18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motopizdeczki w deszczu

RasePL • 2017-12-18, 13:22
Tym razem trochę bardziej romantyczne motop*zdeczki. No bo w deszczu, łapiecie nie? Deszcz, romantyzm, hehe :idzwch*j:


kam332

2017-12-19, 17:24
ch*j ci w dupę za tytuł.

Sonal

2017-12-19, 17:31
Prawdziwa przyjemność oglądać jak rozsiedlają się zakały naszych dróg.

Promek

2017-12-19, 17:52
Kolejny cipuesz chcail zablysnac piszac motop*zdeczka... Do tego opis ch*j wie skad i po co. Jestes zj***ny niepozdrawiam

BrianGriffin

2017-12-19, 21:43
Jak zwykle większość komentarzy od ludzi, którzy nigdy w życiu nie siedzieli na motocyklu :lol:

Nihilista

2017-12-19, 23:38
Sonal napisał/a:

Prawdziwa przyjemność oglądać jak rozsiedlają się zakały naszych dróg.


"rozsiedlają"?
Dla mnie zakały naszych dróg to p*zdy, które każdy dystans pokonują swoim samochodem, nawet po j***ne fajki furą jeżdżą. I tak stoją w korkach, które powodują, zawsze sami w swoich pięcioosobowych rydwanach. To przez te niemoty jeżdżę latem rowerem lub motocyklem, nie stać mnie na stanie i wąchanie spalin.
Oczywiście problem dotyczy większych miast, o wiejskim życiu niewiele wiem.

greony12

2017-12-20, 03:37
@CoJaTamk***aWiem weź ty lepiej pokaz jak pędzisz po polskich drogach na kawasaki zx10r, ducati 999r czy cbr600r, dopiero się wypowiadaj, jak wyszło z nica i komentarzy.... wiesz tyle co znafca

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-20, 15:02
greony12 napisał/a:

@CoJaTamk***aWiem weź ty lepiej pokaz jak pędzisz po polskich drogach na kawasaki zx10r, ducati 999r czy cbr600r, dopiero się wypowiadaj, jak wyszło z nica i komentarzy.... wiesz tyle co znafca



Czuje sie jak na zlocie motop*zd.....

Majozen

2017-12-21, 04:58
Niektórym to za ch*j nie dogodzisz. Goście są profesjonalistami, ścigają się na torze i nie stwarzają przy tym zagrożenia osobom postronnym, więc jakim prawem nazywacie ich "motop*zdeczkami"? Zawsze się znajdzie kilku stulejarzy takich jak autor tematu i CoJaTamk***aWiem, którym dupę ściska, że mogą sobie tylko popatrzeć na taki sprzęt, już nie wspomnę o umiejętnościach, których nigdy nie osiągnął.

CoJaTamKurwaWiem

2017-12-22, 18:31
Majozen napisał/a:

Niektórym to za ch*j nie dogodzisz. Goście są profesjonalistami, ścigają się na torze i nie stwarzają przy tym zagrożenia osobom postronnym, więc jakim prawem nazywacie ich "motop*zdeczkami"? Zawsze się znajdzie kilku stulejarzy takich jak autor tematu i CoJaTamk***aWiem, którym dupę ściska, że mogą sobie tylko popatrzeć na taki sprzęt, już nie wspomnę o umiejętnościach, których nigdy nie osiągnął.



Witam kolejenego anal-fabete, ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem i przy okazji pisac poprawnie. Czuj sie jak u siebie. :lodowka: