18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówiłem, że się dusze czy nie?!

GTNofficial • 2014-06-10, 15:19
Nie chcieli mu pomóc to poradził sobie sam. :-D


PanBrowar

2014-06-10, 19:40
qsownik0118 napisał/a:

Wbrew pozorom może wam się wydawać że drzwi są otwarte to się nie dusi.. Tak naprawdę tylna kanapa jest szczelnie odgrodzona np. szybą pleksy wobec czego taki człowiek siedzący tam mógł się naprawdę dusić jak siedział tam np. ponad 5 minut ;)

A Madzia jest brudna powiedziała "nje moagu otworzyć" co już świadczy o pochodzeniu rosyjskim lub ukraińskim :)



bravoteampolska napisał/a:



A przypadkiem w tej astrze nie ma plastikowej przegrody za przednimi fotelami , u mnie w mieście niebiescy mają taką astrę i skodę , gdzie jest plastikowa przegroda . Także drzwi przednie mogą se być otwarte



Afganiec napisał/a:



Nie wiem czy sie orientujesz,ale w wiekszosci radiowozow jak i zapewne tutaj,pomiedzy siedzeniami pasazera a kierowcy jest szklana/plastikowa szyba,zeby but,ktory polecial w szybe,nie polecial przypadkiem w glowe kierowcy.Pozdro pozdro elo elo dla chlopakow z pierdla.

PS. kolo ma astme,poczytaj w googlach czy innych pie**olnikach co to oznacza,pozniej sam na to zachoruj i enjoy.
Smieszku.



poetanapalmu napisał/a:

tylnia czesc jest odizolowana pleksa, albo czyms takim, jest tam jedynie malutkie okienko na dokumenty. wiem bo siedzialem w czyms takim :)



fun88 napisał/a:



ty k***a bałwanie nie widzisz, że jest plexa? za kierowcą?



Jeszcze k***a więcej razy zaznaczcie że przestrzeń między zatrzymanym a policjantami jest odgrodzona :facepalm:
Druga sprawa, za darmo tam się nie znalazł, za zniszczenie szyby powinni go skuć tak żeby nawet palcem kiwnąć nie mógł. A jego koleżaneczka powinna znaleźć się w radiowozie tuż obok swojego boya. Jeszcze pewnie chciała sprowokować policjantów trzymając ten swój aparacik i nagrywając ch*ja warty film.

Ps. Wątpię że fejk, ciekawe skąd by wzięli blachy dostępne tylko dla radiowozów.