18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#MoreThanARape

napalmaster • 2017-06-20, 18:59
Przeglądając Youtube'a @edit JewTube'a moje oczy dostrzegły taki oto widok :



Po kliknięciu, wyskoczyło to :



Sianie propagandy i strzelanie sobie w stopę ! Ale co tam, wincyj brudasów :roll:

Ma...........ke

2017-06-20, 19:04
Po tych pierwszych Hi Hello etc... to od razu mi przyszło do głowy -

lakeroll

2017-06-20, 19:08
Można zgłosić jako promowanie terroryzmu :-D

napalmaster

2017-06-20, 19:14
@lakeroll

I niech mi ktoś zarzuci, że źle wypełniłem formularz do zgłoszeń ... :mrgreen:

b0r000

2017-06-20, 19:16
Szybko idzie dis :D




No i ja spełniłem swój obowiązek:

:amused:

gomez1308

2017-06-20, 19:18
Kurde, dokładnie to samo właśnie wstawiałem :/

W każdym razie fajna lewacka propaganda na youtube...... Jacy oni mili, ludzcy, spokojni i pokazali kilka młodych lasek które i tak maja ch*ja do powiedzenia + dziadka, biednego mudzynka i paru lewackich pedałów którzy ich wspierają.

Boshe jak cudofnie.

Przyjmijmy takich jak oni, przecież jest ich aż 1-2%, a przy okazji weźmy też te 95%+ które rozjebie nam europe, coś pięknego!!!! I zamknijmy ich w Polskich obozach dla uchodźców które pobudowane zostaną z podatków (tak, pieniędzy społeczeństwa) tylko po to by mogli po paru dniach sp***olić na zachód.

Świat się kończy.

myjek

2017-06-20, 19:19
Zastanawiam się za każdym razem kiedy oglądam TVN24, albo Polsat News, kto stoi za tym, żeby broń Cię Boże nie nazwać zamachu, zamachem tylko "incydentem"... Narażeniem kogoś na śmierć. ŚWIADOMYM poukładaniem drzew na drodze "zainstalowaniem blokady". Atakiem muzułmana na białasa "występkiem"...
Rozumiem, że Europa... TFU!!! europa chce być nowoczesna, a Niemcy chcą odkupić winy za II WŚ, ale niech nie mieszają swoich problemów do spraw Polski, Węgier czy innego kraju, który nie życzy sobie przyjęcia do społeczeństwa elementu, który wychował się w innej kulturze i nie ma nawet najmniejszej ochoty asymilować się z Europejczykami.
Rozumiem ból dupy lewaków, że Polacy w czasie wojen szukali schronienia w państwach ościennych, ale podajcie chociaż jeden przykład kiedy jeden z Polaków poszedł gdzieś z pasem szachida i rozj***ł się zabijając ludzi przed tym krzycząc:" To w imię Jezusa!".
Kto jest idiotą, który ukrywa prawdę i omija rzeczywistość pieprzonymi frazesami z podręczników dla politycznie poprawnych.

Amen

myjek

2017-06-20, 19:24



Zrobione!

dresimir

2017-06-20, 19:25
U mnie dalej jest, ale nawet bym tego nie zauważył, gdyby nie ten temat. A weź sp***alaj.

b0r000

2017-06-20, 19:39


Niezłej roboty sobie narobili
Ten i kilka wcześniejszych które wrzuciłem tutaj już zostały usunięte jak zaczęły dochodzić do 1000 :amused:
A proporcje łapek 1:2 dla tych w dół :mrgreen:

Jorgen88

2017-06-20, 19:56
ciapaki nie znają angielskiego, to pracownicy CNN albo jakieś inne kurestwo zakorzenione gdzieś z dziada pradziada w anglojęzycznym kraju

iOskar

2017-06-20, 20:37
To pierwszy raz jak sam serwis youtube kasuje komentarze. Wstyd i k***a smutek.

Umcs

2017-06-20, 20:54
Wszedłem tam tylko po to, żeby dać łapkę w dół...

Cara_Al_Sol

2017-06-20, 21:01
Poważnie się zastanawiam, czy nie usunąć tego j***nego konta na google i youtube. Zalogowałem się, by dać negatywny komentarz i zgłosić, jak koledzy wyżej.
#POLANDSAYSNOTOREFUGEES czy po prostu... #j***ćciapatych.