18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Movie 43

Tymasz • 2012-12-21, 00:29
Chyba nie tylko jeden sadol wybierze sie na ten film,zobacz a pójdziesz razem ze mną...

kronosik

2012-12-21, 13:51
korinogaro, Ja obejrzę ten film, ale może się okazać tak jak napisał wyżej tofur.
Poza tym bardziej mnie przeraża prowadzanie przez rodziców swoich dziesięcioletnich dzieci do kina na "Włatcy Móch, Czopki..." (BTW "Włatcy..." są ok)

Yaniu

2012-12-21, 13:56
Gówno jest smaczne! Miliony much nie może się mylić! Ten film tylko to potwierdza.

al...........10

2012-12-21, 14:03
Jak jest Stifler to nie może być źle :D

thoms0n

2012-12-21, 15:02
Korinogaro nie widzę na horyzoncie lepszego filmu, żeby zaprosić przyjaciół i pośmiać się jak dzieciaki. Więc albo masz problem z poczuciem humoru, albo z przyjaciółmi.

Muzz

2012-12-21, 15:23
thoms0n napisał/a:

(...blebleble...) masz problem z poczuciem humoru (...blebleble...)


Poczucie humoru to ma BongMan, a ten "film" obraża ludzi z wykształceniem powyżej gimnazjum. Żenuła...
Jedyna nadzieja w tym, że za kilka(naście) lat pukniesz się w łeb i powiesz "ale ja byłem głupi, o k***a, wstyd mi...".

marcinek6000

2012-12-21, 15:43
śmieszny czy nie śmieszny, już widać, że będzie rył banię, uwielbiam takie ryjobańce

Rodzyn

2012-12-21, 15:49
szerszeh napisał/a:

"Dryblujcie ku*asem, ok***ieńcy" To mnie zabiło!! :D !!



Ja przeżyłem :-/

zonk

2012-12-21, 16:09
Pewnie kolejne amerykańskie gówno ale dla obsady obejrzę.

Caribou

2012-12-21, 16:33
Napinacze powinni uważać, żeby im guma od majtek nie strzeliła :roll: Czy wszyscy Szanowni Oburzający Się uważają, że ludzie nie mogą być otwarci na różne gatunki filmowe? To, że obejrzę ten film wcale nie musi oznaczać, że edukację skończyłam na gimnazjum albo mam IQ ameby. Oglądam dużo bardziej i mniej ambitnego kina i o zakład idę, że widziałam filmy, o których Wy nigdy nie słyszeliście i nie mam na myśli niskobudżetowych produkcji mongolskich. Przykłady? (Fantastyczna!) Czerwona Linia, trylogia Johna Frankenheimera: Przeżyliśmy Wojnę, Siedem Dni w Maju, Twarze na Sprzedaż, z innej beczki to na przykład Fellini i choćby Noce Cabirii. Wybaczcie wykład, ale nie mogę ścierpieć ludzi bez dystansu do siebie i świata. Nikt nie broni Wam oglądać dobrego kina, słuchać dobrej muzyki, jak Was stać to teatry wciąż funkcjonują, tak samo jak opery. Ja nie widzę żadnego problemu z pójściem na ten film do kina, a w następnym tygodniu do teatru na Dziadka do Orzechów ponieważ uwielbiam ten balet Czajkowskiego. Nie rozumiem takiego spinania się.

MadDave

2012-12-21, 16:56
Nie jestem fanem tego typu filmów bazujących w głównej mierze na zlepku gagów na poziomie gimnazjalnym , połączonych liniową fabułą niewymuszającą nawet odrobiny myślenia , ale jestem zdania że będzie się to świetnie oglądać razem ze znajomymi przy wódce , bez konieczności śledzenia fabuły i bez wtajemniczania się w sens filmu .
Film bez polotu na poziomie american pie lub scary movie , ale po paru głębszych i w dobrym towarzystwie przewiduje dobrą zabawę .

hydraulik

2012-12-21, 17:18
pewnie znowu wszystko co najlepsze wyj***li w trailerze

mk1981

2012-12-21, 17:57
korinogaro napisał/a:

Mam wrażenie, że większość piewców tego filmu zatrzymała się w rozwoju na poziomie późnej podstawówki z aspiracjami na gimnazjum. Przecież ten film to jedno wielkie żenujące gówno. Najbardziej menelskie, prostackie i gwałcące inteligencję próby (nieudane) bycia śmiesznym. Ja, klocek na klatę, jakie to k***a dowcipne, zdmuchnięcie ślepakowi świeczek i obciągnięcie menelowi za fasolkę. Nosz k***a toż to dno jest i kilometr mułu. Ponieważ jednak banda tępych pojebów rechocze się za każdym razem gdy w filmie padną słowa takie jak c**a, ch*j, pie**olić, anal, itd. itp. i chodzi na takie gówna to studia zamiast wyj***ć na zbity ryj tak ch*jowych scenarzystów to ich trzyma. Do k***y nędzy czy tylko ja tęsknię za filmami gdzie trzeba nieco wiedzy, obycia i inteligencji żeby zrywać boki ze śmiechu? Czy to na prawdę takie zajebiste kiedy scenarzysta wali Ci dowcipem w ryj i na dodatek krzyczy: "Patrz! To dowcip tępa k***o! Smiej się!"?



Chciałbym powiedzieć Ci parę słów, które mogą zaboleć. Ujmę to krótko i nie będę rozpisywał się tak, jak Ty. Poszukaj sobie innej strony, takiej "lajt", bo raczej tu nie pasujesz. Elokwencja: 10; Sadyzm: 0. Idź na kwejka albo coś. Poza tym napisałeś hejt na zamówienie, a to takie płytkie.

koobieta

2012-12-21, 20:22
" Przykłady? (Fantastyczna!) Czerwona Linia, "

Bitch, please, "cienka czerwona linia" ;) zadnych innych linii.


Krzysiek14199

2012-12-21, 20:41
'' Zrobiłaś menelowi laskę za fasolkę?
- to był czarodziej ''

:D

Pleso93

2012-12-21, 21:47
korinogaro napisał/a:

Mam wrażenie, że większość piewców tego filmu zatrzymała się w rozwoju na poziomie późnej podstawówki z aspiracjami na gimnazjum. Przecież ten film to jedno wielkie żenujące gówno. Najbardziej menelskie, prostackie i gwałcące inteligencję próby (nieudane) bycia śmiesznym. Ja, klocek na klatę, jakie to k***a dowcipne, zdmuchnięcie ślepakowi świeczek i obciągnięcie menelowi za fasolkę. Nosz k***a toż to dno jest i kilometr mułu. Ponieważ jednak banda tępych pojebów rechocze się za każdym razem gdy w filmie padną słowa takie jak c**a, ch*j, pie**olić, anal, itd. itp. i chodzi na takie gówna to studia zamiast wyj***ć na zbity ryj tak ch*jowych scenarzystów to ich trzyma. Do k***y nędzy czy tylko ja tęsknię za filmami gdzie trzeba nieco wiedzy, obycia i inteligencji żeby zrywać boki ze śmiechu? Czy to na prawdę takie zajebiste kiedy scenarzysta wali Ci dowcipem w ryj i na dodatek krzyczy: "Patrz! To dowcip tępa k***o! Smiej się!"?



BRAWO! :ok:

mk1981 napisał/a:



Chciałbym powiedzieć Ci parę słów, które mogą zaboleć. Ujmę to krótko i nie będę rozpisywał się tak, jak Ty. Poszukaj sobie innej strony, takiej "lajt", bo raczej tu nie pasujesz. Elokwencja: 10; Sadyzm: 0. Idź na kwejka albo coś. Poza tym napisałeś hejt na zamówienie, a to takie płytkie.



Zamknij japę. On ma rację.