18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motoryzacyjna strona Wiednia ;)

popix1993 • 2013-01-09, 03:15
Coś dla miłośników motoryzacji :)



Materiał własny .
Film dla miłośników samochodów , a zwłaszcza kamerowania ich .
Tydzień chodzenia po Wiedniu . Takie cacka tam jeżdżą!

pawel-jwe

2013-01-09, 16:25
Cytat:

PS. Nawet nie wyobrażacie sobie jaką frajdą jest podchodzenie do kitajca, i krzyczenie "O ten to robi 20 tabletów na godzine", "A ten 15" A Ci się patrzą jakbyśmy z nimi zdjęcie chcieli zrobić. Pompa w ch*j, polecam.


To żeś zabłysną inteligencją... tylko pogratulować "poczucia humoru"
A co do samego filmiku to widziałem tam tylko 5 ciekawych aut: Lamborghini Diablo, Lotus Elise, McLaren MP4-12C, Ford Focus RS i Peugeot RCZ (na którym kur...a nawet nie zawiesiłeś oka, a filmowałeś jakieś nędzne bmw).
PS. Oprócz Elise każde z wymienionych przeze mnie aut produkowane jest w ściśle limitowanych ilościach, więc nie dziwie się, że również każde z nich tylko raz znalazło się w tym filmiku. Tylko po kiego chu... filmowałeś te masowe Proschaki i BMW (Continentalów też od zajeba).

dth

2013-01-09, 17:08
Skoro istnieje już możliwość ignorowania tematów z konkretnych działów, to dajcie dział "motoryzacyjne pierdoły dla nerdów", bo niby można przewinąć i nie patrzeć na to, ale jak 1/3 wrzut na stronie to samochody to się człowiekowi odechciewa.

PanBrowar

2013-01-09, 17:55
Ale k***a komentarze się sypią, mistrzowie hejtingu normalnie :D Widzę że taki ból dupy was ciśnie że ktoś ma takie fury a wy nie że musicie wylewać swoją frustrację w internecie? Tak was boli że po Polsce jeździ tych samochodów mniej i nigdy na niego nie zarobicie? k***a, mnie się filmik podoba, fajne fury, chłopak chciał pokazać to co zobaczył a co się rzadko widuje w naszym kraju i tyle. A jak nie lubisz samochodów to na ch*ja komentujesz? Ja pie**ole nie ogarniam, w każdym normalnym kraju jak ktoś widzi fajną furę albo człowieka sukcesu to jest myśl "temu to się powodzi" albo po prostu powiedzenie "super, udało ci się, dobra robota". A w Polsce jeżeli ktoś jeździ ładnym samochodem to jest albo złodziejem, albo politykiem (na jedno wychodzi) albo fura nie jest jego. Już nie mówiąc o tym jak się niektórzy odnoszą do normalnych ludzi znanych opinii publicznej. Kiedy cały świat kibicował dla Kubicy żeby wyzdrowiał jak najszybciej to k***a w Polsce masowo komentarze "sprzedał się, poleciał k***a na kasę, źle mu było w tym F1?" Pragnę donieść wy pie**olone zjeby że w F1 jest taka kapucha jakiej nie ma w żadnym innym sporcie motorowym (chociażby w WRC). Więc jak was zazdrość tak boli to weźcie odetnijcie sobie internet żeby nie pie**olić smutów i głupot w internecie i zgłoście się tam gdzie wam pomogą... @up co ty masz dla samochodów jak ci nie pasi to scrolluj dalej i tyle... :homer:

dth

2013-01-09, 18:24
@up
Najwyraźniej mam coś do tych samochodów, skoro mi przeszkadza ich obecność. Przez długi czas nic nie mówiłem, bo nie można było z tym nic sensownego zrobić, a teraz wystarczy dodać nowy dział i wszystko będzie cacy. Ja będę mógł sobie kliknąć "ignoruj tematy z działu motoryzacyjne pierdoły" i będę miał spokój, a Wy nawet nie zauważycie, że cokolwiek się zmieniło. Nawet lepiej, będziecie mogli sobie do tego działu wejść i oglądać pierdyliardy jarających Was samochodów, na które większość ma wyj***ne. Jeśli mam możliwość nie widzieć tego gówna już nigdy to chciałbym z niej skorzystać, tym bardziej, że nie wymaga to w zasadzie wysiłku, a niektórych bardzo ucieszy.

PanBrowar

2013-01-09, 18:37
Jak tak będziemy wszystko szufladkować to w ogóle zniknie coś takiego jak strona główna sadistica. Temu się nie podobają samochody, innemu Max Kolonko (nic nie mam do niego bardzo dobrze że ostatnio jest go troche więcej), jeszcze innemu gangnam style i weekend (akurat oryginałami i przeróbkami to osobiście żygam). No i co z tego? Może trochę k***a zrozumienia, nie każdy lubi patrzeć jak kitajec świruje w teledysku albo po raz kolejny słyszę że "ona tu jest" ale skoro to jest to zaciskam zęby i przewijam. Wszystkim dogodzić się nie da...

