18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

motocykliści vs policja

fantastico • 2015-06-02, 12:36
I weź tu ich dogoń dzielny policjancie.


bzyk1357

2015-06-02, 22:13
ch*j w dupę wszystkim tylko nie mnie :D
Mi się to podoba. Może jestem popie**olony, ale póki nie zabiją nikogo to mi to nie przeszkadza. :D

A teraz słucham jak to mają się we mnie wj***ć i mnie zabić. :D

krzysiek39

2015-06-02, 22:54
Gość kręci wolne cyrkle z HB gdzie najwyżej może komuś zarysować lakier(co i tak pójdzie z OC),ale sadolowe grono antyjednośladowe które do 10 roku zycia jeździło z kólkami bocznymi w swym wigry i tak strzelałoby do takich kryminalistów którzy w końcu mogą zabić. Szanuj innych pasje.

UlrichVonJungingen

2015-06-03, 15:18
BlckSn napisał/a:

Po prostu strzelać. Wystrzelać ścierwo jak kaczki i po problemie.


Ale dlaczego chcesz strzelać do policji?

curt1

2015-06-03, 15:30
Hoofner napisał/a:



Co c*pko bieda w domu nie stać nawet na skuter , ścierwo to wyszło z dupy twojej starej czyli tak TY :pejcz: :fuck-off:



Wszyscy motocykliści, którzy narażają życie innych odpie**alając na ulicach takie maniany powinni zostać zastrzeleni strzałem w potylice. Na to samo wyjdzie, bo gdy jest wypadek ginie przeważnie też ten cwe* na motorze, więc nie ma komu nawet spuścić wpie**ol.

Od Stuntu są zamknięte lokacje, takie jak parkingi, czy nieczynne lotnisko (jak akurat w moim pobliżu - jest i se jeżdżą i nikogo nie wk***iają).

JabbaRider

2015-06-03, 16:35
@curt1 A nie pomyślałeś paziu że nie każdy mieszka w pobliżu nieczynnego lotniska? Nie wiem o co się tak sracie, jak się moturzysta w ciebie wpie**oli to i tak jego ubezpieczyciel to pokryje a w samochodzie raczej na pewno jesteś bezpieczny

mieteklub

2015-06-03, 17:47
Koledzy motocykliści jak załapali jednego to żaden się nie zatrzymał, wszyscy od razu długa...

grauper

2015-06-03, 18:50
Akcja w 3:46 jak najbardziej uzasadniona.

RakMozgu

2015-06-03, 20:17
JabbaRider napisał/a:

@curt1 A nie pomyślałeś paziu że nie każdy mieszka w pobliżu nieczynnego lotniska?


To po ch*j kupujesz taki motocykl na którym nie możesz nigdzie jeździć? Albo niech się przeprowdzą ich problem.