18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Motywacja przedmeczowa polskich rugbystów.

hennesi • 2015-11-16, 01:14
Polacy sensacyjnie ograli reprezentację Mołdawii 18:14 w meczu Pucharu Narodów Europy. Trzeba przyznać, że podeszli do zadania jak husaria.

rogal141

2015-11-16, 02:12
Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D

pinkie222

2015-11-16, 02:13
up

Jeśli taka jak myślisz to okazałoby się, że nie różnią się niczym od muslimów.

Karenz88

2015-11-16, 05:08
ty sie nie różnisz za ta gównem we łbie od kozojebców

Adrian92

2015-11-16, 06:08
rogal141 napisał/a:

Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D



Tak bo ty myślisz, że by takiego kogoś pewnie naj***li, to są normalni ludzie, tyle, ze tak się mobilizują do meczu.
Temat wiary to temat rzeka, jak dla mnie idiotyzmem jest wierzyć w coś zmyślonego co nie dało żadnego znaku, że istnieje. Ktoś sobie napisał biblie, wymyślił przykazania a cała rzesza ludzi żyje według tego bo tak im ktoś napisał.
ch*j, że 80 % tych wiernych łamie przykazania, na co dzień obraża boga swoimi słowami i czynami. Mi religia nie daje żadnej siły i żadnego poczucia bezpieczeństwa, religie są obłudą świata. To przez nią ginęli, giną i będą ginąć ludzie.
Jak wierzyć to w rzeczy realne, prawdziwe i żywe. To może mi dawać siłę. Za dużo niesprawiedliwości jest na świecie, bo przecież gdyby istniał bóg nie mógłby na to pozwolić :)

vass

2015-11-16, 06:23
k***a niech sobie każdy wierzy w co chce albo nie wierzy.
Ale do ch*ja zawsze się znajdzie jakiś nawiedzony dewiant katolicki, co będzie każdemu wpie**alał wiarę i zasady.
Chłopaki chcą to się modlą, ale do ch*ja nie biegają z krzyżem po boisku, ani nie przepytują kibiców, czy przypadkiem ich kibic to ateista.

Songo Master

2015-11-16, 07:07
rogal141 napisał/a:

Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D




Dostałby kopa w dupę i by sam sp***olił do swoich.

mi...........80

2015-11-16, 07:35
Przaśny polski patos czyli modlitwa i przekleństwa. Zabrakło tylko symbolicznego poczęstunku złożonego z kiełbasy i wódki, oraz całowania świętego obrazu.

Mogę zrozumieć że ich to motywuje, ale mi się nie podobało.

kr...........li

2015-11-16, 07:36
No i fajnie - taki odpowiednik nowozelandzkiej haki :D

mi...........80

2015-11-16, 07:43
rogal141 napisał/a:

Dać tam lewaka i niech powie, że Boga nie ma i się modlą do nikogo ciekawa jaka reakcja by była ;D



Wiem że napisałeś to tylko dla piwek, pewnie piszesz o lewakach przy każdej okazji nawet jak jest temat o burzy z piorunami.

Odpowiem ci, reakcja byłaby żadna, ty bijesz każdego na ulicy kto ci się nie spodoba? Jesteś dziecinny.

Dzisiaj

2015-11-16, 08:28
ja pie**ole :homer: co to za pie**olenie w komentarzach ? Jebac to czy sie modla przed meczem czy oglądają kolejny odcinek klanu... Wazne jest to, ze w nas plynie slowianska krew, tradycyjnie mielismy gigantow na naszych ziemiach, wspanialych rycerzy, chlopow silnych co miecze dwureczne w jednej lapie trzymali i machali jak wykałaczką...

Powinnismy wymiatac w rugby! Wychodzac na boisko to druzyna przeciwna powinna sie modlic - nie o zwyciestwo, ale by zeszli z boiska zywi. Wiec ja sie pytam gdzie sa Ci ludzie... ? Ja akurat bym zostal nosem wciagniety i do rugby sie nie nadaje :(

MADErrFAKErr

2015-11-16, 09:09
Większość komentarzy tutaj piszą jednak j***ni idioci.Tak trudno wam spojrzeć na korzenie? Od wieków w naszym kraju naszym przodkom , w najważniejszych momentach towarzyszyła modlitwa .W wojnach , bitwach i codziennym życiu. Duża jej zasługa ,że nie mówimy teraz po niemiecku, rosyjsku czy ch*j wie jakiemu i ,że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. A teraz pieprzeni pie**olcy oświeceni niebieskawą poświatą monitora będą uświadamiać innych ,że to nie trendi ? Wypie**alać !

LoboTaker

2015-11-16, 09:13
krzysiek_kili napisał/a:

No i fajnie - taki odpowiednik nowozelandzkiej haki :D


W gdańskiej drużynie jest jeden Nowozelandczyk, to i cała drużyna zawsze przed meczem tańczą hakę. Zarąbisty efekt :mrgreen:

Krak

2015-11-16, 09:16
No, dał im mowę, prawie jak :)

mega_lis

2015-11-16, 09:26
MADErrFAKErr napisał/a:

Większość komentarzy tutaj piszą jednak j***ni idioci.Tak trudno wam spojrzeć na korzenie? Od wieków w naszym kraju naszym przodkom , w najważniejszych momentach towarzyszyła modlitwa .W wojnach , bitwach i codziennym życiu. Duża jej zasługa ,że nie mówimy teraz po niemiecku, rosyjsku czy ch*j wie jakiemu i ,że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. A teraz pieprzeni pie**olcy oświeceni niebieskawą poświatą monitora będą uświadamiać innych ,że to nie trendi ? Wypie**alać !



Zgadzam się z Tobą, ale oducz się proszę stawiania spacji przed przecinkiem, bo aż oczy bolą.

Pozdrawiam.