18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocylkiści

Ratilt • 2010-09-19, 10:10
Reklama społeczna nt. motocyklistów


zonk

2010-09-19, 13:57
Jak zjeby sami stwarzają różne idiotyczne sytuacje na drodze to trudno żeby na nich uważać. Np. cwaniactwo na ulicach gdzie przeciskają się między samochodami w korkach bo oni nie mogą czekać tak jak inni...

Hellsmess

2010-09-19, 14:53
3 moich znajomych zginęło na motocyklach, każdy dla tego, że ktoś (w 2 wypadkach kobieta) wymusiło mu pierwszeństwo. Tylko jeden miał przekroczoną dozwoloną prędkość. Rozglądajmy się na skrzyżowaniach

primitivo

2010-09-19, 15:00
po co maja stac w korku jak spokojnie mieszcza sie miedzy samochodami, tylko w kraju zwanym Polska zazdrosc zzera bucow w autach, ze ktos ma lepiej niz oni i nie musi stac w korkach, a jak ma lepiej to czemu go szanowac, nie? - "zaraz mu droge zajade"

mieszkalem w kilku krajach i jesli chodzi o motocykle i skutery to w korkach kazdy zostawia troche miejsca po lewej aby jeden z drugim mogli sobie przejechac i kazdy jest szczesliwy

p.s. nie, nie jezdze motocyklem

DR_DRE

2010-09-19, 15:08
Hellsess
własnie to jest w tym najgorsze... Ty jedziesz dobrze a jakiś idiota (tak idiota) który nie egzekwuje praw ruchu drogowego sprawi że albo będziesz kaleką albo zginiesz... no ale niestety takie jest życie nikomu nie można ufać ...

klaciorz

2010-09-19, 15:36
Bo motocykliści na ścigaczach/skuterach są jak muchy. Ostatnio ciągle ich pełno, niewiadomo skąd wyskakują, ale zawsze wk***iają, jak sobie jedziesz spokojnie samochodem.

Wiochmen

2010-09-19, 15:41
DR_DRE napisał/a:

Hellsess
własnie to jest w tym najgorsze... Ty jedziesz dobrze a jakiś idiota (tak idiota) który nie egzekwuje praw ruchu drogowego sprawi że albo będziesz kaleką albo zginiesz... no ale niestety takie jest życie nikomu nie można ufać ...



trza myslec za dwoch

Cytat:

Bo motocykliści na ścigaczach/skuterach są jak muchy. Ostatnio ciągle ich pełno, niewiadomo skąd wyskakują, ale zawsze wk***iają, jak sobie jedziesz spokojnie samochodem.



w miescie sie zajebiscie wyprzedza motorem

Krzysztof_Jarzyna

2010-09-19, 15:42
Proponuje motocyklistom zeby latali jeszcze szybciej po miescie.

arkadoss

2010-09-19, 16:14
k***a mać , jak w ogóle możecie gadać że to wszystko wina kierowców samochodów ? dałny na motorach co k***a na osiedlowych drogach zapie**alają jak poj***ni, wyprzedzają na trzeciego, cwaniakują , zginają blachy , wpie**alają się gdzie nie trzeba, winę zrzucają na kierowców, wielce k***a nie chcą płacić za przejazd odcinkami płatnymi... Jedzie k***a normalny człowiek samochodem znudzony życiem a tu k***a debil cie wyprzedza z około 200 km/h większą prędkością. Coś nie halo. Nienawidzę motocyklistów i jak bym miał taką moc to bym was wszystkich uj***ł o 30 cm.

BTW - zazwyczaj kierowcy patrzą przez przednią szybę a nie k***a jadą wgapieni w lusterko żeby przypadkiem nie przeszkodzić cwe*owi co jedzie miliard na godzine.

Co do filmiku - byłby dobry gdyby nie apelacja na końcu.

