18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mówiłem, że się dusze czy nie?!

GTNofficial • 2014-06-10, 15:19
Nie chcieli mu pomóc to poradził sobie sam. :-D


!Timon

2014-06-10, 16:46
Równie dobrze mogli zgarnąć jakiegoś cwaniaka który krzyczy, że się dusi oni otwierają mu drzwi a ten sp***ala.

Procedura rzecz święta, tak jak konwoju z prezydentem nie może rozdzielić nawet karetka na sygnale (w której może właśnie kona człowiek), tak i policjant zanim nie wykona wszystkich czynności nie może sobie od tak wietrzyć zatrzymanego.

Nie zazdroszczę typowi ale za darmo go nie skuli i do radiowozu nie wj***li.

lukedevil

2014-06-10, 16:47
a czemu opel polskiej policji ma znaczek i atrape od vauxhall?? cos tu jedzie fake

Frozen2

2014-06-10, 17:13
ziomeczku mozliwe ze sie dusił jak ma astme bo w tych samochodach jest plastikowa szyba odzielajaca kierowce od pasazera ;)

Afganiec

2014-06-10, 17:20
Modrzew88 napisał/a:

Dusi się w otwartym aucie. Pewnie czasem topi się w pustej wannie.



Nie wiem czy sie orientujesz,ale w wiekszosci radiowozow jak i zapewne tutaj,pomiedzy siedzeniami pasazera a kierowcy jest szklana/plastikowa szyba,zeby but,ktory polecial w szybe,nie polecial przypadkiem w glowe kierowcy.Pozdro pozdro elo elo dla chlopakow z pierdla.

PS. kolo ma astme,poczytaj w googlach czy innych pie**olnikach co to oznacza,pozniej sam na to zachoruj i enjoy.
Smieszku.

xaqq

2014-06-10, 17:26
"art. 26kk

§ 1. Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego.

Kwestia udowodnienia, że się naprawdę dusi (astma, klaustrofobia itp)"

nie moje więc w " "


poetanapalmu

2014-06-10, 17:47
tylnia czesc jest odizolowana pleksa, albo czyms takim, jest tam jedynie malutkie okienko na dokumenty. wiem bo siedzialem w czyms takim :)

bravoteampolska

2014-06-10, 17:52
lukedevil napisał/a:

a czemu opel polskiej policji ma znaczek i atrape od vauxhall?? cos tu jedzie fake



To nie jest fejk ,bo to akcja z mojej miejscowości . Znam tego mietka , i znam ten radiowóz .

j4rzyn

2014-06-10, 17:55
Idiota, który powiedział w 45 sekundzie "dobrze zrobił" powinien wybić szybę z drugiej strony... pustym łbem.

zenekpogromca

2014-06-10, 18:02
Ostrovsky napisał/a:

Nie życzę wam astmy, sam mam od miesiąca rozpoznanie dychawica oskrzelowa ( astma )
i serio jak mi duszno się robi to głowę na powietrze muszę wystawić



I drzesz ryja tak, że człowiek bez astmy by zadyszki złapał i masz siłę tak nak***iać w szybę aż jebnie ?

Jakoś gość obok oddychał.

Ha...........ng

2014-06-10, 18:35
Spałowaliby sk***iela i niech wtedy się dusi szmaciarz j***ny, który dobro publiczne niszczy

fun88

2014-06-10, 18:44
Modrzew88 napisał/a:

Dusi się w otwartym aucie. Pewnie czasem topi się w pustej wannie.



ty k***a bałwanie nie widzisz, że jest plexa? za kierowcą?

pawelkrk00

2014-06-10, 18:48
Pewnie kłamał ale siedzenie w nagrzanym aucie bez klimy nawet z otwartymi drzwiami do miłych nie należy
A tu miał szybę od kierowcy i zamknięte drzwi i okna z tyłu

bisfhcrew

2014-06-10, 18:53
Policja sobie anglika sprowadziła? ;/
Swoją drogą, to jak jest 30+ stopni, zero wiatru i świeci słońce, to z tyłu z całą pewnością było duszno. Do tego np Astma i po zawodach. Mogli mu okno otworzyć albo zamknąć drzwi i klimę odpalić, przecież i tak my płacimy za benzynę.

Cino93

2014-06-10, 18:55



A co do Opla/Vauxhall. Tak to jest Vauxhall którym śmiga policja :D

Daimler1916

2014-06-10, 19:13
To już taka bieda w Policji ze smigają Angolami?