18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#MoreThanARape

napalmaster • 2017-06-20, 18:59
Przeglądając Youtube'a @edit JewTube'a moje oczy dostrzegły taki oto widok :



Po kliknięciu, wyskoczyło to :



Sianie propagandy i strzelanie sobie w stopę ! Ale co tam, wincyj brudasów :roll:

Qaikwow

2017-06-20, 21:15
Soros podobno sponsorował film.

Insaner

2017-06-20, 21:26
Liczba "łapek w dół" mówi sama za siebie, jeszcze społeczeństwo nie zgłupiało doszczętnie. Niestety youtube tego nie zdjął. Najprawdopodobniej gdy to zgłaszacie to usuwa Wam taką treść z sugerowanych filmów.

cycu1516

2017-06-20, 21:27
co to za sk***ienie :/ na siłę wciskają taki chłam. eh

Insaner

2017-06-20, 21:35
Haha, w porę. Właśnie w Brukseli pie**olnęła jakaś bomba na dworcu kolejowym :-)

maxximal

2017-06-20, 21:36
Nie usunęli, odnośnik dalej wisi

crackit

2017-06-20, 21:39
I co - i gówno - komentarz na JT są usuwane - na dodatek prawdopodobnie zostaną wyłączone lub posłużą do kolejnego filmu jaki to internet zły i rasistowski...

Dodatkowo - ilość łapek w dół się nie klei... było więcej i nagle zmalało...

Świat do reszty schodzi na psy!

Rudinxon

2017-06-20, 21:40


Również zgłosiłem to ścierwo :)

rojson95

2017-06-20, 21:44



Nawet na początku tego nie zauważyłem.


Ja też dołożyłem swoją cegiełkę.

corrado850

2017-06-20, 21:46
rzadko cos komentuje... ale teraz skomentuje... moj komentarz bedzie jednoznaczny... Poj***lO ich juz?

Cara_Al_Sol

2017-06-20, 21:48
Insaner napisał/a:

Haha, w porę. Właśnie w Brukseli pie**olnęła jakaś bomba na dworcu kolejowym :-)


http://www.bbc.com/news/world-europe-40349654
"A person (podkreślenie moje) wearing an explosive belt was "neutralised" inside the station, reports say."


#Welcomerefugees 8-)

Dragonov

2017-06-20, 21:49
Jak już dacie łapkę w dół i zgłosicie to nie zapomnijcie dodać filtru do Adblocka, żeby was to gówno nie wk***iało.

czubnowekonto17189

2017-06-20, 21:54
Chciałbym ujrzeć scenariusz,w którym jest sobie lewacka parada nawołująca do przyjęcia jeszcze większej liczby uchodźców w takiej brukseli na przykład i wtedy JEB!! pan uchodźca rozpie**ala parade ciężarówką i strzela do lewaków jak do kaczek to była by kara za sp***olenie umysłowe,ciekawi mnie jak media tuszowały by taki "incydent".

patgaw

2017-06-20, 22:11
Maupajoke napisał/a:

Po tych pierwszych Hi Hello etc... to od razu mi przyszło do głowy -
Obrazek



ciekawe na ktorej granicy maja taki napis ....

Insaner

2017-06-20, 22:11
czubnowekonto17189 napisał/a:

Chciałbym ujrzeć scenariusz,w którym jest sobie lewacka parada nawołująca do przyjęcia jeszcze większej liczby uchodźców w takiej brukseli na przykład i wtedy JEB!! pan uchodźca rozpie**ala parade ciężarówką i strzela do lewaków jak do kaczek to była by kara za sp***olenie umysłowe,ciekawi mnie jak media tuszowały by taki "incydent".



Nie tuszowałyby. Od razu padłoby stwierdzenie, że za zamachem stoi tajemnicze ugrupowanie "ISIS" i zamach nie miał nic wspólnego z islamem. Potem pojawiłyby się głosy, że nie wolno tego interpretować jako agresji ze strony muzułmanów i że to właśnie oni są ofiarami, ponieważ "ISIS" to radykałowie, którzy chcą obrócić europejczyków przeciwko dobrym muzułmanom.

Potem pojawiłby się modny hashtag #PrayFor[nazwa], a szczęśliwe liberalne i tolerancyjne "lewactwo" malowałoby kredą po chodnikach. Część z tych pseudo-nowoczesnych ludzi jest po prostu głupia. Jak zauważycie większość tych super tolerancyjnych 20-30-latków to chowane pod kloszem duże dzieci, którym nigdy nic złego się nie przydarzyło. Od urodzenia chronione przed agresją, a nawet zwróceniem uwagi. Rozwydrzona dzieciarnia, której rodzice w szkołach urządzali burdy nauczycielom gdy ten ich tępemu dziecku wstawił 1 do zeszytu, a gdy podniósł głos na ich synalka to wysyłali go na psychoterapię.

To są właśnie ci ludzie. 99% procent nawołujacych do przyjmowania uchodźców na oczy ich nie widziało. Nawet nie nadwyrężyli mózgów aby chociaż przez chwilę się zastanowić nad tym kto to tak naprawdę jest. Są nieprzyzwyczajeni do stawiania jakiegokolwiek oporu, bo ich tego nie nauczyli rodzice. W przypadku każdego konfliktu interesów oni trzęsą się z emocji i godzą na wszystko.

mp0011

2017-06-20, 22:12
Patrzcie jak YT przetwarza Wasze zgłoszenia: