18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Monty Python - Czarny Rycerz

Janek Tur • 2010-07-11, 00:15


"No powiedzmy, że mamy remis" :)

Pan Fasola

2010-07-11, 02:15
Czy jest tu jeszcze jakieś dziwadło któremu się podoba ten fragment?

Basika063

2010-07-11, 11:22
może sześciolatek oglądałby to dzieło z rozdziawioną gębą, ale ja już chyba jestem za stara na tak płytki dowcip

Kera

2010-07-11, 11:34
Ja tam zawsze będę stawać w obronie Monty Pythona i teraz też. A ewentualne nazwanie mnie "dziwadłem" uznam za komplement. :)

Pan Fasola

2010-07-11, 12:30
Kera napisał/a:

Ja tam zawsze będę stawać w obronie Monty Pythona i teraz też. A ewentualne nazwanie mnie "dziwadłem" uznam za komplement. :)


Dlaczego stajesz w obronie? Przecież to jest beznadziejne...

sard

2010-07-11, 12:33
@Pan Fasola - sam nik już wiele mówi...

a jak komuś pajtoniarze nie leżą niech zadławi się fiszbinem płetwala błękitnego podczas podduszania się filetowym gorsetem w trakcie kopulacji z ogoloną owcą pozbawioną kończyn

Janek Tur

2010-07-11, 12:48
sard napisał/a:

@Pan Fasola - sam nik już wiele mówi...

a jak komuś pajtoniarze nie leżą niech zadławi się fiszbinem płetwala błękitnego podczas podduszania się filetowym gorsetem w trakcie kopulacji z ogoloną owcą pozbawioną kończyn




i niech pomyśli nad tym jak myśli.

Ebonshade

2010-07-11, 12:55
Jest Monty jest piwo. Mówcie co chcecie.

Pan Fasola

2010-07-11, 13:13
sard napisał/a:

@Pan Fasola - sam nik już wiele mówi...

a jak komuś pajtoniarze nie leżą niech zadławi się fiszbinem płetwala błękitnego podczas podduszania się filetowym gorsetem w trakcie kopulacji z ogoloną owcą pozbawioną kończyn


Może mi wytłumaczysz co w tym śmiesznego?

Panditto

2010-07-11, 13:19
@Pan Fasola

Tłumaczenie komizmu jest jak seks z twoją starą - jak już trzeba to robić, to znaczy, że jest naprawdę źle...

Kov

2010-07-11, 13:22
ja dzielę ludzi na tych którzy lubią Monty Pythona i tych co wolą polskie kabarety ;]

spam, spam, spam, lovely spam!

kuki007

2010-07-11, 13:26
jak ten film jest beznadziejny to oznacza tylko jedno... słuchacie popka i firmy

morinho

2010-07-11, 13:27
Pan Fasola napisał/a:


Dlaczego stajesz w obronie? Przecież to jest beznadziejne...



To sobie włącz świat według kiepskich ewentualnie swojego idola Jasia Fasole, i śmiej się z przezabawnych gagów jak usłyszysz śmiechy w tle. To że czegoś nie potrafisz zrozumieć, że nie jest Ci powiedziane jak pańszczyźnianemu chłopu kiedy masz się śmiać, to nie znaczy że jest to beznadziejne.
Nie będziesz mi tu szargać świętości!
PS. Czy przypadkiem nie jesteś klonem mojego ulubionego, zbanowanego już trolla o nicku mr. bean?

KN...........NT

2010-07-11, 13:29
Panditto napisał/a:

@Pan Fasola

Tłumaczenie komizmu jest jak seks z twoją starą - jak już trzeba to robić, to znaczy, że jest naprawdę źle...



4.5. Komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Łamanie regulaminu = warn
Czy moderatorzy będą konsekwentni?