Nikodrys

2013-01-09, 18:39
Piwo za Astona Martina :)

dth

2013-01-09, 18:49
@PanBrowar
Ty chyba nie rozumiesz o co mi w ogóle chodzi... Rozumiesz, że na sadisticu istnieją działy, prawda? "Inne czarności", "Czarny humor", "Hard" itp. Dodanie "motoryzacyjne gówno" sprawiłoby, że wszystkie tematy z samochodami by sobie lądowały tam. Nie oznacza to, że nie pojawiałyby się na głównej, ale sprawiłoby to, że ludzie mogliby sobie wyłączyć ich wyświetlanie na głównej. To na serio dla Ciebie taka straszliwa perspektywa? Nawet mógłby się pojawić dział "muzyka i teledyski", gdzie wj***łoby się wszystkie gangnamy i inne parodie, chętni nie musieliby tego oglądać, a pozostali, których to nie denerwuje, oglądaliby to sobie dalej. Nawet można by dodać "polityczne", gdzie lądowałyby wszelkie spory polityczne, na których obecność tak bardzo narzeka większość ludzi. Jeden przycisk i już nigdy nie musisz czytać/słuchać o tym co zrobił PiS czy tam PO, Korwin, Narodowcy, komuniści itp itd.

Szufladkowanie nic nie zmienia, dlatego, że w chwili obecnej masz już na głównej tematy ze wszystkich działów i jakoś nie narzekasz. Dodanie działu poprawiłoby tylko wewnętrzną strukturę portalu i ułatwiło wyszukiwanie, a także zmniejszyło ilość komentarzy "wypie**alać mi z motorami", "wypie**alać z tym" : P

rusofil

2013-01-09, 19:15
madafaka999 napisał/a:

No fajnie tak popaczeć na takie cudeńka ;]



Popatrzeć, k***a. Co to za gimbazjalna moda na j***ny analfabetyzm?


Co do flmiku... Cóż, kolejny Polak robi wiochę w necie i na świecie. Co za wieś, łazić po mieście i jarać się samochodami, jak jakaś dzidzia. I jeszcze ta dzidzia nie potrafi się porządnie wysłowić we własnym języku. Pełna kompromitacja.

malwa321

2013-01-09, 19:23
@Bananek Czytaj pan ze zrozumieniem "Film dla miłośników samochodów , a zwłaszcza kamerowania ich . ". Autor ma takie hobby i tyle.

PanBrowar

2013-01-09, 19:33
@dth a dlaczego do jednego worka chcesz wrzucić normalną muzykę i dla ograniczonych umysłowo? Może i twój pomysł jest dobry ale to chyba wtedy każdy dział musiał by mieć jeszcze kilka poddziałów a ciekaw jestem kto organizacyjnie taki burdel ogarnie i przyporządkowywanie wszystkiego danym działom. Interesują mnie wypowiedzi Korwina a nie interesuje mnie pie**olenie o zielonej wyspie naszego Słońca Peru? I co w twoim mniemaniu mam zrezygnować z całego tematu polityki bo niektóre rzeczy najzwyczajniej w świecie wk***iają? Na dziale jak to mówisz "motoryzacyjne gówno" i na kilku innych raczej by się nie skończyło...
@rusofil przeczytaj powoli i uważnie to co @up napisał. Ma takie hobby. Interesuje się chłopak brykami i koniec. Ja w tym wiochy nie widzę a że z ciebie taki k***a "światowiec" że ciebie nic nie rusza to twoja sprawa. Idź robić swoje i skończ pie**olić proszę :homer:

popix1993

2013-01-09, 21:11
Ludzie , jesteście śmieszni .
Skoro Was nie interesują samochody , to po co w ogóle odpalacie film ? Dla mnie jest to pierwsze miejsce , jeśli chodzi o hobby , kamerować też lubię . Zazdrościcie ? Bo nie macie możliwości pojechać za granice , zobaczyć czegoś obcego ? P.S Filmy takich samochodów z Polski też mam , więc nie ma co się spinać ;)
A co do Wsi , pochodzicie stamtąd , że tak znacie te realia ? To , że ktoś lubi szybkie samochody , to znaczy , że jest ze wsi ? haha , śmieszni. :cry:

asdffdsa12

2013-01-09, 21:34
dupy jesteście, a nie jak ktoś się autami nie zachwyca, to albo jest pedałem albo ma żonę :o więc japa leszczyki ze "wsi" i oglądać, a nie hejtują hejtery jeb**e :(

Ps. Młoty ! :c

DrHouse123

2013-01-10, 13:41
Pewnie byłeś w 1, 2, 4, 24 Bezirku...tam takie fury się bujają. Ew. Rautenweg...

duxaj

2013-01-10, 19:47
wszystkie pokazane na filmiku auta można spotkać na polskich drogach więc nie musicie dymać zagranice.
co prawda o wiele mniej ich jeździ lecz są jest to chyba spowodowane tylko tym iż polak jak wydaje 400 czy 500 tyś zł woli kupić jakieś full wypasione audi , mercedesa lub bmw niż mało praktyczne ferrari chodziarz i są tacy.