18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motywacja przedmeczowa polskich rugbystów.

hennesi • 2015-11-16, 01:14
Polacy sensacyjnie ograli reprezentację Mołdawii 18:14 w meczu Pucharu Narodów Europy. Trzeba przyznać, że podeszli do zadania jak husaria.

Adrian92

2015-11-16, 10:06
MADErrFAKErr napisał/a:

Większość komentarzy tutaj piszą jednak j***ni idioci.Tak trudno wam spojrzeć na korzenie? Od wieków w naszym kraju naszym przodkom , w najważniejszych momentach towarzyszyła modlitwa .W wojnach , bitwach i codziennym życiu. Duża jej zasługa ,że nie mówimy teraz po niemiecku, rosyjsku czy ch*j wie jakiemu i ,że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. A teraz pieprzeni pie**olcy oświeceni niebieskawą poświatą monitora będą uświadamiać innych ,że to nie trendi ? Wypie**alać !



Ale Ci ciśnienie skacze na sam fakt, ze ktoś ma inne zdanie niż Ty :) Chłopie, wyluzuj.

Świat idzie naprzód a ludzie są coraz mądrzejsi i oświeceni, tylko idiota zaprzeczy. Ludzie zaczynają myśleć i nie wierzą w coś ślepo tylko dlatego bo ktoś kiedyś wierzył bądź ktoś w ich rodzinie wierzy.
Ja mam znajomych którzy albo nie wierzą albo wierzą, ale jak pytam tych wierzących dlaczego wierzą to odpowiadają "bo w coś trzeba wierzyć". Ha, taka wiara dla wiary. Nie z potrzeby a obowiązku.

MADErrFAKErr

2015-11-16, 10:14
up!
Przez takie otwarcie umysłu i pseudo oświecone myślenie to ci, którzy mocno wierzą w swojego pedofila robią nam krwawą łaźnię...

mi...........80

2015-11-16, 10:50
MADErrFAKErr napisał/a:

Od wieków w naszym kraju naszym przodkom , w najważniejszych momentach towarzyszyła modlitwa .W wojnach , bitwach i codziennym życiu. Duża jej zasługa ,że nie mówimy teraz po niemiecku, rosyjsku czy ch*j wie jakiemu.



Jakbyś nie wiedział kościół katolicki wszystko miał po łacinie, i klechom zawsze na rękę było że prosty lud jest niepiśmienny. Dopiero w czasach reformacji walczono o wprowadzenie języka polskiego do liturgii i generalnie do obrządku kościelnego, więc nie pie**ol jaka to polska tradycja.

Polska tradycja to by była jakby się do jakichś bogów słowiańskich zwracali.

PS - Jagiełło się modlił do drzewa a walczył z zakonem maryjnym Krzyżaków, Polski kościół katolicki zabraniał ludziom trzymać Biblii w domu, a już broń cię Panie Boże żeby to był jakiś polski przekład. Ludzie mieli być prości, nieczytaci, nie zadawać głupich pytań tylko się podporządkować.

Generalnie napisałeś same głupoty jednocześnie innych wyzywając od idiotów. Dziękuję. Pozdrawiam.

Nikczemny_Płód

2015-11-16, 11:02
Puścic to tym co gwałcą kobiety i nie tylko ;)

sabaka87

2015-11-16, 12:05
Czytając komentarze tzw "ateistów" (a raczej ludzi wierzących w tzw "naukę") zastanawiam się w jaki sposób różnią się od katolików. "Ateiści" to ludzie wierzący choćby w tzw "czarne dziury" bo tak słyszeli w telewizji czy wyczytali w książce z podstawówki. Ciekawe czy słyszeli opinie kogoś kto taką dziurę kiedyś widział, bo z tego co mi wiadomo to tylko domyślamy się, że może istnieć bo widzimy jakieś jej efekty, czyli "wierzymy" że takowe istnieją. Podobnie sprawa ma się z czarną materią (bo ktoś zauważył, że rachunek masy się ni chu...a nie zgadza) itp. I Ci oto wielce "OŚWIECENI" chcą oceniać ludzi wierzących w Boga a co najgorsze wyśmiewać ich wszędzie gdzie się da. Żałosne

kemor

2015-11-16, 12:25
k***a, koles wrzucil filmik na ktorym trener zajebiscie motywuje swoich zawodnikow, czuć hype a wy pie**olicie o religii :D Obejrzyjcie i scrollujcie dalej, po ch*j sie klocic.

ciawarek

2015-11-16, 12:43
I to są prawdziwi sportowcy a nie dwudziestu dwóch p*zd biegających za okrągłą piłka enjoy ! pozdro dla kumatych

jehehej

2015-11-16, 13:29
Wygrali czy znowu okazało się, ze ten wyimaginowany bóg ma w dupie modły? No, bo przecież jeśli bóg istnieje to zespół który się modli przed meczem zawsze powinien zawsze wygrać z tym, który się nie modli. A zresztą, co ja z tą swoją głupią ludzką logiką i głupim ludzkim racjonalnym myśleniem chcę wskórać. Niezbadane są wyroki boskie i tyle, nie trzeba nic wyjaśniać :lol: