdań

W

2010-02-14, 22:13
i usłyszą i nie dość, że nie zrozumieją, to nawet nie zapamiętają
zresztą teraz sama marnuję żywotność klawiatury odpisując na temat, na który mi jest właściwie bardzo wszytsko jedno. jak ludziom się podoba bycie wyręczanym w myśleniu przez media to ich sprawa. a jak piszą kolejny raz było, to nie rozumiem w jakim celu i jest to nudne, ale mnie nie rusza.

erniii

2010-02-14, 22:44
~W: mądra kobieta z Ciebie, Twoj wybraniec ma/ bedzie mial szczescie :- )

ko...........67

2010-02-14, 22:50
W napisał/a:

jak ludziom się podoba bycie wyręczanym w myśleniu przez media to ich sprawa.



Czasem się przyda taki kopniak od jakiegoś gościa który ma dośc głupoty, a nuż się ktoś obudzi.
Chociaż też sądze że jak ktoś sam nie da rady to takie coś też nie pomoże.

mathias

2010-02-14, 23:12
k***a, to jest piekne :mrgreen:

W

2010-02-14, 23:13
konio, a nóż. trochę wiary w ludzi by mi nie zaszkodsziło ;)

a tak abstrah*jąc od przesłania i jego dotarcia do coponiektórych, ciekawa kreska i bardzo pomysłowa wizualnie animacja :mrgreen: i za ten mroczny klimat będzie piwo ode mnie

ko...........67

2010-02-14, 23:26
W napisał/a:

a nóż



Mam Cię, ;-)
Na dniach wrzuce part o kanibalizmie, ciekawi mnie opinia ~B bo mówił o tym że pewne priony nie są akceptowane przez nasz organizm.

owiecs

2010-02-14, 23:40
To i ja dorzucę swoje trzy grosze.
Myślę, że dla osób którym już mózg wyprało ratunku niema.
Młodsi zaś i mniej doświadczeni, nie zrozumieją o co właściwie autorowi chodzi. Istnieje natomiast szansa, że jakiś młody człowiek, któremu zaczyna formować się światopogląd, zobaczy to i choć trochę się zastanowi.
Jeśli ten filmik uratuje choć jedną owieczkę od zguby, to będzie to sukces autora, jakiego wielu z nas nigdy nie osiągnie