18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizdeczki w deszczu

RasePL • 2017-12-18, 13:22
Tym razem trochę bardziej romantyczne motop*zdeczki. No bo w deszczu, łapiecie nie? Deszcz, romantyzm, hehe :idzwch*j:


Salieri16000

2017-12-18, 14:18
Co to ma wspólnego z "motop*zdeczkami"?! Wydaje mi się, że to określenie pasowało by do kogoś kto chwali się, że umie jeździć motocyklem, zna fajne triki a tak na prawdę jego miejsce jest w domu przed TV...

Hoofner

2017-12-18, 15:02
Wałbrzych stąd ta zazdrość, bieda w domu gdzie nawet szczury sp***alają do sosnowca.
Dam CI 1000 zł jeśli wsiądziesz na jakąś 1000cc i nie rozpie**olisz się po 2 godzinnej jeździe na autostradzie.
Przyjmujesz czelendż ??

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-18, 15:22
Salieri16000 napisał/a:

Co to ma wspólnego z "motop*zdeczkami"?! Wydaje mi się, że to określenie pasowało by do kogoś kto chwali się, że umie jeździć motocyklem, zna fajne triki a tak na prawdę jego miejsce jest w domu przed TV...






Hoofner napisał/a:

Wałbrzych stąd ta zazdrość, bieda w domu gdzie nawet szczury sp***alają do sosnowca.
Dam CI 1000 zł jeśli wsiądziesz na jakąś 1000cc i nie rozpie**olisz się po 2 godzinnej jeździe na autostradzie.
Przyjmujesz czelendż ??



Przyjmuje, ale jest problem - tak malego silnika nie moglem znalezc - 1200cc bedzie dobrze? Nastepny to dopiero 1750cc, ale to pewnie nie ogarniasz, co? :mrgreen:
Po raz kolejny napisze - problem z wami - motozp*zdami - w odroznieniu od normalnych motocyklistow, jast taki, ze zawsze, wszem i wobec musicie cos komus udowadniac. A to ze jestescie szybsi, glupsi, macie krotszego, ale za to wiecej pojemnosci, a to ze wytrysk przedwczesny albo mozg jak po Zice. I stad pozniej nadmiar nerek do pzeszczepow albo watrobek. Tak trzymac!!!

Dr0mg

2017-12-18, 16:26
te "motop*zdeczki" zarabiają więcej za sezon niż ty w całe życie np Rossi ~20mln dolców

Rafal1757

2017-12-18, 19:15
Ja bym nie nazywał p*zdeczkami typów, którzy hamują do 100 km/h i tak wchodzą w zakręt

Hoofner

2017-12-18, 20:34
Cytat:

Przyjmuje, ale jest problem - tak malego silnika nie moglem znalezc - 1200cc bedzie dobrze? Nastepny to dopiero 1750cc, ale to pewnie nie ogarniasz, co? :mrgreen:
Po raz kolejny napisze - problem z wami - motozp*zdami - w odroznieniu od normalnych motocyklistow, jast taki, ze zawsze, wszem i wobec musicie cos komus udowadniac. A to ze jestescie szybsi, glupsi, macie krotszego, ale za to wiecej pojemnosci, a to ze wytrysk przedwczesny albo mozg jak po Zice. I stad pozniej nadmiar nerek do pzeszczepow albo watrobek. Tak trzymac!!!




Problem jest z tobą ch*jeczku nie znasz ludzi a wyzywasz , tak jest jak się ma trociny zamiast mózgu :D
To co napisałeś chyba jest o Tobie bo tutaj nikt się nie wywyższa i nikt nie chce nic udowadniać a ty marny człowieczku nazywając motop*zdeczką profesjonalistę z filmiku pokazuję twoją głupotę. Wsiadaj na swoje wigry 3 i leć do biedronki bo Świeżaki wszystkie zabiorą panie sebixie

Wojtass84

2017-12-18, 22:08
Jaki tani temat próbujesz wcisnąć. Żałosne masz życie.

Zawulon

2017-12-18, 22:12
Jak jest mokro to faktycznie musiało być romantycznie.

Dzisiaj

2017-12-19, 00:02
Motop*zdy - stulejarze stwarzający zagrozenie na drodze + zjeby na crossach jezdzacych nie po swoim. Na tym filmiku normalni motocyklisci.

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-19, 00:31
Hoofner napisał/a:




Problem jest z tobą ch*jeczku nie znasz ludzi a wyzywasz , tak jest jak się ma trociny zamiast mózgu :D
To co napisałeś chyba jest o Tobie bo tutaj nikt się nie wywyższa i nikt nie chce nic udowadniać a ty marny człowieczku nazywając motop*zdeczką profesjonalistę z filmiku pokazuję twoją głupotę. Wsiadaj na swoje wigry 3 i leć do biedronki bo Świeżaki wszystkie zabiorą panie sebixie



Widzisz Janusz... Moj post byl o tobie-nie napisalem ani slowa o gosciach z filmiku....
Jakim cudem ty dostales prawo jazdy, skoro nawet prostego zdania nie ogarniasz ze zrozumieniem...? :shock:

Szykuj te swoje bidne 1000PLN - chyba, ze musisz uzbierac, to poczekam pare tygodni do wyplaty :mrgreen:
Tylko co ty bedziesz jadl przez ten miesiac, biedaku... :mrgreen:

Hoofner

2017-12-19, 03:04
CoJaTamk***aWiem napisał/a:



Widzisz Janusz... Moj post byl o tobie-nie napisalem ani slowa o gosciach z filmiku....
Jakim cudem ty dostales prawo jazdy, skoro nawet prostego zdania nie ogarniasz ze zrozumieniem...? :shock:

Szykuj te swoje bidne 1000PLN - chyba, ze musisz uzbierac, to poczekam pare tygodni do wyplaty :mrgreen:
Tylko co ty bedziesz jadl przez ten miesiac, biedaku... :mrgreen:



Mnie nazwałeś motop*zdeczką ....... a 1000 PLN 3-4 dni pracy.

Nie wiedziałem że RasePL to Ty. Czy może zapomniałeś się prze-logować i piszesz z drugiego konta ? Chyba nie potrafisz czytać bo czelendż był dla Autora postu......
A z Twojego postu wynika że każdy kto jest szybszy jest motop*zdą bo żadnej logicznej różnicy między motop*zdą a motocyklistą nie podałeś , więc motorowerzysta a nawet pieszy pchający skuter, który wyprzedza korek na ulicy też jest motop*zdą ?bo jest szybszy od stojących samochodów na ulicy :O
Tobie wyślę 1000 PLN jak zrobisz filmik z 2L słoikiem w dupie.
one jar one man 2 .
Ten czelendż jest dla Ciebie przyjmujesz go ? :hitler: :amused:

kevlarx

2017-12-19, 05:08
polaczki znowu hejtują

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-19, 08:14
Hoofner napisał/a:



Mnie nazwałeś motop*zdeczką ....... a 1000 PLN 3-4 dni pracy.

Nie wiedziałem że RasePL to Ty. Czy może zapomniałeś się prze-logować i piszesz z drugiego konta ? Chyba nie potrafisz czytać bo czelendż był dla Autora postu......
A z Twojego postu wynika że każdy kto jest szybszy jest motop*zdą bo żadnej logicznej różnicy między motop*zdą a motocyklistą nie podałeś , więc motorowerzysta a nawet pieszy pchający skuter, który wyprzedza korek na ulicy też jest motop*zdą ?bo jest szybszy od stojących samochodów na ulicy :O
Tobie wyślę 1000 PLN jak zrobisz filmik z 2L słoikiem w dupie.
one jar one man 2 .
Ten czelendż jest dla Ciebie przyjmujesz go ? :hitler: :amused:



No i mietki Janusz wymiekl, bo jakby mial zaplacic, to o co sie zalozyl, to by z glodu zdechl.
Powodow ci podalem z 10 - potwierdza sie moja diagnoza o braku czytania ze zrozumieime, czyli Zica od momentu narodzin. Idz se szukac kolegow w jakims Barze Z Blekitna Ostryga Janusz :mrgreen:
Mocna motop*zda w gebie, gdzie jak przyjdzie co do czego, to tradycyjnie zjezdza na pobocze i szuka kolegow, co go zostawili.
Z mojego postu wynika jedno - jestes motop*zda i tyle :mrgreen:


Hoofner

2017-12-19, 14:09
Cytat:

"CoJaTamk***aWiem"

No i mietki Janusz wymiekl, bo jakby mial zaplacic, to o co sie zalozyl, to by z glodu zdechl.
Powodow ci podalem z 10 - potwierdza sie moja diagnoza o braku czytania ze zrozumieime, czyli Zica od momentu narodzin. Idz se szukac kolegow w jakims Barze Z Blekitna Ostryga Janusz :mrgreen:
Mocna motop*zda w gebie, gdzie jak przyjdzie co do czego, to tradycyjnie zjezdza na pobocze i szuka kolegow, co go zostawili.
Z mojego postu wynika jedno - jestes motop*zda i tyle




10 Powodów według Ciebie : Musicie coś udowadniać , szybsi, głupsi, macie krótrzego, większa pojemność, przedwczesny wytrysk, mózg po Zicie. tutaj jest ich 7 w tym 1 powód jest normalny.



Przeczytaj swoje posty zanim coś napiszesz bo od wódki to CI się w oczach chyba już coś popie**oliło i powody się mnożą.
Dalej nie odp czy to jest Twoje drugie konto ? Jeśli jesteś RasePL to czelendż jest dla Ciebie i proszę bardzo wykonaj go jeśli nie to ten drugi jest dla Ciebie.
Tobą się nie zakładałem, a to że przyjąłeś czyjeś wyzwanie świadczy o tym jak desperacko potrzebujesz pieniążków a tu taki ch*j.
nie jestem idiotą by płacić dla byle komu którzy liczą na łatwą kasę by mieć na wódkę z mety albo świeżaki z biedronki

Podleś jeden logiczny powód ''szybsi'' ( więcej pewnie normalnych powodów nie potrafisz podać bo więcej słów nie znasz , zresztą reszta to kalumie które w żaden sposób nie są żadnymi powodami i które opisują Ciebie i twój żałosny styl życia co mnie akurat gówno obchodzi, że strzelasz zbyt wcześnie jesteś głupi masz małego i mózg po ''Zice( To jakiś wiejski slang ) '' ale trudno oczekiwać logicznego myślenia i konkretnych powodów od 45 latka który skończył max szkołę podstawową.
Drugi czelendż jest dla Ciebie, widocznie jesteś zbyt miękkim wackiem by temu sprostać .
Z mojego postu wynika , że matka powinna Ciebie była udusić pępowiną po narodzinach.