18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motoryzacyjna strona Wiednia ;)

popix1993 • 2013-01-09, 03:15
Coś dla miłośników motoryzacji :)



Materiał własny .
Film dla miłośników samochodów , a zwłaszcza kamerowania ich .
Tydzień chodzenia po Wiedniu . Takie cacka tam jeżdżą!

Magnus

2013-01-09, 13:56
Będąc w Wiedniu widziałem kilka naprawdę ładnych aut, ale nie jest to powód do wyjmowania telefonu napie**alania filmików z każdym lepszym wozem... 12 minut filmu przez tydzień, naprawdę nie miałeś nic innego do zrobienia? Ja mając jeden dzień obszedłem naprawdę sporą część miasta, które jest naprawdę monumentalne... Ale co kto woli :) zdjęcie auta ostatnio zrobiłem w Pradze, gdzie stał naprawdę porządnie zrobiony Escalade.

głodny

2013-01-09, 14:01
Jedyne auto warte uwagi któremu zrobiłem foto w Wiedniu.


FuBu667

2013-01-09, 14:04
k***a, ale paskudne tam mają baby :O

Tafariel

2013-01-09, 14:06
Ale marudy na Sadolu przebywają :D Niby wszystko źle, a i tak pewnie obejrzeli do końca ;P

poyebany

2013-01-09, 14:28
Ciekawe czy już jakiegoś na części rozebrali i do polski przywiezli he hehe he

hrabia9933

2013-01-09, 14:29
bylismy tam na trzydniowce w liceum, faktycznie tylu maserati nawet na necie nie ogladalem

Spoon9

2013-01-09, 14:39
Miło się takie coś ogląda, jeszcze z polskim komentarzem :D
Nie przewinąłem nawet raz

Kvinto

2013-01-09, 14:57
Strach jeździć, żeby nie rozj***ć

johjohnson

2013-01-09, 15:00
We Wrocławiu też jeżdżą dwa Skyline'y i Bugatti Veyron i nikt się tym nie chwali... :D

Ishigo

2013-01-09, 15:27
Kilka zdjeć ode mnie ... fotki zrobione w sopocie pare lat temu ;) enjoy :)




schzzy

2013-01-09, 15:43
Uwielbiam Wiedeń i jeszcze go od tej strony nie znałem :d.Co za kur*** typy się spinają :cumshot: .Ja tak samo uwielbiam samochody i lubię na nie patrzeć w Londynie teraz chce polować na jakieś ładne sztuki pozdro dobry materiał piwko! :mrgreen:

Gl0BaL

2013-01-09, 16:07
Byłem na wycieczce prawie rok temu. Fury niesamowite. Na jednym kilkudziesięciu miejscowym parkingu znalazłem tylko 7 crapoów. Reszta to Ferrari, Porszaki i Bentleye... Masakra po prostu. Najlepsze było to że jak wyjechaliśmy z Wiednia (bo naszym celem głównym były włochy), to pół wycieczki było zdołowane- tym w jakim gównie przystało im żyć w porównaniu do Austriaków... Oni tam nawet mają za darmo rowery do jeżdżenia po mieście, wyobrażacie se to k***a? Co do nakręcania samochodów, to nie jest to żaden wstyd. Austria to nie głupi naród, wiedzą że nie każdy jest bogaty i to co dla nich jest codziennością dla nas jest czymś nowym. Mają za to pompę z Kitajców, których jest tam W ch*j I JESZCZE, oni robili se fotki nawet obok budki z kebabami... Poza tym ludzie nie wyglądają tam jakby zaraz mieli popełnić samobójstwo, nie to co my :) ... Polecam te miasto, zajebisty klimat. Zajebiste widoki wieczorem, ale niestety nie porobicie wtedy zdjęć bo straszna ch*jnia z jakością. Zanim gimbusy i zazdrośnicy zaczniecie hejcić za cokolwiek radzę pierw doinformować się. Zrobiliście z siebie stado kretynów.


PS. Nawet nie wyobrażacie sobie jaką frajdą jest podchodzenie do kitajca, i krzyczenie "O ten to robi 20 tabletów na godzine", "A ten 15" A Ci się patrzą jakbyśmy z nimi zdjęcie chcieli zrobić. Pompa w ch*j, polecam.

Megashira

2013-01-09, 16:20
Cytat:

Macie problem ... Jeden lubi zabytki , innego kręcą mocne fury , Proste !

nie podoba sie to na ch*j hejtujecie ? wystarczy zjechać skrolem w dół k***a !



ja pierd***... proponuję Ci jeszcze stawiać spację po każdej literze.

oozyxak0o

2013-01-09, 16:22
polaczki sie spinaja bo dla nich jedyna rewelacja to łada :D

mazur_rks

2013-01-09, 16:23
Dużo tam auta kosztują jak byłeś na tym szrocie w połowie filmu ??