18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Moja pierwsza wizyta u urologa.

DickJagger • 2013-06-20, 23:16
Autentyk z dzisiaj.
Jako, że posiadam stulejke, której wypadałoby się pozbyć wybrałem się dziś do urologa po skierowanie na zabieg.
Po wejściu do gabinetu i wstępnej rozmowie lekarz kazał mi się położyć <nie powiedział na kozetce> i zdjąć spodnie..
Jakież było moje zdziwienie gdy za parawanem zobaczyłem tylko aparat do USG i tak zwany samolocik tj. taki fotel dla kobiet w ciąży z podpórkami czy ch*j wie jak to nazwać na nogi.. ogólnie babka tam siada i rozkracza się przed lekarzem.. i bylem w małej konsternacji czy to własnie na tym mam się położyć.. stałem tak chwilkę z niezłym mindfuckiem. Spojrzałem jeszcze na lekarza, który miał ze mnie już niezła beke < a ku*asa jeszcze mu nie pokazałem> i powiedział tylko "za samolotem". spojrzałem jeszcze raz i faktycznie za owym fotelem stała mała kozetka, której wcześniej nie zauważyłem.

p.s. jeśli będziecie chcieli to za jakiś czas wrzucę zdjęcia na harda przed i po i jak to się goiło, aż sam jestem ciekaw :D

mp_toujane

2013-06-21, 07:59
@upupup o fuck, stary... :/

jareczek1979

2013-06-21, 08:11
no tak, czas coś z tym zrobić, jak się zagoi to zacznij od czegoś prostego, poćwicz ręką za parę lat może nawet trafi ci się kobieta. Wtedy możesz to nagrać i wstawić :) noże nawet jakieś piwko ci wpadnie, ale nie szalej ze szczęścia, długa droga do piwka:)

clf111

2013-06-21, 08:39
Zboczony stulejarz!!! Zdjecia jeszcze chce wrzucać! Pedofil-stulejarz.

tonieja

2013-06-21, 09:07
jebłem! poprostu jebłem ze śmichu!

LordJamaican

2013-06-21, 09:10
Niektórzy albo w ch*ja walą, albo po prostu jeszcze na hardzie nie byli :O

@DickJagger wstawiaj! :D

ly...........sz

2013-06-21, 09:12
Obrzezają cię jak żyda i po krzyku. Nie wiem czy warte to będzie wstawiania zdjęć lub nagrywania.

konował

2013-06-21, 09:14
Ja pie**ole jaki temat.

Bazyliszek

2013-06-21, 09:43
Człowieku na bank masz stulejkę nabytą, bo jakby była wrodzona to już jako dziecko byś miał zabieg
A skoro masz teraz to masz nabytą, po prostu nie myjesz się, brak higieny
I jeszcze na forum się obnosisz z tym, ze jesteś brudas i śmierdziel ???

Puszale

2013-06-21, 10:22
A zawsze mówiłem już za młodu trzeba było walić konia, dla zdrowotności.

pawlo8

2013-06-21, 10:24
@Bazyliszek mógł mieć przecież stulejkę od dziecko tylko małą i z wiekiem się pogorszyło. Zreszztą to nie wina braku higieny debilu :idzwch*j:

@Up święta racja

Bazyliszek

2013-06-21, 10:54
pawlo8 napisał/a:

@Bazyliszek mógł mieć przecież stulejkę od dziecko tylko małą i z wiekiem się pogorszyło. Zreszztą to nie wina braku higieny debilu :idzwch*j:

@Up święta racja



Poczytaj fora medyczne, zanim zaczniesz kogoś wyzywać od debili.
Stulejka wrodzona jest usuwana w wieku dziecięcym, nie ma możliwości by do tego wieku wytrzymał.
A stulejka nabyta to brak higieny !!!

"...Podstawowym jednak powodem zapadania na stulejkę nabytą jest niezachowanie odpowiednich zasad higieny. Przeprowadzone wśród dorosłych pacjentów badania i wywiady potwierdziły, że nawet około siedemdziesięciu procent przypadków stulejki nabytej u osób dorosłych jest spowodowane nadmiernym nagromadzeniem się mastki, co jest w prostej linii pochodną niezachowania higieny penisa. Aż co drugi pacjent przyznał do zaniedbania higieny rowka zażołędnego, który jest głównym ogniskiem powstawania stulejki nabytej...."

lathiel

2013-06-21, 11:03
@Bazyliszek Ty to jak miałeś 7 lat to pewnie fiuta szczotką ryżową czyściłeś - weź nie pie**ol bo wiadome jest jak dzieci podchodzą do higieny więc stulejka w tym czasie może się pojawić a raczej rodzice Ci ch*ja nie myli w okresie dojrzewania

Bzzykacz

2013-06-21, 11:06
amputujo ci pena?