18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monty Python - Czarny Rycerz

Janek Tur • 2010-07-11, 00:15


"No powiedzmy, że mamy remis" :)

Pan Fasola

2010-07-11, 14:18
Panditto napisał/a:

@Pan Fasola

Tłumaczenie komizmu jest jak seks z twoją starą - jak już trzeba to robić, to znaczy, że jest naprawdę źle...


26 lat a żarty typu "twoja stara" na poziomie 10-latka. Jeśli takie poczucie humoru mają zwolennicy Monty-ego to znaczy, że jednak ze mną wszystko w porządku, a nawet lepiej.

Łukasz

2010-07-11, 14:19
Pan Fasola napisał/a:


Dlaczego stajesz w obronie? Przecież to jest beznadziejne...


Napisała "zawsze" co pewnie sprowadza się do tego, że nie ocenia skeczów Monty Pythona tylko z automatu (świadomie lub nie) stwierdza, że to musi być dobre/śmieszne etc. bo to w końcu Monthy Python.
Sytuacja podobna do moherów i Cappo Di Tutti Grzybka :)
Mi wybrane skecze Monthy Pythona się podobają ale ten jest faktycznie beznadziejny...

Pan Fasola

2010-07-11, 14:21
morinho napisał/a:



To sobie włącz świat według kiepskich ewentualnie swojego idola Jasia Fasole, i śmiej się z przezabawnych gagów jak usłyszysz śmiechy w tle. To że czegoś nie potrafisz zrozumieć, że nie jest Ci powiedziane jak pańszczyźnianemu chłopu kiedy masz się śmiać, to nie znaczy że jest to beznadziejne.
Nie będziesz mi tu szargać świętości!
PS. Czy przypadkiem nie jesteś klonem mojego ulubionego, zbanowanego już trolla o nicku mr. bean?


No wytłumacz mi chociaż jeden z gagów, jeśli potrafisz.

morinho

2010-07-11, 15:13
Słuchaj, nie będę Ci tłumaczył każdego gagu z osobna. Mnie to bawi, odpowiada mi typ poczucia humoru MP.
Jeśli Ciebie nie bawi, to przeglądnij swoje posty z poprzedniego konta. Ubaw po pachy, widać tu niesamowicie silną osobowość i
wyrafinowane poczucie humoru.

Zainteresowanym załączam link:
http://www.sadistic.pl/posty/Mr+Bean,79497/

Jitsu

2010-07-11, 15:29
Jest lektor, nie ma piwa.

Wypie**alaj :(

rrdzony

2010-07-11, 15:41
Pan Fasola napisał/a:


No wytłumacz mi chociaż jeden z gagów, jeśli potrafisz.


to jest angielski humor. wszyscy się śmieją, a nikt nie wie o co chodzi.


a tak na serio, monty python jest zajebisty. polecam szczególnie żywot briana

rrdzony

2010-07-11, 19:06
morinho napisał/a:

Zainteresowanym załączam link:
http://www.sadistic.pl/posty/Mr+Bean,79497/


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
o k***a... nieźle nawiedzony koleś...
pewnie na forum frondy mu napisali, że każdy porządny katolik ma z zasady nie lubić monty pythona za szyderę z religii ;p
i dlatego go to "nie śmieszy"

mihau666

2010-07-11, 19:51
Basika063 napisał/a:

może sześciolatek oglądałby to dzieło z rozdziawioną gębą, ale ja już chyba jestem za stara na tak płytki dowcip



jeśli Monty Python'a nazywasz płytkim humorem to naprawde mi przykro... :idzwch*j:

Kov

2010-07-11, 21:19
w Monty Pythonie najlepsze jest to, że albo Cię bawi albo starasz się go zrozumieć

Pan Fasola

2010-07-11, 21:28
morinho napisał/a:

Słuchaj, nie będę Ci tłumaczył każdego gagu z osobna. Mnie to bawi, odpowiada mi typ poczucia humoru MP.
Jeśli Ciebie nie bawi, to przeglądnij swoje posty z poprzedniego konta. Ubaw po pachy, widać tu niesamowicie silną osobowość i
wyrafinowane poczucie humoru.

Zainteresowanym załączam link:
http://www.sadistic.pl/posty/Mr+Bean,79497/


No wytłumacz mi chociaż jedno. Nie napisałem, żebyś mi wytłumaczył każdy. Tylko jeden jedyny.

O co ci chodzi z tym moim poprzednim kontem? I co to za link?

DeMonica

2010-07-11, 21:53
Kącik porad i tłumaczeń a także innych wątpliwości proszę przenieść na pw i skończyć z tym off topem. W przeciwnym razie, zamiast Hiszpańskiej Inkwizycji, której nikt się nie spodziewał, dostaniecie po czerwonym krawacie, równie niespodziewanie.

Pan Fasola

2010-07-11, 23:10
DeMonica napisał/a:

Kącik porad i tłumaczeń a także innych wątpliwości proszę przenieść na pw i skończyć z tym off topem. W przeciwnym razie, zamiast Hiszpańskiej Inkwizycji, której nikt się nie spodziewał, dostaniecie po czerwonym krawacie, równie niespodziewanie.


To żaden off top. Dyskusja tyczy się filmiku więc niestety ci się nie udało.

[ Komentarz dodany przez: DeMonica: 2010-07-11, 23:12 ]
To http://www.sadistic.pl/posty/Mr+Bean,79497/ i dyskusje z tym związane to jest off top. Więc radzę się nie napinać i uspokoić, zanim zaczniecie szaleć, bo co jak co ale warny udają mi się całkiem nieźle.

Edit: Fakt, z tym linkiem to nie wiem nawet o co mu chodzi, ale ta dyskusja jest prowadzona pobocznie.

Mephic

2010-07-12, 12:05
@Kov tak, dlatego nazywa się to humor abstrakcyjny :homer:

@Basika nie wiem co Ty robisz z rozdziawioną gębą, ale obawiam się, że sześciolatka mogłoby to jednak nie rozśmieszyć. Humor abstrakcyjny jest dla ludzi z rozwiniętą inteligencją.

Janek Tur

2010-07-12, 15:35
Mephic napisał/a:

@Kov tak, dlatego nazywa się to humor abstrakcyjny :homer:

@Basika nie wiem co Ty robisz z rozdziawioną gębą, ale obawiam się, że sześciolatka mogłoby to jednak nie rozśmieszyć. Humor abstrakcyjny jest dla ludzi z rozwiniętą inteligencją.




Nie no, nie powinno się robić z ludzi nie lubiących/nie rozumiejących Monty Pythona idiotów, pozbawionych jakiegokolwiek wyczucia abstrakcji. Owszem, jak czytam niektóre komentarze zarzucające Anglikom płytkość i beznadziejność to ręce mi opadają. Ale daleki jestem od tego, żeby tłumaczyć o co w tym chodzi i dlaczego mnie to bawi.

Bo mnie to bawi, ale nie jestem przez to lepszy ani gorszy od nikogo.