Dobra cwaniaki : WBIJAJCIE !

tranzystor

2010-09-19, 16:28
Na zachodzie nie każdy debil może mieć uprawnienia do prowadzenia motocykla. Są psychotesty, dość dobre (i kosztowne) kursy, ograniczenia mocy (przez kilka lat od daty otrzymania uprawnienia). W Polsce nie ma tolerancji dla motocyklistów, bo sami sobie wyrabiają "renomę" swoich zachowaniem. Piszę to, jako motocyklista.

cyman9

2010-09-19, 16:33
Prawda jest taka że ludzie w samochodach nie mogą patrzeć na motocykle, kiedy przejechanie przez miasto samochodem zajmuje im godzinę a motocyklem 10 minut. I taka paniusia albo inny zj***niec w swoim drogim samochodzie myślą sobie "nie on nie pojedzie szybciej ode mnie, zajade mu droge!". A potem na miejsce wypadku przyjeżdża policja i jest "o boże, oni jeżdżą tak szybko, pojawił się z nikąd, wogóle go nie widziałam" a nic nie winny motocyklista ginie albo zostaje kaleką przez zazdrość zj***nych ludzi którzy potem nie ponoszą za to żadnych konsekwencji. Był kilka lat temu taki wypadek, w który jakaś szmata wyjeżdżając na skrzyżowaniu z podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo motocykliście który uderzył w jej samochód i zginął na miejscu, jak przyjechała policja to wypuścili od razu zrozpaczoną k***e do domu, biedna niewinna paniusia! Motocyklista nie jechał szybko, niedawno zginął mój znajomy, uderzył w słup przy 50km/h, zginął na miejscu. Tak więc radze ludziom w samochodach nie wymuszać motocyklistom jadącym nawet z małą prędkością, bo każdy upadek na motocyklu może być śmiertelny, a żyć ze świadomością że się zabiło młodego człowieka musi być h*jowo :/

hendrix94

2010-09-19, 16:45
ale takie są stereotypy, znajdzie się kilku takich głąbów co wyrobi opinie każdemu który posiada motor.

Black Snake

2010-09-19, 17:03
Wina leży po obu stronach. Puszkarze wymuszają, motocykliści jeżdżą za szybko. Ale także kierowcy samochodów przekraczają prędkość. Ale nie okłamujmy się przekroczenie o 10, może 20km/h to nie jest duża różnica i chyba wszyscy jeżdżą więcej niż ograniczenia. Na razie mam 50ccm silnik i w mieście sam po 70 do 80km/h jeżdżę, ale tam gdzie mogę i nic specjalnego mi nie grozi. A tak poza tym, moja "maszyna" waży 80km, a wasze auta po ponad tonę. Więc ja szybciej wyhamuję niż wy. Są debile tak samo w autach jak i na motocyklach. Tylko jedno jest wkurzające. Jak kolesie w puszkach specjalnie stają tak, by motor nie przejechał.

A chciałbym dodać, że z 50ccm, przesiadam się na dość słabego crossa o pojemności 600ccm o mocy 46KM, który pojedzie tyle ile 250ccm (czyli koło 160). A później chcę Yamahę r1, ale zobaczy się, czy nie będę czuł potrzeby jeżdżenia jeszcze na czymś pomiędzy 600, a 1000ccm.

cyman9

2010-09-19, 17:04
Oczywiście to co napisałem wyżej nie dotyczy wszystkich motocyklistów, wiadomo że są i tacy którzy "lubią zapie**alać" i robią to w nieodpowiednich miejscach, ale nie piszcie ,że wszyscy motocykliści to dawcy! równie dobrze mogli byśmy mówić, że każdy kierowca samochodu do debil który pędzi jak wariat swoim tuningowanym złomem, a tak mówimy tylko o dresach wielbiących swoje golfy i bmw :)

kanarinho

2010-09-19, 18:08
przestańcie ściemniać, że motocykliści jeżdżą ostrożnie po mieście, nie raz miałem taką sytuacje na drodze, że musiałem zjechać cwe*owi prawie na krawężnik, bo zachciało się debilowi zapie**alać 100km/h po terenie zabudowanym.