18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocylkiści

Ratilt • 2010-09-19, 10:10
Reklama społeczna nt. motocyklistów


czuly_barbarzynca

2010-09-20, 22:37
arachnia napisał/a:



Szczerze nikt nie ma obowiązku zostawiać Ci miejsca,.



nie chodzi o obowiazek tylko o kulture. A lusterka traca nie ci ktorzy nie robia miejsca tylko ci ktorzy celowo zajezdzaja droge. Ci ostatni zasluguja nie tylko na pozbawienie lusterka ale i zebow.

Jadac samochodem zawsze zjezdzam do prawej i/lub na pobocze jesli za mna jedzie pojazd z wieksza pedkoscia. Nie musze tego robic a robie - nic mnie to nie kosztuje a ulatwia zycie innym. Niestety jak trafiam na kogos wolniejszego niz ja to nie czesto ulatwia mi wyprzedzenie. Jest sporo takich sytuacji gdzie bezmyslnosc czy moze nawet glupota powoduje ze caly ruch odbywa sie wolniej. Na szczescie wsiadajac na moto mozna miec wyj***ne na tych wszystkich pajacow nie potrafiacych zachowac sie na drodze

mcmt

2010-09-23, 18:14
czuly_barbarzynca napisał/a:



nie chodzi o obowiazek tylko o kulture. A lusterka traca nie ci ktorzy nie robia miejsca tylko ci ktorzy celowo zajezdzaja droge. Ci ostatni zasluguja nie tylko na pozbawienie lusterka ale i zebow.

Jadac samochodem zawsze zjezdzam do prawej i/lub na pobocze jesli za mna jedzie pojazd z wieksza pedkoscia. Nie musze tego robic a robie - nic mnie to nie kosztuje a ulatwia zycie innym. Niestety jak trafiam na kogos wolniejszego niz ja to nie czesto ulatwia mi wyprzedzenie. Jest sporo takich sytuacji gdzie bezmyslnosc czy moze nawet glupota powoduje ze caly ruch odbywa sie wolniej. Na szczescie wsiadajac na moto mozna miec wyj***ne na tych wszystkich pajacow nie potrafiacych zachowac sie na drodze


Ja zauwazylem, ze ci, co preferuja wolniejsza jazde maja wyj***ne na tych co jezdza szybciej, utrudniajac im zycie na lewym "bo maja prawo" do momentu, az nie wsiada w cos porzadnego i na wlasne oczy zrozumieja jak bardzo idiotycznie sie zachowuja. Jadac na wspolna przejazdzke wytlumaczylem koledze, ze zle robi - w zasadzie sam doszedl do takiego genialnego wniosku.
Dobry awatar btw 8-)

nanab

2010-09-24, 19:53
Cytat:


1. nie bede jezdzil po dziurach i kratkach od kanalizacji



No tak, Ty nie będziesz jeździł prawą stroną, ale "puszki" mają zjeżdżać na pobocze żeby zrobić Ci miejsce z lewej strony?

Cytat:


A niech sobie wyprzedzaja, skoro to Cie wk***ia to jestes poj***ny.. Prawdopodobienstwo jest minimalnie wieksze ze on zginie pierwszy nie Ty wiec o ch*j wam chodzi?


A niech się zabije-zrobi chociaż coś pożytecznego dla ludzkości, ale niech przy tym nie brudzi ani nie niszczy samochodów normalnym ludziom.

Kmieciu

2010-09-29, 20:27
Żałosne polaczki. pie**olenie na bardziej rozgarniętych jest waszym sportem narodowym. Motocykle dają wiele przywilejów, wiele odbierają. Ale jeżeli ktoś w czymkolwiek ma lepiej najlepiej jest napisać "jakby nie mógł czekać jak inni w korku". My zapie**alamy, bo możemy - wy stoicie bo nie możecie zapie**alać i gdyby jeden z drugim raz wsiadł na 2 koła stuliłby pysk i z podkulonym ogonem ustępowałby miejsca na drogach.

Z drugiej strony nie wiem skąd się bierzecie - przynajmniej w Poznaniu nawet jak ktoś źle stanął w korku i uniemożliwia przejazd motocyklom wystarczy się "przypomnieć" a mili kierowcy się przesuną. Wtedy wystarczy ładnie podziękować - i życie staje się weselsze :) .

PS: Oby wszystkie postkomunistyczne zrzędy w tym kraju zmarły na raka. Jak się nie podoba to wracajcie na PGR-y...

czuly_barbarzynca

2010-09-30, 18:21
nanab napisał/a:



No tak, Ty nie będziesz jeździł prawą stroną, ale "puszki" mają zjeżdżać na pobocze żeby zrobić Ci miejsce z lewej strony?


Czytaj ze zrozumieniem. Zjezdzanie dotyczy ruchu poza miastem i nie maja zjezdzac mi tylko kazdemu szybszemu pojazdowi - glownie samochodom. Motocyklem to ja takiego barana wyprzedze i nie musi mi nigdzie zjezdzac.

A skoro taki madry jestes to powiedz po co ja mam jezdzic przy prawej krawedzi jezdni? komu albo czemu ma to sluzyc? Jesli jedynym powodem jest kodeks drogowy to nie mamy o czym gadac - rozmowa z cegla bedzie bardziej konstruktywna. A ty jezdzij sobie dalej autem pozyczonym od tatusia i utrudniaj zycie innym kierowca - tylko sie nie zdziw jak ktorys sie wk***i i wklei ci liscia i sie k***a bardzo zle poczujesz a twoja matka bedzie miala syna bez zeba

mcmt

2010-09-30, 19:25
na przedzie :mrgreen:
Przecudownie ujete kmieciu i barbarzynca :!:

Sam nie mam motoru, ale "lubie popie**alac" i wk***iaja mnie zawalidrogi zwlaszcza na lewym - szczyt egoizmu. Z motorami nie mam o czym rozmawiac, takze oczywistym jest, ze zjezdzam i ustepuje szybszym kolegom. Jak stoje w korkach skrecam kiere i robie miejsce - zawsze lape mi taki pokaze.

Pozdrawiamy sfrustrowanych posiadaczy szybkich i szerokich cinquecent i seicent - jezdzacych zawsze z przepisami "z wyboru". :mrgreen: 8-)

Badylarz

2010-10-19, 00:35
Jestem motocyklistą. Ale nie o to chodzi. Po prostu zajebiście zrobiona reklama, a raczej reklama społeczna. Kilka razy oglądałem. Nie mam słów. Boskie. I jakież prawdziwe...