18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój pies jest wege z własnej woli

~Velture • 2023-08-30, 21:54
Pokażę wszystkim niedowiarkom na live :amused:


dżonyłojlker

2023-08-31, 12:49
Folur napisał/a:

A dokładnie o co chodzi? Bo ja jestem spoza środowiska LGBT, nie chodze na parady, nie mam koleżanek i kolegów, itp. Ale widze że ty musisz byc jednym z nich skoro sie w tym orientujesz. Wiesz wiecej niz ja



No i cię przyłapałem. Już dawno podejrzewałem, że nie jesteś prawdziwym pedrylem.

Arbitro napisał/a:

Bo tak jest. Coraz więcej osób LGB chce się odciąć grubą linią od osób T. Literka T poczuła trochę wolności i od razu pokazała swoje skrajnie narcystyczne i seksistowskie oblicze. Nikt normalny nie chce być z czymś takim kojarzony.



Dokładnie o to mi chodziło. To wygląda tak jakby pederaści uważali się za normalnych ludzi.

Parkometr

2023-08-31, 13:15
Przyszła kasta polityczna będzie walczyć o głosy takich ludzi lub wyrośnie z takich ludzi.

pipi71

2023-08-31, 14:13
po lobotomii by się wyprostowała, no i te przebrzydłe szpony, jak nic żółta k***a

micemincer

2023-08-31, 15:00
to jest stare jak świat i fake, laska trolowala

Folur

2023-08-31, 18:08
motylekwbrzuchu napisał/a:

No i cię przyłapałem. Już dawno podejrzewałem, że nie jesteś prawdziwym pedrylem.
Dokładnie o to mi chodziło. To wygląda tak jakby pederaści uważali się za normalnych ludzi.



No bo jestem normalny, a z osobami trans nie mam i nie chcę mieć kontaktu (interesują mnie wyłącznie mężczyźni), więc się nie wypowiem. Czemu miałbym? Dopóki mi krzywdy nie robią to niech sobie żyje każda literka...z tego co wiem to biseksualistów pociagają takie dziwactwa jak baba z siurakiem (m/k, po doprawieniu sobie tylko silikonowych cycków, jak np. Rafalala), czy chłop z cipą (k/m, po ucięciu tylko cycków i przyjmowaniu męskich hormonów). Mnie interesują tylko cis mężczyźni (urodzeni i identyfikujący się jako mężczyźni).

tigerqaz

2023-08-31, 18:27
Cupracabra napisał/a:

Jeżeli to nie fake, to powinno być przymusowe leczenie psychiatryczne. Gdyby takowe przyniosło negatywne skutki- utylizacja.



Coś ty się tego psa tak uczepił ??? :D

No...........95

2023-08-31, 18:27
Cupracabra napisał/a:

Jeżeli to nie fake, to powinno być przymusowe leczenie psychiatryczne. Gdyby takowe przyniosło negatywne skutki- utylizacja.



Jakie konkretnie leczenie panie doktorze psychiatrii?

marcintutbxl

2023-08-31, 20:17
Slyszalem ze te marksistowskie lby sa tak poj***ne ze kiedy pies nie wyraza zainteresownia vege to posuwaja sie do eutanazji wobec zwierzecia tak maja wyprane czaszki malo tego maj juz weterynazy ktorzy popieraja to sp***olenie.

sokol358

2023-08-31, 20:51
chyba dopiero co dostales internet z tym filmikiem w pakiecie startowym

Ineska

2023-09-01, 08:58
Jakim trzeba być debilem, żeby myśleć że to na serio?

sensation87

2023-09-01, 11:18
wychowanek netflixa i tiktoka

pankruk

2023-09-03, 08:26
Nie wiem jak Wy ale ja nie znam nikogo normalnego kto jest wege. Zawsze jest jakaś k***a dysfunkcja w psychice lub charakterze.