18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Moja pierwsza wizyta u urologa.

DickJagger • 2013-06-20, 23:16
Autentyk z dzisiaj.
Jako, że posiadam stulejke, której wypadałoby się pozbyć wybrałem się dziś do urologa po skierowanie na zabieg.
Po wejściu do gabinetu i wstępnej rozmowie lekarz kazał mi się położyć <nie powiedział na kozetce> i zdjąć spodnie..
Jakież było moje zdziwienie gdy za parawanem zobaczyłem tylko aparat do USG i tak zwany samolocik tj. taki fotel dla kobiet w ciąży z podpórkami czy ch*j wie jak to nazwać na nogi.. ogólnie babka tam siada i rozkracza się przed lekarzem.. i bylem w małej konsternacji czy to własnie na tym mam się położyć.. stałem tak chwilkę z niezłym mindfuckiem. Spojrzałem jeszcze na lekarza, który miał ze mnie już niezła beke < a ku*asa jeszcze mu nie pokazałem> i powiedział tylko "za samolotem". spojrzałem jeszcze raz i faktycznie za owym fotelem stała mała kozetka, której wcześniej nie zauważyłem.

p.s. jeśli będziecie chcieli to za jakiś czas wrzucę zdjęcia na harda przed i po i jak to się goiło, aż sam jestem ciekaw :D

DickJagger

2013-06-21, 11:19
@bazyliszek milo ze wiesz jak sprawy z moja higiena... jest dokladnie tak jak powiedzial @pawlo8 stulejke mam do tego stopnia ze jesli penis nie jej we wzwodzie to spokojnie moge zsunac napleta problem pojawia sie gdy staje... wiec chyba normalne jest ze rodzice czy lekarz tego nie wyczaili gdy bylem niemowleciem... tylko sam musialem to odkryc..

Megatr0n

2013-06-21, 11:21
Jakbym pokazał materiał wideo zamieszczony nieco wyżej mojemu kumplowi z podobnym problemem to raczej nigdy by nie wybrał się na taki zabieg, ch*jowa sprawa gdy ktoś ci kroi część przyrodzenia.

arsene007

2013-06-21, 13:08
ale k***a pie**olenie , lekarze się znaleźli..Po pierwsze nie słuchaj pie**olenia, po drugie nie wrzucaj tutaj tylko jest do tego odpowiednie forum , wpisz w google , znajdziesz , a po trzecie nie daj sobie przypadkiem zrobić obrzezania bo ci rzeznicy-chirurdzy na kase chorych to tylko kroic potrafią , zrób plastyke napletka i po problemie.

Lingu

2013-06-21, 14:42
Moja rada: powiedz dla lekarza żeby poczekał dłużej po znieczuleniu zanim zacznie kroić. Mi skalpelem po ch*ju na żywca pojechał :( .

Schabik

2013-06-21, 15:26
Taka operacja to przej***na jest ;_;

be...........ur

2013-06-21, 15:54
buahahahah wiedziałem że tu sami stulejarze siedzą

fun88

2013-06-21, 16:06
zadzroszcze ci ja juz mam 0 przyjemnosci z bicia konia :-( jednak 11lat po 2-3 razy dziennie to za duzo. :-/ :krejzi:

Hekko

2013-06-21, 16:08
typie 18 lat i dopiero teraz to operujesz? Japie**ole O.o

Caban1908

2013-06-21, 16:39
Ja miałem operowaną jak miałem 18 lat, bolało jak sk***ysyn. Jednakże jako mi się żołądź przytarł od gaci i jest mniej wrażliwy to mogę długo r*chać :D . Także operacja będzie bolała (a raczej po niej będzie bolało), ale potem jak się przyzwyczaisz to będziesz mógł długo r*chać.

Bridgwater88

2013-06-21, 18:14
pokazac Nam ?! nie....Ja podziekuje...widze ze Tobie sie chyba podoba obnazanie przed innymi kolesiami a to nie jest k***a portal dla jakichs k***a gospos domowych zeby mowic jak to sie ku*as goi nosz k***a :|

artur_sz13

2013-06-21, 18:19
Hehe tak se tłumacz:P

Długo r*chać i mieć pałkę obrzezaną jak żyd lub ciapaty:D

Prosatan

2013-06-21, 19:12
Dobry jesteś, nie dość wyciągasz swoje prywatne brudy to jeszcze przy okazji opisujesz swoje życie seksualne a raczej jego brak. Chyba że walisz takie z p*zdami jak wiadro.

TurboGrzesznik

2013-06-23, 19:06
dałny ja też miałem stulejke, bo kontrola mnie za szczyla źle skontrolowała, więc nie pie**olcie że to z braku higieny.

Druga sprawa, jak masz bajere to nawet ze stulejką masz zajebiste życie seksualne, ja do laski mówię że czasami w cipe boli, to chap chap delikatnego lodzika z miłosierdziem robiła. Tak sie zachowuje dobrze zbajerowana panna leszcze.

A teraz po zabiegu r*cham gdzie chce i mam wyj***ne, a laski obrzezanych kolesi lubią bo ponoć dłużej mogą, a i ku*as mi się powiększył o 1,5cm z 16 do 17,5.

Więc odjebcie sie bo wy ze zdrowymi ch*jami i tak macie mniejsze od niego życie seksualne.

Dla autora piwo.