18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mój pies jest wege z własnej woli

~Velture • 2023-08-30, 21:54
Pokażę wszystkim niedowiarkom na live :amused:


Antebot

2023-08-30, 23:52
Do lochu babę, tydzień o wodzie i powietrzu posiedzimy to na koniec zje tego swojego psa wegetarianami razem z futrem.

simonov

2023-08-31, 00:35
c**a niech sobie krowe ogarnie

Seligos

2023-08-31, 00:37
Lubię patrzeć jak ludzie walczący z naturą dostają tęgiego ch*ja na ryj od natury i są przy tym oporowo zdziwieni że fakty jednak wygrywają z ich odczuciami.

Janko

2023-08-31, 01:30
Durna p*zdo ch*ja pewnie ma też ogórkowego zamiast mięsnego

summersun

2023-08-31, 01:40
Pies ewidentnie wygłodzony. Mój musiałby nie jeść niczego przez ponad tydzień, żeby ruszyć taką papkę w ch*j nieapetyczną i to z takim zapałem jeszcze. Nie rozumiem dlaczego taki wegan zj***ny nie weźmie sobie chomika, królika, albo jakieś inne w 100% roślinożerne zwierzę, tylko właśnie kota, psa itp. Wychodzi na to, że im bardziej taki odpad marudzi coś o prawach zwierząt tym bardziej jara go ich cierpienie za zamkniętymi drzwiami (chyba nawet PETA miała podobne przypały). Coś jak z lewakami, którzy wszędzie na siłę doszukują się rasizmu, bo sami są największymi rasistami. :/

motylekwbrzuchu napisał/a:

A czy to prawda, że pederaści teraz poszli na wojnę z transami i innymi dziwakami? Bo tak słyszałem.



Bo tak jest. :) Coraz więcej osób LGB chce się odciąć grubą linią od osób T. Literka T poczuła trochę wolności i od razu pokazała swoje skrajnie narcystyczne i seksistowskie oblicze. Nikt normalny nie chce być z czymś takim kojarzony.

kulawiec

2023-08-31, 01:52
Ja to bym wpie**olił i tą sałatę i tego psa do kompletu.

Jackub10000

2023-08-31, 02:18
Cupracabra napisał/a:

negatywne


Ja nie wiem co Ci ten pies zawinił? Czemu chcesz go tak potraktować?


:lol:



:lol:



:lol:

Lok

2023-08-31, 03:54
Może poprostu wcześniej się nawpie**alał sałaty i brokułów i miał ochotę na coś bardziej kalorycznego

mynameisgod

2023-08-31, 04:42
a sama wygląda tak jak jadła tamto psie żarcie

Ogórek

2023-08-31, 07:50
Ona tak jest w tym zanagażowana i śmiem twierdzić że to nie jest Fejk !!!.

Payan

2023-08-31, 07:56
Ale sp***olenie umysłowe. :D Kogo on / ona chce oszukać?

Stob

2023-08-31, 08:14
Gdzie wy żeście się chowali? Przecież ten film jest stary jak Karol

jackulla

2023-08-31, 09:23
Sa tacy debile, znam osobiście ( nie utrzymuje kontaktu- znajomi znajomych) . Na grillu stwierdzili że ich pies to też wegetarianin, tak jak i oni. Jak spadła mi kiełbasa to sie okazało że jednak nie :D

htp

2023-08-31, 11:54
piter52 napisał/a:

Diabeł złapał Polaka, Rosjanina i Niemca. Mówi do nich:
- Wypuszczę was dopiero za rok, ale musicie spełnić 1 warunek. Dam wam po psie i musicie przez ten rok nauczyć go jakiejś sztuczki. Musicie również wiedzieć, że każdy z was dostanie jedzenie tylko dla jednej osoby, albo pies będzie jadł, albo ty. Przychodzi diabeł po roku, wchodzi do Niemca, patrzy Niemiec chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka.
- No Niemiec, coś nauczył tego psa?
Niemiec mówi osłabionym głosem:
- S ss s siad (pies siadł).
Diabeł:
- OK Niemiec, jesteś wolny, chodźmy do Rosjanina.
Wchodzą do Rosjanina, patrzą Rosjanin chudy jak sztacheta, pies gruby jak beka. Diabeł:
- Dobra, a ty czego nauczyłeś psa?
Rosjanin mówi osłabionym głosem do psa:
- L ll ll leżeć (pies się położył).
- OK Ruski, jesteś wolny, chodźmy do Polaka.
Wchodzą do Polaka. Patrzą, Polak gruby jak beka pies chudy jak sztacheta. Diabeł:
- Polak. Ty to sobie jeszcze rok posiedzisz.
Polak:
- Zaraz, zaraz.
Polak usiadł sobie wygodnie na kanapie, wziął w dłoń pęto kiełbasy i zaczyna jeść. Odbeknął i odzywa się do psa:
-Powiedz ,,proszę".
-A pies mówi :,,Proszę!"



Powiedział do psa "Poproś" a pies na to :"Proszę"


Folur

2023-08-31, 12:28
motylekwbrzuchu napisał/a:

A czy to prawda, że pederaści teraz poszli na wojnę z transami i innymi dziwakami? Bo tak słyszałem.



A dokładnie o co chodzi? Bo ja jestem spoza środowiska LGBT, nie chodze na parady, nie mam koleżanek i kolegów, itp. Ale widze że ty musisz byc jednym z nich skoro sie w tym orientujesz. Wiesz wiecej niz ja :-P